Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: xSamtronix

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.10.2019 13:22:02)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (30.10.2019 21:18:04)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (30.10.2019 21:25:38)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 30.10.2019 22:16:03 30.10.2019 22:16:21 5 10 5
      2. 2 Antonin 30.10.2019 22:16:38 30.10.2019 22:17:01 5 10 5
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 27.12.2019 14:21:44 27.12.2019 14:21:59 5 10 5
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 27.12.2019 14:22:10 27.12.2019 14:22:30 5 10 5
      5. 5 Dom Akademicki 27.12.2019 14:27:35 27.12.2019 14:27:57 5 10 5
      6. 6 Instytut Radowy 27.12.2019 14:28:05 27.12.2019 14:28:34 5 10 5
      7. 9 Zieleniak 30.10.2019 22:51:14 30.10.2019 22:53:33 5 0 15
      8. 32 Lewandowski Zbigniew 30.10.2019 22:39:38 30.10.2019 22:42:10 5 0 15
      9. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 30.10.2019 22:45:34 30.10.2019 22:50:35 5 2 13
      10. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 30.10.2019 22:24:03 30.10.2019 22:24:29 5 10 5
      11. 37 Walki na Towarowej 30.10.2019 22:15:16 30.10.2019 22:15:46 5 10 5
      12. 73 Fieldorf Emil gen. 27.12.2019 14:17:16 27.12.2019 14:17:48 5 10 5
      13. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 29.10.2019 22:42:08 29.10.2019 22:42:40 5 10 5
      14. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 02.11.2019 20:21:31 02.11.2019 20:22:02 5 10 5
      15. 107 Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16 29.10.2019 22:38:07 29.10.2019 22:38:32 5 12 9
      16. 108 Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej 29.10.2019 22:32:42 29.10.2019 22:35:58 5 10 15
      17. 113 Dom Janka Bytnara 30.10.2019 22:43:27 30.10.2019 22:45:24 5 0 15
      18. 141 Szare Szeregi 30.10.2019 22:36:31 30.10.2019 22:39:19 5 0 15
      19. 145 Wróbel Stanisław 30.10.2019 22:24:48 30.10.2019 22:25:08 5 10 5
      20. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 27.12.2019 14:19:32 27.12.2019 14:19:47 5 10 5
      21. 149 Obwód SOCHACZEW 27.12.2019 14:20:25 27.12.2019 14:20:46 5 10 5
      22. 151 Obwód WĘGRÓW 30.10.2019 22:30:14 30.10.2019 22:35:55 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Reduta KALISKA
      2. Reduta WAWELSKA
      3. Daab Witold Karol
      4. Perlikowski Wiesław
      5. Salamucha Jan
      6. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      7. Reduta BANK POLSKI
      8. Walki na Ryglu
      9. Barykada Żyrardów
      10. Batalion AK "Miotła"
      11. Pułk AK "Baszta"
      12. Zgrupowanie AK "Gurt"
      13. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      14. GLORIA VICTIS
      15. Grobowiec dowódców AK
      16. Kwatera na Łączce
      17. Siedziba Gestapo
      18. Radomska Maria Joanna
      19. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      20. Walki o Uniwersytet Warszawski
      21. Műller Aleksander
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      26. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      27. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      41. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      42. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      43. Reduta BRÓDNOWSKA
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      63. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      64. Żurowski Antoni płk
      65. Dziesięciu Powieszonych
      66. Obóz NKWD w Rembertowie
      67. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      72. Zdobycie Komendy Policji
      73. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      74. Wybuch transportera ładunków
      75. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      76. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      77. Szare Szeregi
      78. Rodowicz Jan "Anoda”
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      82. Śmigielski Manswet
      83. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      84. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      85. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      86. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      94. Więzienie Pawiak
      95. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      96. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      97. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      98. Baczyński Krzysztof Kamil
      99. Dom profesorów
      100. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      101. Akcja "Góral"
      102. Obrona Pałacyku Michla
      103. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      104. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Pilecki Witold rtm.
      107. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      108. Veli bej Jedigar
      109. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      110. Fedorońko - Rodzina
      111. Leski Kazimierz
      112. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      113. Baszmakow Wiktor
      114. Szirtładze Irena
      115. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      116. Jankowski Stanisław
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      121. Reduta KRÓLEWSKA 16
      122. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      123. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      124. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      125. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      126. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      127. Obwód GARWOLIN
      128. Obwód SIEDLCE
      129. Obwód GRÓJEC
      130. Obwód PUŁTUSK
      131. Ośrodek GABKA - OSA
      132. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 30.10.2019 22:18:56 30.10.2019 22:20:35 25 50 50
      2. Odzyskanie niepodleglosci 30.10.2019 22:20:55 30.10.2019 22:22:45 25 48 54