PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Nazar Korkishko

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:22:12)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.10.2019 13:17:25 24.10.2019 13:41:54 4 0 12
      2. 2 Antonin 27.11.2019 10:00:06 27.11.2019 10:01:44 5 0 15
      3. 5 Dom Akademicki 27.11.2019 09:25:30 27.11.2019 09:25:49 5 0 15
      4. 6 Instytut Radowy 27.11.2019 09:58:26 27.11.2019 09:59:23 4 0 12
      5. 9 Zieleniak 27.11.2019 09:54:42 27.11.2019 09:55:48 5 0 15
      6. 10 Daab Witold Karol 27.11.2019 09:56:55 27.11.2019 09:58:15 5 0 15
      7. 11 Perlikowski Wiesław 27.11.2019 12:05:05 27.11.2019 12:06:30 5 0 15
      8. 12 Salamucha Jan 27.11.2019 11:50:16 27.11.2019 11:51:25 5 0 15
      9. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 27.11.2019 09:50:07 27.11.2019 09:52:17 2 0 6
      10. 15 Walki na Ryglu 27.11.2019 10:04:09 27.11.2019 10:04:46 5 0 15
      11. 16 Barykada Żyrardów 27.11.2019 11:58:47 27.11.2019 12:00:35 5 0 15
      12. 17 Batalion AK "Miotła" 27.11.2019 12:10:43 27.11.2019 12:12:01 5 0 15
      13. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 27.11.2019 10:02:29 27.11.2019 10:03:28 5 0 15
      14. 28 Műller Aleksander 27.11.2019 12:13:19 27.11.2019 12:25:45 5 0 15
      15. 32 Lewandowski Zbigniew 23.10.2019 08:14:01 23.10.2019 08:22:24 5 0 15
      16. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 27.11.2019 09:06:49 27.11.2019 09:22:56 5 0 15
      17. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 28.11.2019 12:17:33 28.11.2019 12:18:03 5 0 15
      18. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 24.10.2019 13:07:24 24.10.2019 13:12:28 4 0 12
      19. 125 Veli bej Jedigar 23.10.2019 08:01:28 23.10.2019 08:12:07 5 0 15
      20. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 23.10.2019 08:12:41 23.10.2019 08:13:21 4 0 12
      21. 127 Fedorońko - Rodzina 23.10.2019 07:57:26 23.10.2019 08:00:05 5 0 15
      22. 131 Szirtładze Irena 23.10.2019 08:22:57 23.10.2019 08:23:27 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Reduta KALISKA
      4. Reduta WAWELSKA
      5. Reduta BANK POLSKI
      6. Pułk AK "Baszta"
      7. Zgrupowanie AK "Gurt"
      8. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      9. GLORIA VICTIS
      10. Grobowiec dowódców AK
      11. Kwatera na Łączce
      12. Siedziba Gestapo
      13. Radomska Maria Joanna
      14. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      15. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      16. Zaorski Andrzej
      17. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      18. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      19. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      20. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      21. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      22. Walki na Towarowej
      23. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      24. Zdobycie Gęsiówki
      25. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      26. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      27. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      28. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      29. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      30. Filmowcy Armii Krajowej
      31. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      32. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      33. Grupa Artyleryjska "Granat”
      34. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      35. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      36. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      37. Reduta BRÓDNOWSKA
      38. Szpitale placówki "Kordian"
      39. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      40. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      41. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      42. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      43. Baza Lotnicza "Łużyce”
      44. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      45. Kompania AK por. "Gryfa”
      46. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      47. Żołnierze Wyklęci
      48. MALI POWSTAŃCY
      49. Akcja oddziału AK "Osjan”
      50. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      51. Reduta ALKAZAR
      52. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      53. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      54. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      55. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      56. Fieldorf Emil gen.
      57. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      58. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      59. Żurowski Antoni płk
      60. Dziesięciu Powieszonych
      61. Obóz NKWD w Rembertowie
      62. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      63. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      64. Cichociemni
      65. Zamach na Kutscherę
      66. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      67. Zdobycie Komendy Policji
      68. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      69. Wybuch transportera ładunków
      70. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      71. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      72. Szare Szeregi
      73. Herman Władysław
      74. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      75. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      76. Śmigielski Manswet
      77. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      78. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      79. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      80. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      81. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      82. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      83. Batalion AK "Żubr"
      84. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      85. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      86. Sowiecki Trybunał Wojenny
      87. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      88. Kwatera główna NKWD
      89. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      90. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      92. Więzienie Pawiak
      93. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      94. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      95. Dom Janka Bytnara
      96. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      97. Baczyński Krzysztof Kamil
      98. Dom profesorów
      99. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      100. Akcja "Góral"
      101. Obrona Pałacyku Michla
      102. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      103. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Pilecki Witold rtm.
      106. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      107. Leski Kazimierz
      108. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      109. Baszmakow Wiktor
      110. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      111. Jankowski Stanisław
      112. Kopiec Powstania Warszawskiego
      113. Pomnik Powstania Warszawskiego
      114. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      115. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      116. Reduta KRÓLEWSKA 16
      117. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      118. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      119. Szare Szeregi
      120. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      121. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      122. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      123. Wróbel Stanisław
      124. Obwód GARWOLIN
      125. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      126. Obwód SIEDLCE
      127. Obwód SOCHACZEW
      128. Obwód GRÓJEC
      129. Obwód WĘGRÓW
      130. Obwód PUŁTUSK
      131. Ośrodek GABKA - OSA
      132. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik