Logo

      PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Dima Nabokov

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:23:42)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 15:50:58 27.11.2019 15:51:57 5 0 15
      2. 17 Batalion AK "Miotła" 27.11.2019 15:44:29 27.11.2019 15:46:00 5 0 15
      3. 18 Pułk AK "Baszta" 27.11.2019 15:34:45 27.11.2019 15:35:45 5 0 15
      4. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 27.11.2019 15:29:27 27.11.2019 15:31:12 5 0 15
      5. 21 GLORIA VICTIS 27.11.2019 15:36:12 27.11.2019 15:37:05 5 0 15
      6. 23 Kwatera na Łączce 27.11.2019 15:33:31 27.11.2019 15:34:07 5 0 15
      7. 28 Műller Aleksander 27.11.2019 15:32:04 27.11.2019 15:33:09 5 0 15
      8. 32 Lewandowski Zbigniew 23.10.2019 08:22:43 23.10.2019 08:27:35 4 0 12
      9. 39 Zdobycie Gęsiówki 27.11.2019 15:52:43 27.11.2019 15:54:02 5 0 15
      10. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 27.11.2019 15:25:53 27.11.2019 15:26:58 5 0 15
      11. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 27.11.2019 15:23:18 27.11.2019 15:24:04 5 0 15
      12. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 27.11.2019 15:24:53 27.11.2019 15:25:38 5 0 15
      13. 101 Batalion AK "Żubr" 27.11.2019 15:27:44 27.11.2019 15:28:42 5 0 15
      14. 110 Więzienie Pawiak 27.11.2019 09:19:24 27.11.2019 09:22:55 2 0 6
      15. 119 Obrona Pałacyku Michla 27.11.2019 09:10:07 27.11.2019 09:13:44 3 0 9
      16. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 27.11.2019 15:46:41 27.11.2019 15:48:03 5 0 15
      17. 123 Pilecki Witold rtm. 23.10.2019 08:12:56 23.10.2019 08:21:56 3 0 9
      18. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 23.10.2019 08:14:31 23.10.2019 08:15:37 4 0 12
      19. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 08:06:06 23.10.2019 08:06:37 3 0 9
      20. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 08:19:53 23.10.2019 08:20:37 5 0 15
      21. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 27.11.2019 15:21:24 27.11.2019 15:22:27 5 0 15
      22. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 27.11.2019 15:19:44 27.11.2019 15:20:26 5 0 15
      23. 154 Kusociński Janusz 27.11.2019 15:14:45 27.11.2019 15:18:51 3 0 9

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik