PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: K06301

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (11.11.2019 21:45:38)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (11.11.2019 21:59:08)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 12.11.2019 22:01:38 12.11.2019 22:02:38 5 0 15
      2. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 16.11.2019 21:15:12 16.11.2019 21:16:48 5 0 15
      3. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 17.11.2019 19:32:41 17.11.2019 19:33:59 5 0 15
      4. 89 Szare Szeregi 17.11.2019 19:52:43 17.11.2019 19:53:54 5 0 15
      5. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 16.11.2019 21:12:47 16.11.2019 21:14:07 5 0 15
      6. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 16.11.2019 21:09:12 16.11.2019 21:10:30 5 0 15
      7. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 14.11.2019 22:15:32 14.11.2019 22:16:41 5 0 15
      8. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 14.11.2019 22:09:40 14.11.2019 22:10:50 5 0 15
      9. 141 Szare Szeregi 13.11.2019 23:15:41 13.11.2019 23:16:54 5 0 15
      10. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 13.11.2019 23:07:22 13.11.2019 23:09:21 5 0 15
      11. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 13.11.2019 22:48:50 13.11.2019 22:49:51 5 0 15
      12. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 13.11.2019 22:51:26 13.11.2019 22:52:27 5 0 15
      13. 145 Wróbel Stanisław 11.11.2019 23:19:07 11.11.2019 23:22:31 5 0 15
      14. 146 Obwód GARWOLIN 11.11.2019 23:31:37 11.11.2019 23:33:15 5 0 15
      15. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 11.11.2019 23:27:14 11.11.2019 23:29:30 5 0 15
      16. 148 Obwód SIEDLCE 11.11.2019 23:02:10 11.11.2019 23:04:30 4 0 12
      17. 149 Obwód SOCHACZEW 11.11.2019 22:55:45 11.11.2019 22:56:54 5 0 15
      18. 150 Obwód GRÓJEC 11.11.2019 23:35:37 11.11.2019 23:37:46 5 0 15
      19. 151 Obwód WĘGRÓW 11.11.2019 23:23:22 11.11.2019 23:25:48 5 0 15
      20. 152 Obwód PUŁTUSK 11.11.2019 23:14:31 11.11.2019 23:17:51 5 0 15
      21. 153 Ośrodek GABKA - OSA 11.11.2019 22:50:01 11.11.2019 22:51:53 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      70. Fieldorf Emil gen.
      71. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      72. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      73. Żurowski Antoni płk
      74. Dziesięciu Powieszonych
      75. Obóz NKWD w Rembertowie
      76. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      77. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      78. Cichociemni
      79. Zamach na Kutscherę
      80. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      81. Zdobycie Komendy Policji
      82. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      83. Wybuch transportera ładunków
      84. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      85. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      86. Rodowicz Jan "Anoda”
      87. Herman Władysław
      88. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      89. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      90. Śmigielski Manswet
      91. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      92. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      93. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      94. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      95. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      96. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      97. Batalion AK "Żubr"
      98. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      99. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      100. Sowiecki Trybunał Wojenny
      101. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      102. Kwatera główna NKWD
      103. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      104. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Więzienie Pawiak
      107. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      108. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Dom Janka Bytnara
      110. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      111. Baczyński Krzysztof Kamil
      112. Dom profesorów
      113. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      114. Akcja "Góral"
      115. Obrona Pałacyku Michla
      116. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      117. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Pilecki Witold rtm.
      120. Veli bej Jedigar
      121. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      122. Fedorońko - Rodzina
      123. Leski Kazimierz
      124. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      125. Baszmakow Wiktor
      126. Szirtładze Irena
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      132. Reduta KRÓLEWSKA 16
      133. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik