Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: student

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (16.10.2019 19:17:58)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (16.10.2019 20:39:23)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (23.10.2019 20:46:21)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 16.10.2019 20:21:06 16.10.2019 20:24:48 5 0 15
      2. 11 Perlikowski Wiesław 23.10.2019 21:32:08 23.10.2019 21:35:24 5 0 15
      3. 12 Salamucha Jan 06.11.2019 09:30:18 06.11.2019 09:39:04 3 0 9
      4. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 23.10.2019 21:22:29 23.10.2019 21:26:06 5 0 15
      5. 23 Kwatera na Łączce 23.10.2019 21:26:51 23.10.2019 21:31:04 5 0 15
      6. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 16.10.2019 21:50:13 16.10.2019 21:56:29 4 0 12
      7. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 16.10.2019 21:35:24 16.10.2019 21:38:11 5 0 15
      8. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 16.10.2019 21:22:40 16.10.2019 21:27:03 5 2 13
      9. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 16.10.2019 21:27:34 16.10.2019 21:34:28 4 0 12
      10. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 23.10.2019 21:36:28 23.10.2019 21:39:58 5 0 15
      11. 64 Żołnierze Wyklęci 16.10.2019 21:42:56 16.10.2019 21:46:26 5 0 15
      12. 65 MALI POWSTAŃCY 16.10.2019 20:25:47 16.10.2019 20:28:50 5 0 15
      13. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 16.10.2019 21:46:42 16.10.2019 21:49:54 5 0 15
      14. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 30.11.2019 22:39:05 30.11.2019 22:40:23 5 0 15
      15. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 30.11.2019 22:40:31 30.11.2019 22:41:58 5 0 15
      16. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 23.10.2019 21:17:41 23.10.2019 21:22:14 5 0 15
      17. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 30.11.2019 22:32:08 30.11.2019 22:34:03 5 0 15
      18. 127 Fedorońko - Rodzina 06.11.2019 09:22:09 06.11.2019 09:29:09 5 0 15
      19. 130 Baszmakow Wiktor 23.10.2019 21:40:19 23.10.2019 21:42:59 5 0 15
      20. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 23.10.2019 21:05:55 23.10.2019 21:13:19 5 0 15
      21. 154 Kusociński Janusz 23.10.2019 21:14:41 23.10.2019 21:16:45 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Siedziba Gestapo
      20. Radomska Maria Joanna
      21. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      25. Zaorski Andrzej
      26. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      27. Lewandowski Zbigniew
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      32. Walki na Towarowej
      33. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      34. Zdobycie Gęsiówki
      35. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Grupa Artyleryjska "Granat”
      42. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      43. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      44. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      45. Szpitale placówki "Kordian"
      46. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      47. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      48. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      49. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      50. Baza Lotnicza "Łużyce”
      51. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      52. Kompania AK por. "Gryfa”
      53. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      54. Akcja oddziału AK "Osjan”
      55. Reduta ALKAZAR
      56. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      57. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      58. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      59. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      60. Fieldorf Emil gen.
      61. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      62. Żurowski Antoni płk
      63. Dziesięciu Powieszonych
      64. Obóz NKWD w Rembertowie
      65. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      66. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      67. Cichociemni
      68. Zamach na Kutscherę
      69. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      70. Zdobycie Komendy Policji
      71. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      72. Wybuch transportera ładunków
      73. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      74. Szare Szeregi
      75. Rodowicz Jan "Anoda”
      76. Herman Władysław
      77. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      78. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      79. Śmigielski Manswet
      80. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      81. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      82. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      83. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      84. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      85. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      86. Batalion AK "Żubr"
      87. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      88. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      89. Kwatera główna NKWD
      90. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      91. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      92. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      93. Więzienie Pawiak
      94. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      95. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Dom Janka Bytnara
      97. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      98. Baczyński Krzysztof Kamil
      99. Dom profesorów
      100. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      101. Akcja "Góral"
      102. Obrona Pałacyku Michla
      103. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      104. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Pilecki Witold rtm.
      107. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      108. Veli bej Jedigar
      109. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      110. Leski Kazimierz
      111. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      112. Szirtładze Irena
      113. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      114. Jankowski Stanisław
      115. Kopiec Powstania Warszawskiego
      116. Pomnik Powstania Warszawskiego
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      118. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      119. Reduta KRÓLEWSKA 16
      120. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      121. Szare Szeregi
      122. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      123. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      124. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      125. Wróbel Stanisław
      126. Obwód GARWOLIN
      127. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      128. Obwód SIEDLCE
      129. Obwód SOCHACZEW
      130. Obwód GRÓJEC
      131. Obwód WĘGRÓW
      132. Obwód PUŁTUSK
      133. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 23.10.2019 21:45:12 23.10.2019 21:58:14 14 2 80
      2. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 23.10.2019 21:58:42 23.10.2019 22:03:26 9 0 54