PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: rockydoggy

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (31.10.2019 22:48:37)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (04.11.2019 14:47:18)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 04.11.2019 14:39:47 04.11.2019 14:40:19 5 0 15
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 04.11.2019 14:41:25 04.11.2019 14:41:43 5 0 15
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 04.11.2019 14:42:24 04.11.2019 14:42:41 5 0 15
      4. 5 Dom Akademicki 04.11.2019 14:38:59 04.11.2019 14:39:37 5 0 15
      5. 6 Instytut Radowy 04.11.2019 14:36:14 04.11.2019 14:36:40 5 0 15
      6. 7 Reduta KALISKA 04.11.2019 14:37:12 04.11.2019 14:37:29 5 0 15
      7. 8 Reduta WAWELSKA 04.11.2019 14:38:19 04.11.2019 14:38:36 5 0 15
      8. 9 Zieleniak 04.11.2019 14:33:58 04.11.2019 14:34:31 5 0 15
      9. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 04.11.2019 15:40:42 04.11.2019 15:40:59 5 0 15
      10. 17 Batalion AK "Miotła" 01.11.2019 00:06:28 01.11.2019 00:06:47 5 0 15
      11. 18 Pułk AK "Baszta" 01.11.2019 00:22:21 01.11.2019 00:22:42 4 0 12
      12. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 31.10.2019 23:52:28 31.10.2019 23:53:49 5 0 15
      13. 21 GLORIA VICTIS 01.11.2019 00:07:36 01.11.2019 00:07:59 5 0 15
      14. 23 Kwatera na Łączce 01.11.2019 00:25:28 01.11.2019 00:25:55 5 0 15
      15. 28 Műller Aleksander 01.11.2019 00:23:57 01.11.2019 00:24:23 5 0 15
      16. 30 Zaorski Andrzej 04.11.2019 14:35:08 04.11.2019 14:35:34 5 0 15
      17. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 01.11.2019 00:27:00 01.11.2019 00:27:32 5 0 15
      18. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 04.11.2019 15:40:08 04.11.2019 15:40:25 5 0 15
      19. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 04.11.2019 15:42:40 04.11.2019 15:42:59 5 0 15
      20. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 04.11.2019 15:34:47 04.11.2019 15:35:17 5 0 15
      21. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 31.10.2019 23:58:44 31.10.2019 23:59:13 5 0 15
      22. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 04.11.2019 15:41:27 04.11.2019 15:41:51 5 0 15
      23. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 04.11.2019 15:37:06 04.11.2019 15:37:31 5 0 15
      24. 91 Herman Władysław 04.11.2019 15:37:55 04.11.2019 15:38:11 5 0 15
      25. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 04.11.2019 15:38:46 04.11.2019 15:39:14 4 0 12
      26. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 04.11.2019 15:43:51 04.11.2019 15:44:33 4 0 12
      27. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 04.11.2019 15:45:06 04.11.2019 15:45:21 5 0 15
      28. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 04.11.2019 15:45:43 04.11.2019 15:46:05 5 0 15
      29. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 04.11.2019 14:40:41 04.11.2019 14:40:56 5 0 15
      30. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 01.11.2019 00:04:33 01.11.2019 00:05:29 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Daab Witold Karol
      3. Perlikowski Wiesław
      4. Salamucha Jan
      5. Reduta BANK POLSKI
      6. Walki na Ryglu
      7. Barykada Żyrardów
      8. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      9. Grobowiec dowódców AK
      10. Siedziba Gestapo
      11. Radomska Maria Joanna
      12. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      13. Walki o Uniwersytet Warszawski
      14. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      15. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      16. Lewandowski Zbigniew
      17. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      18. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      19. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      20. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      21. Walki na Towarowej
      22. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      23. Zdobycie Gęsiówki
      24. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      25. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      26. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      27. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      28. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      29. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      30. Filmowcy Armii Krajowej
      31. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      32. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      33. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      34. Grupa Artyleryjska "Granat”
      35. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      36. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      37. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      38. Reduta BRÓDNOWSKA
      39. Szpitale placówki "Kordian"
      40. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      41. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      42. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      43. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      44. Żołnierze Wyklęci
      45. MALI POWSTAŃCY
      46. Akcja oddziału AK "Osjan”
      47. Reduta ALKAZAR
      48. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      49. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      50. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      51. Fieldorf Emil gen.
      52. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      53. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      54. Żurowski Antoni płk
      55. Dziesięciu Powieszonych
      56. Obóz NKWD w Rembertowie
      57. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      58. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      59. Cichociemni
      60. Zamach na Kutscherę
      61. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      62. Zdobycie Komendy Policji
      63. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      64. Wybuch transportera ładunków
      65. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      66. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      67. Szare Szeregi
      68. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      69. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      70. Śmigielski Manswet
      71. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      72. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      73. Batalion AK "Żubr"
      74. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      75. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      76. Sowiecki Trybunał Wojenny
      77. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      78. Kwatera główna NKWD
      79. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      80. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      81. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      82. Więzienie Pawiak
      83. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      84. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      85. Dom Janka Bytnara
      86. Baczyński Krzysztof Kamil
      87. Dom profesorów
      88. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      89. Akcja "Góral"
      90. Obrona Pałacyku Michla
      91. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      92. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Pilecki Witold rtm.
      94. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      95. Veli bej Jedigar
      96. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      97. Fedorońko - Rodzina
      98. Leski Kazimierz
      99. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      100. Baszmakow Wiktor
      101. Szirtładze Irena
      102. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      103. Jankowski Stanisław
      104. Kopiec Powstania Warszawskiego
      105. Pomnik Powstania Warszawskiego
      106. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      107. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      108. Reduta KRÓLEWSKA 16
      109. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      110. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      111. Szare Szeregi
      112. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      113. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      114. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      115. Wróbel Stanisław
      116. Obwód GARWOLIN
      117. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      118. Obwód SIEDLCE
      119. Obwód SOCHACZEW
      120. Obwód GRÓJEC
      121. Obwód WĘGRÓW
      122. Obwód PUŁTUSK
      123. Ośrodek GABKA - OSA
      124. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 04.11.2019 15:49:07 04.11.2019 15:49:59 25 50 50

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 04.11.2019 15:47:42 04.11.2019 15:48:48 25 50 50