Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Vectorman2

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (20.11.2019 07:47:54)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 09:06:32)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (20.11.2019 09:15:20)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 20.11.2019 08:48:01 20.11.2019 08:48:24 5 8 7
      2. 2 Antonin 20.11.2019 08:49:16 20.11.2019 08:49:35 5 8 7
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 20.11.2019 08:49:53 20.11.2019 08:50:31 5 10 5
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 20.11.2019 08:56:00 20.11.2019 08:58:27 5 12 3
      5. 5 Dom Akademicki 20.11.2019 08:58:56 20.11.2019 09:04:38 5 10 5
      6. 6 Instytut Radowy 20.11.2019 09:07:11 20.11.2019 09:08:26 5 11 4
      7. 7 Reduta KALISKA 20.11.2019 09:09:50 20.11.2019 09:10:33 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 20.11.2019 09:11:41 20.11.2019 09:12:58 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 20.11.2019 09:13:25 20.11.2019 09:14:25 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 20.11.2019 09:14:47 20.11.2019 09:15:42 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 20.11.2019 09:16:02 20.11.2019 09:17:03 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 20.11.2019 09:17:36 20.11.2019 09:18:16 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 20.11.2019 09:18:34 20.11.2019 09:19:13 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 20.11.2019 09:19:25 20.11.2019 09:20:06 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 20.11.2019 09:20:45 20.11.2019 09:21:23 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 20.11.2019 09:22:34 20.11.2019 09:23:22 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 20.11.2019 09:23:37 20.11.2019 09:24:31 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 20.11.2019 09:24:56 20.11.2019 09:25:41 5 0 15
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 20.11.2019 09:25:52 20.11.2019 09:26:35 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 20.11.2019 09:26:47 20.11.2019 09:27:32 5 0 15
      21. 21 GLORIA VICTIS 20.11.2019 09:27:51 20.11.2019 09:28:24 5 0 15
      22. 22 Grobowiec dowódców AK 20.11.2019 09:28:38 20.11.2019 09:29:14 5 0 15
      23. 23 Kwatera na Łączce 20.11.2019 09:29:24 20.11.2019 09:30:03 5 0 15
      24. 24 Siedziba Gestapo 20.11.2019 09:31:22 20.11.2019 09:32:01 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Radomska Maria Joanna
      2. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      3. Walki o Uniwersytet Warszawski
      4. Műller Aleksander
      5. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      6. Zaorski Andrzej
      7. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      8. Lewandowski Zbigniew
      9. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      10. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      11. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      12. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      13. Walki na Towarowej
      14. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      15. Zdobycie Gęsiówki
      16. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      17. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      18. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      19. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      20. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      21. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      22. Filmowcy Armii Krajowej
      23. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      24. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      25. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      26. Grupa Artyleryjska "Granat”
      27. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      28. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      29. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      30. Reduta BRÓDNOWSKA
      31. Szpitale placówki "Kordian"
      32. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      33. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      34. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      35. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      36. Baza Lotnicza "Łużyce”
      37. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      38. Kompania AK por. "Gryfa”
      39. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      40. Żołnierze Wyklęci
      41. MALI POWSTAŃCY
      42. Akcja oddziału AK "Osjan”
      43. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      44. Reduta ALKAZAR
      45. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      46. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      47. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      48. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      49. Fieldorf Emil gen.
      50. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      51. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      52. Żurowski Antoni płk
      53. Dziesięciu Powieszonych
      54. Obóz NKWD w Rembertowie
      55. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      56. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      57. Cichociemni
      58. Zamach na Kutscherę
      59. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      60. Zdobycie Komendy Policji
      61. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      62. Wybuch transportera ładunków
      63. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      64. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      65. Szare Szeregi
      66. Rodowicz Jan "Anoda”
      67. Herman Władysław
      68. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      69. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      70. Śmigielski Manswet
      71. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      72. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      73. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      74. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      75. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      76. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      77. Batalion AK "Żubr"
      78. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      79. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      80. Sowiecki Trybunał Wojenny
      81. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      82. Kwatera główna NKWD
      83. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      84. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      85. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      86. Więzienie Pawiak
      87. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      88. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      89. Dom Janka Bytnara
      90. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      91. Baczyński Krzysztof Kamil
      92. Dom profesorów
      93. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      94. Akcja "Góral"
      95. Obrona Pałacyku Michla
      96. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      97. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      98. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Pilecki Witold rtm.
      100. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      101. Veli bej Jedigar
      102. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      103. Fedorońko - Rodzina
      104. Leski Kazimierz
      105. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      106. Baszmakow Wiktor
      107. Szirtładze Irena
      108. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      109. Jankowski Stanisław
      110. Kopiec Powstania Warszawskiego
      111. Pomnik Powstania Warszawskiego
      112. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      113. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      114. Reduta KRÓLEWSKA 16
      115. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      116. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      117. Szare Szeregi
      118. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      119. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      120. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      121. Wróbel Stanisław
      122. Obwód GARWOLIN
      123. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      124. Obwód SIEDLCE
      125. Obwód SOCHACZEW
      126. Obwód GRÓJEC
      127. Obwód WĘGRÓW
      128. Obwód PUŁTUSK
      129. Ośrodek GABKA - OSA
      130. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 20.11.2019 09:33:04 20.11.2019 09:36:25 24 59 26