PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Jackoś

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:20:31)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:07:09)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 08:37:11)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 09:11:51 27.11.2019 09:13:17 5 0 15
      2. 12 Salamucha Jan 23.10.2019 09:49:08 23.10.2019 09:49:51 5 0 15
      3. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 23.10.2019 07:26:31 23.10.2019 07:32:26 5 0 15
      4. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 08:58:44 27.11.2019 09:01:02 3 0 9
      5. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 27.11.2019 09:03:33 27.11.2019 09:05:40 5 0 15
      6. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 27.11.2019 09:28:45 27.11.2019 09:31:30 5 0 15
      7. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 23.10.2019 08:00:57 23.10.2019 08:05:09 5 0 15
      8. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 23.10.2019 07:33:48 23.10.2019 07:39:40 5 0 15
      9. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 27.11.2019 09:25:55 27.11.2019 09:27:54 4 0 12
      10. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 27.11.2019 09:06:31 27.11.2019 09:08:42 2 0 6
      11. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 27.11.2019 09:23:57 27.11.2019 09:25:09 4 0 12
      12. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 27.11.2019 09:32:16 27.11.2019 09:32:38 0 0 0
      13. 83 Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia” 27.11.2019 09:32:49 27.11.2019 09:40:10 4 0 12
      14. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 27.11.2019 09:14:21 27.11.2019 09:16:08 5 0 15
      15. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 23.10.2019 07:52:19 23.10.2019 08:00:13 4 1 11
      16. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 23.10.2019 07:40:42 23.10.2019 07:51:17 4 0 12
      17. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 27.11.2019 09:08:59 27.11.2019 09:11:24 4 0 12
      18. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 26.11.2019 17:31:14 26.11.2019 17:37:22 3 0 9
      19. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 27.11.2019 08:49:42 27.11.2019 08:52:20 1 0 3
      20. 141 Szare Szeregi 27.11.2019 08:52:38 27.11.2019 08:55:57 5 0 15
      21. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 27.11.2019 08:26:43 27.11.2019 08:35:46 4 0 12
      22. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 27.11.2019 08:36:46 27.11.2019 08:43:17 4 0 12
      23. 149 Obwód SOCHACZEW 27.11.2019 08:45:37 27.11.2019 08:47:18 4 0 12
      24. 150 Obwód GRÓJEC 26.11.2019 17:17:06 26.11.2019 17:23:05 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      36. Zdobycie Gęsiówki
      37. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      38. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      39. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      40. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      41. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      42. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. Grupa Artyleryjska "Granat”
      46. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      47. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Kompania AK por. "Gryfa”
      54. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      55. Żołnierze Wyklęci
      56. MALI POWSTAŃCY
      57. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      58. Reduta ALKAZAR
      59. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      60. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      61. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      62. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      63. Fieldorf Emil gen.
      64. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      65. Żurowski Antoni płk
      66. Dziesięciu Powieszonych
      67. Obóz NKWD w Rembertowie
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Zdobycie Komendy Policji
      72. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      75. Szare Szeregi
      76. Herman Władysław
      77. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      78. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      79. Śmigielski Manswet
      80. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      81. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      82. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      83. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      84. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      85. Batalion AK "Żubr"
      86. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      87. Sowiecki Trybunał Wojenny
      88. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      89. Kwatera główna NKWD
      90. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      91. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      92. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      93. Więzienie Pawiak
      94. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      95. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Dom Janka Bytnara
      97. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      98. Baczyński Krzysztof Kamil
      99. Dom profesorów
      100. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      101. Akcja "Góral"
      102. Obrona Pałacyku Michla
      103. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      104. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Pilecki Witold rtm.
      107. Veli bej Jedigar
      108. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      109. Fedorońko - Rodzina
      110. Leski Kazimierz
      111. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      112. Baszmakow Wiktor
      113. Szirtładze Irena
      114. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      115. Jankowski Stanisław
      116. Kopiec Powstania Warszawskiego
      117. Pomnik Powstania Warszawskiego
      118. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      120. Reduta KRÓLEWSKA 16
      121. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      122. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      123. Wróbel Stanisław
      124. Obwód GARWOLIN
      125. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      126. Obwód SIEDLCE
      127. Obwód WĘGRÓW
      128. Obwód PUŁTUSK
      129. Ośrodek GABKA - OSA
      130. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik