PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Naer

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:21:55)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:10:53)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (23.10.2019 07:08:09)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (23.10.2019 07:13:41)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (27.11.2019 09:11:57)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (27.11.2019 09:11:14)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 30.12.2019 20:36:41 30.12.2019 20:38:03 4 0 12
      2. 11 Perlikowski Wiesław 30.12.2019 20:33:20 30.12.2019 20:35:39 5 0 15
      3. 12 Salamucha Jan 30.12.2019 20:38:49 30.12.2019 20:40:36 4 0 12
      4. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 23.10.2019 07:50:11 23.10.2019 07:53:26 5 0 15
      5. 30 Zaorski Andrzej 30.12.2019 20:31:00 30.12.2019 20:32:38 5 0 15
      6. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 30.12.2019 20:25:22 30.12.2019 20:30:17 5 0 15
      7. 65 MALI POWSTAŃCY 30.12.2019 20:41:30 30.12.2019 20:43:06 5 0 15
      8. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 30.12.2019 20:55:06 30.12.2019 20:57:35 5 0 15
      9. 84 Zdobycie Komendy Policji 30.12.2019 21:01:12 30.12.2019 21:03:00 5 0 15
      10. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 23.10.2019 07:54:55 23.10.2019 07:59:32 5 0 15
      11. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 02.12.2019 23:45:08 02.12.2019 23:47:25 4 0 12
      12. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 30.12.2019 20:59:21 30.12.2019 21:00:51 5 0 15
      13. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 30.12.2019 20:48:16 30.12.2019 20:50:15 5 0 15
      14. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 30.12.2019 20:51:04 30.12.2019 20:53:46 5 0 15
      15. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 02.12.2019 23:49:10 02.12.2019 23:52:55 5 0 15
      16. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 30.12.2019 20:22:00 30.12.2019 20:25:08 5 0 15
      17. 110 Więzienie Pawiak 30.12.2019 20:54:25 30.12.2019 20:54:43 1 0 3
      18. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 23.10.2019 07:38:27 23.10.2019 07:39:31 5 0 15
      19. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 23.10.2019 08:00:49 23.10.2019 08:04:43 4 0 12
      20. 141 Szare Szeregi 01.12.2019 00:12:18 01.12.2019 00:15:32 5 0 15
      21. 148 Obwód SIEDLCE 02.12.2019 23:31:10 02.12.2019 23:34:13 5 0 15
      22. 150 Obwód GRÓJEC 30.12.2019 20:58:24 30.12.2019 20:58:58 2 0 6
      23. 151 Obwód WĘGRÓW 02.12.2019 23:34:42 02.12.2019 23:43:36 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      27. Lewandowski Zbigniew
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      32. Walki na Towarowej
      33. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      34. Zdobycie Gęsiówki
      35. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      41. Filmowcy Armii Krajowej
      42. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      43. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      61. Reduta ALKAZAR
      62. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      63. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      64. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      68. Żurowski Antoni płk
      69. Dziesięciu Powieszonych
      70. Obóz NKWD w Rembertowie
      71. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      72. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      73. Cichociemni
      74. Zamach na Kutscherę
      75. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      76. Wybuch transportera ładunków
      77. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      78. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      79. Szare Szeregi
      80. Herman Władysław
      81. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      82. Śmigielski Manswet
      83. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      84. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      85. Batalion AK "Żubr"
      86. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      87. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      88. Sowiecki Trybunał Wojenny
      89. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      90. Kwatera główna NKWD
      91. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      92. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      93. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      94. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      95. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Dom Janka Bytnara
      97. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      98. Baczyński Krzysztof Kamil
      99. Dom profesorów
      100. Akcja "Góral"
      101. Obrona Pałacyku Michla
      102. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      103. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Pilecki Witold rtm.
      106. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      107. Veli bej Jedigar
      108. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      109. Fedorońko - Rodzina
      110. Leski Kazimierz
      111. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      112. Baszmakow Wiktor
      113. Szirtładze Irena
      114. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      115. Jankowski Stanisław
      116. Pomnik Powstania Warszawskiego
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      118. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      119. Reduta KRÓLEWSKA 16
      120. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      121. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      122. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      123. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      124. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      125. Wróbel Stanisław
      126. Obwód GARWOLIN
      127. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      128. Obwód SOCHACZEW
      129. Obwód PUŁTUSK
      130. Ośrodek GABKA - OSA
      131. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik