PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: LukPiet

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (09.11.2019 09:15:43)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 15.12.2019 15:28:51 15.12.2019 15:31:19 5 0 15
      2. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 15.12.2019 14:25:04 15.12.2019 14:30:35 5 0 15
      3. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 15.12.2019 15:02:01 15.12.2019 15:05:45 5 0 15
      4. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 15.12.2019 14:13:07 15.12.2019 14:16:35 5 0 15
      5. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 28.12.2019 14:42:40 28.12.2019 14:48:52 5 0 15
      6. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 15.12.2019 14:56:01 15.12.2019 15:01:28 4 2 10
      7. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 15.12.2019 15:34:48 15.12.2019 15:40:28 4 0 12
      8. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 15.12.2019 15:23:47 15.12.2019 15:28:05 4 0 12
      9. 77 Dziesięciu Powieszonych 15.12.2019 14:31:25 15.12.2019 14:35:17 5 0 15
      10. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 15.12.2019 14:36:08 15.12.2019 14:39:02 5 0 15
      11. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 15.12.2019 15:47:39 15.12.2019 15:55:31 4 0 12
      12. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 15.12.2019 14:48:58 15.12.2019 14:51:54 5 0 15
      13. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 15.12.2019 14:45:13 15.12.2019 14:48:02 5 0 15
      14. 94 Śmigielski Manswet 15.12.2019 14:07:39 15.12.2019 14:12:18 5 0 15
      15. 118 Akcja "Góral" 15.12.2019 15:41:24 15.12.2019 15:47:00 4 0 12
      16. 125 Veli bej Jedigar 15.12.2019 14:52:59 15.12.2019 14:55:24 4 0 12
      17. 127 Fedorońko - Rodzina 15.12.2019 15:32:10 15.12.2019 15:34:20 5 0 15
      18. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 28.12.2019 14:32:20 28.12.2019 14:36:32 5 0 15
      19. 141 Szare Szeregi 15.12.2019 12:05:43 15.12.2019 12:08:07 3 2 7
      20. 146 Obwód GARWOLIN 15.12.2019 13:15:41 15.12.2019 13:19:59 3 0 9
      21. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 15.12.2019 13:28:08 15.12.2019 13:34:29 5 0 15
      22. 148 Obwód SIEDLCE 15.12.2019 13:22:45 15.12.2019 13:27:00 5 0 15
      23. 150 Obwód GRÓJEC 15.12.2019 13:52:05 15.12.2019 13:57:13 5 0 15
      24. 153 Ośrodek GABKA - OSA 15.12.2019 13:58:24 15.12.2019 14:05:15 5 0 15
      25. 154 Kusociński Janusz 28.12.2019 14:37:02 28.12.2019 14:41:13 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Szpitale placówki "Kordian"
      53. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      54. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      55. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      56. Baza Lotnicza "Łużyce”
      57. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      58. Kompania AK por. "Gryfa”
      59. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      60. Żołnierze Wyklęci
      61. MALI POWSTAŃCY
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Reduta ALKAZAR
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      66. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      67. Fieldorf Emil gen.
      68. Żurowski Antoni płk
      69. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      70. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      71. Cichociemni
      72. Zamach na Kutscherę
      73. Zdobycie Komendy Policji
      74. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      75. Wybuch transportera ładunków
      76. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      77. Szare Szeregi
      78. Rodowicz Jan "Anoda”
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      82. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      83. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      84. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      85. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      86. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      94. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Więzienie Pawiak
      97. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      98. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Dom Janka Bytnara
      100. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      101. Baczyński Krzysztof Kamil
      102. Dom profesorów
      103. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      104. Obrona Pałacyku Michla
      105. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      106. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Pilecki Witold rtm.
      109. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      110. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      111. Leski Kazimierz
      112. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      113. Baszmakow Wiktor
      114. Szirtładze Irena
      115. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      116. Jankowski Stanisław
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Reduta KRÓLEWSKA 16
      121. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      122. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      123. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      124. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      125. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      126. Wróbel Stanisław
      127. Obwód SOCHACZEW
      128. Obwód WĘGRÓW
      129. Obwód PUŁTUSK

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik