PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Kharchuk Oleksandr

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (28.11.2019 11:24:14)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 28.11.2019 12:27:00 28.11.2019 12:29:05 5 0 15
      2. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 28.11.2019 12:31:49 28.11.2019 12:33:15 5 0 15
      3. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 28.11.2019 12:33:38 28.11.2019 12:34:31 5 0 15
      4. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 28.11.2019 12:34:41 28.11.2019 12:35:48 5 0 15
      5. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 28.11.2019 12:51:50 28.11.2019 12:52:52 5 0 15
      6. 55 Szpitale placówki "Kordian" 28.11.2019 12:53:01 28.11.2019 12:53:54 5 0 15
      7. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 28.11.2019 12:54:50 28.11.2019 12:55:50 5 0 15
      8. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 28.11.2019 12:57:14 28.11.2019 12:58:10 5 0 15
      9. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 28.11.2019 12:58:22 28.11.2019 12:59:13 5 0 15
      10. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 28.11.2019 12:59:24 28.11.2019 13:00:17 5 0 15
      11. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 28.11.2019 13:00:29 28.11.2019 13:02:01 5 0 15
      12. 61 Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański 28.11.2019 13:02:20 28.11.2019 13:03:09 5 0 15
      13. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 28.11.2019 13:03:18 28.11.2019 13:04:29 5 0 15
      14. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 28.11.2019 13:04:36 28.11.2019 13:05:31 5 0 15
      15. 64 Żołnierze Wyklęci 28.11.2019 13:05:37 28.11.2019 13:06:24 5 0 15
      16. 65 MALI POWSTAŃCY 28.11.2019 13:06:31 28.11.2019 13:07:14 5 0 15
      17. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 28.11.2019 13:07:22 28.11.2019 13:07:59 5 0 15
      18. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 28.11.2019 13:08:48 28.11.2019 13:09:31 5 0 15
      19. 68 Reduta ALKAZAR 28.11.2019 13:09:42 28.11.2019 13:10:27 5 0 15
      20. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 28.11.2019 13:10:33 28.11.2019 13:11:30 5 0 15
      21. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 28.11.2019 13:11:37 28.11.2019 13:12:20 5 0 15
      22. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 28.11.2019 13:16:17 28.11.2019 13:18:22 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      51. Fieldorf Emil gen.
      52. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      53. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      54. Żurowski Antoni płk
      55. Dziesięciu Powieszonych
      56. Obóz NKWD w Rembertowie
      57. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      58. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      59. Cichociemni
      60. Zamach na Kutscherę
      61. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      62. Zdobycie Komendy Policji
      63. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      64. Wybuch transportera ładunków
      65. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      66. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      67. Szare Szeregi
      68. Rodowicz Jan "Anoda”
      69. Herman Władysław
      70. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      71. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      72. Śmigielski Manswet
      73. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      74. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      75. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      76. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      77. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      78. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      79. Batalion AK "Żubr"
      80. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      81. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      82. Sowiecki Trybunał Wojenny
      83. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      84. Kwatera główna NKWD
      85. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      86. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      87. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      88. Więzienie Pawiak
      89. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      90. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      91. Dom Janka Bytnara
      92. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      93. Baczyński Krzysztof Kamil
      94. Dom profesorów
      95. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      96. Akcja "Góral"
      97. Obrona Pałacyku Michla
      98. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      99. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      101. Pilecki Witold rtm.
      102. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      103. Veli bej Jedigar
      104. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      105. Fedorońko - Rodzina
      106. Leski Kazimierz
      107. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      108. Baszmakow Wiktor
      109. Szirtładze Irena
      110. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      111. Jankowski Stanisław
      112. Kopiec Powstania Warszawskiego
      113. Pomnik Powstania Warszawskiego
      114. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      115. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      116. Reduta KRÓLEWSKA 16
      117. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      118. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      119. Szare Szeregi
      120. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      121. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      122. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      123. Wróbel Stanisław
      124. Obwód GARWOLIN
      125. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      126. Obwód SIEDLCE
      127. Obwód SOCHACZEW
      128. Obwód GRÓJEC
      129. Obwód WĘGRÓW
      130. Obwód PUŁTUSK
      131. Ośrodek GABKA - OSA
      132. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik