Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Dima Nabokov

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:23:42)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 15:50:58 27.11.2019 15:51:57 5 0 15
      2. 17 Batalion AK "Miotła" 27.11.2019 15:44:29 27.11.2019 15:46:00 5 0 15
      3. 18 Pułk AK "Baszta" 27.11.2019 15:34:45 27.11.2019 15:35:45 5 0 15
      4. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 27.11.2019 15:29:27 27.11.2019 15:31:12 5 0 15
      5. 21 GLORIA VICTIS 27.11.2019 15:36:12 27.11.2019 15:37:05 5 0 15
      6. 23 Kwatera na Łączce 27.11.2019 15:33:31 27.11.2019 15:34:07 5 0 15
      7. 28 Műller Aleksander 27.11.2019 15:32:04 27.11.2019 15:33:09 5 0 15
      8. 32 Lewandowski Zbigniew 23.10.2019 08:22:43 23.10.2019 08:27:35 4 0 12
      9. 39 Zdobycie Gęsiówki 27.11.2019 15:52:43 27.11.2019 15:54:02 5 0 15
      10. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 27.11.2019 15:25:53 27.11.2019 15:26:58 5 0 15
      11. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 27.11.2019 15:23:18 27.11.2019 15:24:04 5 0 15
      12. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 27.11.2019 15:24:53 27.11.2019 15:25:38 5 0 15
      13. 101 Batalion AK "Żubr" 27.11.2019 15:27:44 27.11.2019 15:28:42 5 0 15
      14. 110 Więzienie Pawiak 27.11.2019 09:19:24 27.11.2019 09:22:55 2 0 6
      15. 119 Obrona Pałacyku Michla 27.11.2019 09:10:07 27.11.2019 09:13:44 3 0 9
      16. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 27.11.2019 15:46:41 27.11.2019 15:48:03 5 0 15
      17. 123 Pilecki Witold rtm. 23.10.2019 08:12:56 23.10.2019 08:21:56 3 0 9
      18. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 23.10.2019 08:14:31 23.10.2019 08:15:37 4 0 12
      19. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 08:06:06 23.10.2019 08:06:37 3 0 9
      20. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 08:19:53 23.10.2019 08:20:37 5 0 15
      21. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 27.11.2019 15:21:24 27.11.2019 15:22:27 5 0 15
      22. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 27.11.2019 15:19:44 27.11.2019 15:20:26 5 0 15
      23. 154 Kusociński Janusz 27.11.2019 15:14:45 27.11.2019 15:18:51 3 0 9

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. Grobowiec dowódców AK
      18. Siedziba Gestapo
      19. Radomska Maria Joanna
      20. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      21. Walki o Uniwersytet Warszawski
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      26. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      27. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      28. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      29. Walki na Towarowej
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      32. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      33. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      34. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      35. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      36. Filmowcy Armii Krajowej
      37. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      38. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      39. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      40. Grupa Artyleryjska "Granat”
      41. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      42. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      43. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Reduta ALKAZAR
      57. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      58. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      59. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      60. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      61. Fieldorf Emil gen.
      62. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      63. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      64. Żurowski Antoni płk
      65. Dziesięciu Powieszonych
      66. Obóz NKWD w Rembertowie
      67. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      72. Zdobycie Komendy Policji
      73. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      74. Wybuch transportera ładunków
      75. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      76. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      77. Szare Szeregi
      78. Rodowicz Jan "Anoda”
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      82. Śmigielski Manswet
      83. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      84. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      85. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      86. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      87. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      88. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      89. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      90. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      91. Sowiecki Trybunał Wojenny
      92. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      93. Kwatera główna NKWD
      94. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      95. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      97. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      98. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Dom Janka Bytnara
      100. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      101. Baczyński Krzysztof Kamil
      102. Dom profesorów
      103. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      104. Akcja "Góral"
      105. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      108. Veli bej Jedigar
      109. Leski Kazimierz
      110. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      111. Baszmakow Wiktor
      112. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      113. Jankowski Stanisław
      114. Kopiec Powstania Warszawskiego
      115. Pomnik Powstania Warszawskiego
      116. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      118. Reduta KRÓLEWSKA 16
      119. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      120. Szare Szeregi
      121. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      122. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      123. Wróbel Stanisław
      124. Obwód GARWOLIN
      125. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      126. Obwód SIEDLCE
      127. Obwód SOCHACZEW
      128. Obwód GRÓJEC
      129. Obwód WĘGRÓW
      130. Obwód PUŁTUSK
      131. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik