PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Vectorman

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (20.11.2019 07:31:35)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 09:14:55)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 20.11.2019 08:34:28 20.11.2019 08:40:24 5 3 12
      2. 2 Antonin 20.11.2019 08:42:31 20.11.2019 08:43:30 5 10 5
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 20.11.2019 08:43:47 20.11.2019 08:44:10 5 11 4
      4. 6 Instytut Radowy 21.11.2019 20:34:33 21.11.2019 20:35:38 5 0 15
      5. 7 Reduta KALISKA 21.11.2019 20:50:00 21.11.2019 20:50:42 5 0 15
      6. 9 Zieleniak 21.11.2019 20:49:08 21.11.2019 20:49:49 5 0 15
      7. 10 Daab Witold Karol 21.11.2019 20:43:44 21.11.2019 20:44:25 5 0 15
      8. 21 GLORIA VICTIS 07.12.2019 16:23:49 07.12.2019 16:24:14 5 0 15
      9. 22 Grobowiec dowódców AK 07.12.2019 16:26:06 07.12.2019 16:26:22 5 0 15
      10. 23 Kwatera na Łączce 08.12.2019 00:09:48 08.12.2019 00:10:37 5 0 15
      11. 24 Siedziba Gestapo 08.12.2019 00:12:25 08.12.2019 00:13:23 5 0 15
      12. 25 Radomska Maria Joanna 08.12.2019 00:19:10 08.12.2019 00:19:54 5 0 15
      13. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 08.12.2019 00:21:53 08.12.2019 00:22:53 5 0 15
      14. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 08.12.2019 00:24:39 08.12.2019 00:25:34 5 0 15
      15. 28 Műller Aleksander 08.12.2019 00:27:44 08.12.2019 00:28:28 5 0 15
      16. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 26.12.2019 12:11:22 26.12.2019 12:12:14 5 0 15
      17. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 26.12.2019 12:13:31 26.12.2019 12:14:09 5 0 15
      18. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 26.12.2019 12:14:30 26.12.2019 12:15:16 5 0 15
      19. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 26.12.2019 12:15:22 26.12.2019 12:16:07 3 0 9
      20. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 26.12.2019 12:16:14 26.12.2019 12:16:48 5 0 15
      21. 46 Filmowcy Armii Krajowej 26.12.2019 13:19:39 26.12.2019 13:20:20 5 0 15
      22. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 26.12.2019 13:20:27 26.12.2019 13:21:00 5 0 15
      23. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 26.12.2019 13:21:14 26.12.2019 13:21:52 5 0 15
      24. 151 Obwód WĘGRÓW 20.11.2019 10:02:51 20.11.2019 10:03:07 5 13 2

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Dom Akademicki
      3. Reduta WAWELSKA
      4. Perlikowski Wiesław
      5. Salamucha Jan
      6. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      7. Reduta BANK POLSKI
      8. Walki na Ryglu
      9. Barykada Żyrardów
      10. Batalion AK "Miotła"
      11. Pułk AK "Baszta"
      12. Zgrupowanie AK "Gurt"
      13. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      14. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      15. Zaorski Andrzej
      16. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      17. Lewandowski Zbigniew
      18. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      19. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      20. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      21. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      22. Walki na Towarowej
      23. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      24. Zdobycie Gęsiówki
      25. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      26. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      27. Grupa Artyleryjska "Granat”
      28. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      29. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      30. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      31. Reduta BRÓDNOWSKA
      32. Szpitale placówki "Kordian"
      33. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      34. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      35. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      36. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      37. Baza Lotnicza "Łużyce”
      38. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      39. Kompania AK por. "Gryfa”
      40. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      41. Żołnierze Wyklęci
      42. MALI POWSTAŃCY
      43. Akcja oddziału AK "Osjan”
      44. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      45. Reduta ALKAZAR
      46. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      47. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      48. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      49. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      50. Fieldorf Emil gen.
      51. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      52. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      53. Żurowski Antoni płk
      54. Dziesięciu Powieszonych
      55. Obóz NKWD w Rembertowie
      56. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      57. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      58. Cichociemni
      59. Zamach na Kutscherę
      60. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      61. Zdobycie Komendy Policji
      62. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      63. Wybuch transportera ładunków
      64. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      65. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      66. Szare Szeregi
      67. Rodowicz Jan "Anoda”
      68. Herman Władysław
      69. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      70. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      71. Śmigielski Manswet
      72. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      73. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      74. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      75. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      76. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      77. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      78. Batalion AK "Żubr"
      79. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      80. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      81. Sowiecki Trybunał Wojenny
      82. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      83. Kwatera główna NKWD
      84. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      85. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      86. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      87. Więzienie Pawiak
      88. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      89. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      90. Dom Janka Bytnara
      91. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      92. Baczyński Krzysztof Kamil
      93. Dom profesorów
      94. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      95. Akcja "Góral"
      96. Obrona Pałacyku Michla
      97. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      98. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Pilecki Witold rtm.
      101. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      102. Veli bej Jedigar
      103. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      104. Fedorońko - Rodzina
      105. Leski Kazimierz
      106. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      107. Baszmakow Wiktor
      108. Szirtładze Irena
      109. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      110. Jankowski Stanisław
      111. Kopiec Powstania Warszawskiego
      112. Pomnik Powstania Warszawskiego
      113. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      114. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      115. Reduta KRÓLEWSKA 16
      116. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      117. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      118. Szare Szeregi
      119. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      120. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      121. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      122. Wróbel Stanisław
      123. Obwód GARWOLIN
      124. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      125. Obwód SIEDLCE
      126. Obwód SOCHACZEW
      127. Obwód GRÓJEC
      128. Obwód PUŁTUSK
      129. Ośrodek GABKA - OSA
      130. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 20.11.2019 10:08:46 20.11.2019 10:09:51 25 51 48

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 21.11.2019 20:36:15 21.11.2019 20:41:39 25 0 150