PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: dekan126

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (01.11.2019 12:39:30)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (01.11.2019 13:45:16)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (01.11.2019 13:49:39)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 05.11.2019 21:02:55 05.11.2019 21:04:04 5 0 15
      2. 2 Antonin 05.11.2019 21:05:25 05.11.2019 21:05:56 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 05.11.2019 21:06:08 05.11.2019 21:06:38 5 0 15
      4. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 03.11.2019 21:21:13 03.11.2019 21:22:41 5 0 15
      5. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 04.11.2019 17:06:37 04.11.2019 17:07:30 5 0 15
      6. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 03.11.2019 20:53:23 03.11.2019 20:54:06 5 0 15
      7. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 01.11.2019 14:28:58 01.11.2019 14:30:05 5 0 15
      8. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 01.11.2019 15:33:28 01.11.2019 15:33:54 5 0 15
      9. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 04.11.2019 17:10:19 04.11.2019 17:11:08 5 0 15
      10. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 03.11.2019 21:01:43 03.11.2019 21:02:36 5 0 15
      11. 64 Żołnierze Wyklęci 03.11.2019 21:08:17 03.11.2019 21:08:46 5 0 15
      12. 65 MALI POWSTAŃCY 01.11.2019 15:25:09 01.11.2019 15:25:37 5 0 15
      13. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 01.11.2019 15:41:10 01.11.2019 15:41:37 5 0 15
      14. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 03.11.2019 21:14:07 03.11.2019 21:14:33 5 0 15
      15. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 04.11.2019 17:12:21 04.11.2019 17:13:04 5 0 15
      16. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 04.11.2019 17:11:18 04.11.2019 17:12:10 5 0 15
      17. 101 Batalion AK "Żubr" 04.11.2019 17:07:40 04.11.2019 17:08:26 5 0 15
      18. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 04.11.2019 17:09:31 04.11.2019 17:10:09 5 0 15
      19. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 04.11.2019 17:08:37 04.11.2019 17:09:23 5 0 15
      20. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 03.11.2019 21:29:29 03.11.2019 21:30:02 5 0 15
      21. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 01.11.2019 14:41:18 01.11.2019 14:42:30 5 0 15
      22. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 01.11.2019 15:01:47 01.11.2019 15:03:03 5 0 15
      23. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 10.11.2019 09:08:56 10.11.2019 09:09:37 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      2. Dom Akademicki
      3. Instytut Radowy
      4. Reduta KALISKA
      5. Reduta WAWELSKA
      6. Zieleniak
      7. Daab Witold Karol
      8. Perlikowski Wiesław
      9. Salamucha Jan
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Grupa Artyleryjska "Granat”
      43. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      44. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      45. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      46. Reduta BRÓDNOWSKA
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      49. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      50. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Kompania AK por. "Gryfa”
      54. Reduta ALKAZAR
      55. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      56. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      57. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      58. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      59. Fieldorf Emil gen.
      60. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      61. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      62. Żurowski Antoni płk
      63. Dziesięciu Powieszonych
      64. Obóz NKWD w Rembertowie
      65. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      66. Cichociemni
      67. Zamach na Kutscherę
      68. Zdobycie Komendy Policji
      69. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      70. Wybuch transportera ładunków
      71. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      72. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      73. Szare Szeregi
      74. Rodowicz Jan "Anoda”
      75. Herman Władysław
      76. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      77. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      78. Śmigielski Manswet
      79. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      80. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      81. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      82. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      83. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      84. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      85. Sowiecki Trybunał Wojenny
      86. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      87. Kwatera główna NKWD
      88. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      89. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Więzienie Pawiak
      92. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      93. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Dom Janka Bytnara
      95. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      96. Baczyński Krzysztof Kamil
      97. Dom profesorów
      98. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      99. Akcja "Góral"
      100. Obrona Pałacyku Michla
      101. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Pilecki Witold rtm.
      104. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      105. Veli bej Jedigar
      106. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      107. Fedorońko - Rodzina
      108. Leski Kazimierz
      109. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      110. Baszmakow Wiktor
      111. Szirtładze Irena
      112. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      113. Jankowski Stanisław
      114. Kopiec Powstania Warszawskiego
      115. Pomnik Powstania Warszawskiego
      116. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      118. Reduta KRÓLEWSKA 16
      119. Szare Szeregi
      120. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      121. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      122. Wróbel Stanisław
      123. Obwód GARWOLIN
      124. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      125. Obwód SIEDLCE
      126. Obwód SOCHACZEW
      127. Obwód GRÓJEC
      128. Obwód WĘGRÓW
      129. Obwód PUŁTUSK
      130. Ośrodek GABKA - OSA
      131. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. 03.12.2019 23:52:45 03.12.2019 23:54:21 25 53 44

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 29.11.2019 19:26:17 29.11.2019 19:35:14 23 2 134