Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: AndriiZvirevych

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:23:36)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 09:09:21)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (26.11.2019 09:00:31)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 09:11:40)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 5 Dom Akademicki 23.10.2019 07:37:43 23.10.2019 07:45:58 4 3 9
      2. 9 Zieleniak 23.10.2019 08:18:41 23.10.2019 08:20:19 1 1 2
      3. 10 Daab Witold Karol 29.12.2019 22:38:46 29.12.2019 22:43:14 5 0 15
      4. 15 Walki na Ryglu 23.10.2019 07:53:24 23.10.2019 07:58:03 3 2 7
      5. 32 Lewandowski Zbigniew 23.10.2019 08:12:17 23.10.2019 08:13:38 4 1 11
      6. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 29.12.2019 22:43:46 29.12.2019 22:49:36 5 0 15
      7. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 29.12.2019 23:12:55 29.12.2019 23:17:02 4 0 12
      8. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 29.12.2019 19:45:15 29.12.2019 19:49:37 4 2 10
      9. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 29.12.2019 22:53:57 29.12.2019 22:58:16 5 0 15
      10. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.12.2019 19:22:56 29.12.2019 19:28:59 4 5 7
      11. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 29.12.2019 19:16:14 29.12.2019 19:22:07 5 3 12
      12. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 29.12.2019 23:20:43 29.12.2019 23:27:15 2 0 6
      13. 65 MALI POWSTAŃCY 29.12.2019 19:31:43 29.12.2019 19:39:26 4 1 11
      14. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 29.12.2019 19:40:33 29.12.2019 19:44:31 3 1 8
      15. 84 Zdobycie Komendy Policji 29.12.2019 23:08:13 29.12.2019 23:12:29 3 0 9
      16. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 29.12.2019 23:17:39 29.12.2019 23:20:24 2 0 6
      17. 101 Batalion AK "Żubr" 29.12.2019 19:50:24 29.12.2019 19:55:01 5 2 13
      18. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 29.12.2019 19:55:24 29.12.2019 19:58:34 4 2 10
      19. 119 Obrona Pałacyku Michla 29.12.2019 22:49:59 29.12.2019 22:53:30 3 0 9
      20. 130 Baszmakow Wiktor 29.12.2019 22:58:56 29.12.2019 23:02:05 5 0 15
      21. 133 Jankowski Stanisław 29.12.2019 22:34:43 29.12.2019 22:38:16 4 0 12
      22. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 29.12.2019 23:02:41 29.12.2019 23:07:48 3 0 9
      23. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 15.12.2019 23:15:42 15.12.2019 23:19:03 3 2 7

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Perlikowski Wiesław
      9. Salamucha Jan
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Barykada Żyrardów
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      32. Walki na Towarowej
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. Filmowcy Armii Krajowej
      38. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      41. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      42. Reduta BRÓDNOWSKA
      43. Szpitale placówki "Kordian"
      44. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      45. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      46. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      47. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      48. Baza Lotnicza "Łużyce”
      49. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      50. Kompania AK por. "Gryfa”
      51. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      52. Żołnierze Wyklęci
      53. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      54. Reduta ALKAZAR
      55. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      56. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      57. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      58. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      59. Fieldorf Emil gen.
      60. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      61. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      62. Żurowski Antoni płk
      63. Dziesięciu Powieszonych
      64. Obóz NKWD w Rembertowie
      65. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      66. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      67. Cichociemni
      68. Zamach na Kutscherę
      69. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      70. Wybuch transportera ładunków
      71. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      72. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      73. Szare Szeregi
      74. Rodowicz Jan "Anoda”
      75. Herman Władysław
      76. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      77. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      78. Śmigielski Manswet
      79. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      80. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      81. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      82. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      83. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      84. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      85. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      86. Sowiecki Trybunał Wojenny
      87. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      88. Kwatera główna NKWD
      89. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      90. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      92. Więzienie Pawiak
      93. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      94. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      95. Dom Janka Bytnara
      96. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      97. Baczyński Krzysztof Kamil
      98. Dom profesorów
      99. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      100. Akcja "Góral"
      101. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      102. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Pilecki Witold rtm.
      105. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      106. Veli bej Jedigar
      107. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      108. Fedorońko - Rodzina
      109. Leski Kazimierz
      110. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      111. Szirtładze Irena
      112. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      113. Kopiec Powstania Warszawskiego
      114. Pomnik Powstania Warszawskiego
      115. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      116. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      117. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      118. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      119. Szare Szeregi
      120. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      121. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      122. Wróbel Stanisław
      123. Obwód GARWOLIN
      124. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      125. Obwód SIEDLCE
      126. Obwód SOCHACZEW
      127. Obwód GRÓJEC
      128. Obwód WĘGRÓW
      129. Obwód PUŁTUSK
      130. Ośrodek GABKA - OSA
      131. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 20.11.2019 10:13:50 20.11.2019 10:15:57 12 11 50
      2. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 20.11.2019 10:19:18 20.11.2019 10:20:11 10 0 60