PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: PatrykAgain

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.11.2019 12:40:37)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 29.11.2019 13:41:22 29.11.2019 13:41:34 2 0 6
      2. 10 Daab Witold Karol 29.11.2019 13:49:48 29.11.2019 13:50:00 2 0 6
      3. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 29.11.2019 13:40:57 29.11.2019 13:41:13 1 0 3
      4. 131 Szirtładze Irena 29.11.2019 13:53:20 29.11.2019 13:53:30 3 0 9
      5. 132 Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej 29.11.2019 13:52:56 29.11.2019 13:53:06 3 0 9
      6. 133 Jankowski Stanisław 29.11.2019 13:52:16 29.11.2019 13:52:27 2 0 6
      7. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 29.11.2019 13:51:45 29.11.2019 13:51:56 1 0 3
      8. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 29.11.2019 13:51:25 29.11.2019 13:51:35 2 0 6
      9. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 29.11.2019 13:51:04 29.11.2019 13:51:14 1 0 3
      10. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.11.2019 13:50:43 29.11.2019 13:50:54 3 0 9
      11. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 29.11.2019 13:50:22 29.11.2019 13:50:33 1 0 3
      12. 141 Szare Szeregi 29.11.2019 13:46:52 29.11.2019 13:47:03 1 0 3
      13. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 29.11.2019 13:46:29 29.11.2019 13:46:40 1 0 3
      14. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 29.11.2019 13:46:05 29.11.2019 13:46:16 1 0 3
      15. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 29.11.2019 13:45:46 29.11.2019 13:45:56 1 0 3
      16. 145 Wróbel Stanisław 29.11.2019 13:45:28 29.11.2019 13:45:37 2 0 6
      17. 146 Obwód GARWOLIN 29.11.2019 13:45:08 29.11.2019 13:45:18 1 0 3
      18. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 29.11.2019 13:44:43 29.11.2019 13:44:52 1 0 3
      19. 148 Obwód SIEDLCE 29.11.2019 13:44:20 29.11.2019 13:44:29 3 0 9
      20. 149 Obwód SOCHACZEW 29.11.2019 13:44:03 29.11.2019 13:44:12 1 0 3
      21. 150 Obwód GRÓJEC 29.11.2019 13:43:45 29.11.2019 13:43:55 2 0 6
      22. 152 Obwód PUŁTUSK 29.11.2019 13:43:03 29.11.2019 13:43:13 2 0 6
      23. 153 Ośrodek GABKA - OSA 29.11.2019 13:42:19 29.11.2019 13:42:29 0 0 0
      24. 154 Kusociński Janusz 29.11.2019 13:41:59 29.11.2019 13:42:11 1 0 3

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      46. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. Kompania AK por. "Gryfa”
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. MALI POWSTAŃCY
      64. Akcja oddziału AK "Osjan”
      65. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      66. Reduta ALKAZAR
      67. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      68. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      69. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      70. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      71. Fieldorf Emil gen.
      72. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      73. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      74. Żurowski Antoni płk
      75. Dziesięciu Powieszonych
      76. Obóz NKWD w Rembertowie
      77. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      78. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie Komendy Policji
      83. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      84. Wybuch transportera ładunków
      85. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      86. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      87. Szare Szeregi
      88. Herman Władysław
      89. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      90. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      91. Śmigielski Manswet
      92. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      93. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      94. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      95. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      96. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      97. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      98. Batalion AK "Żubr"
      99. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      100. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      101. Sowiecki Trybunał Wojenny
      102. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      103. Kwatera główna NKWD
      104. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      105. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Więzienie Pawiak
      108. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      109. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Dom Janka Bytnara
      111. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      112. Baczyński Krzysztof Kamil
      113. Dom profesorów
      114. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      115. Akcja "Góral"
      116. Obrona Pałacyku Michla
      117. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      118. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Pilecki Witold rtm.
      121. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      122. Veli bej Jedigar
      123. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      124. Fedorońko - Rodzina
      125. Leski Kazimierz
      126. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      127. Baszmakow Wiktor
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Obwód WĘGRÓW

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik