Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Cichocki

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (20.11.2019 07:47:31)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 07:49:14)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 6 Instytut Radowy 20.11.2019 09:07:16 20.11.2019 09:08:52 5 0 15
      2. 7 Reduta KALISKA 20.11.2019 09:10:04 20.11.2019 09:10:37 5 0 15
      3. 8 Reduta WAWELSKA 20.11.2019 09:11:32 20.11.2019 09:12:53 5 0 15
      4. 9 Zieleniak 20.11.2019 09:13:29 20.11.2019 09:14:22 5 0 15
      5. 10 Daab Witold Karol 20.11.2019 09:15:08 20.11.2019 09:15:46 5 0 15
      6. 11 Perlikowski Wiesław 20.11.2019 09:15:58 20.11.2019 09:17:05 5 0 15
      7. 12 Salamucha Jan 20.11.2019 09:17:15 20.11.2019 09:18:14 5 0 15
      8. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 20.11.2019 09:18:36 20.11.2019 09:19:12 5 0 15
      9. 14 Reduta BANK POLSKI 20.11.2019 09:19:26 20.11.2019 09:20:05 5 0 15
      10. 15 Walki na Ryglu 20.11.2019 09:20:41 20.11.2019 09:21:23 5 0 15
      11. 16 Barykada Żyrardów 20.11.2019 09:22:41 20.11.2019 09:23:16 5 0 15
      12. 17 Batalion AK "Miotła" 20.11.2019 09:23:41 20.11.2019 09:24:38 5 0 15
      13. 18 Pułk AK "Baszta" 20.11.2019 09:24:53 20.11.2019 09:25:44 5 0 15
      14. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 20.11.2019 09:25:53 20.11.2019 09:26:31 5 0 15
      15. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 20.11.2019 09:26:39 20.11.2019 09:27:28 5 0 15
      16. 21 GLORIA VICTIS 20.11.2019 09:27:46 20.11.2019 09:28:24 5 0 15
      17. 22 Grobowiec dowódców AK 20.11.2019 09:28:40 20.11.2019 09:29:16 5 0 15
      18. 23 Kwatera na Łączce 20.11.2019 09:29:24 20.11.2019 09:29:57 5 0 15
      19. 24 Siedziba Gestapo 20.11.2019 09:30:06 20.11.2019 09:32:01 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Radomska Maria Joanna
      7. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      8. Walki o Uniwersytet Warszawski
      9. Műller Aleksander
      10. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      11. Zaorski Andrzej
      12. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      13. Lewandowski Zbigniew
      14. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      15. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      16. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      17. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      18. Walki na Towarowej
      19. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      20. Zdobycie Gęsiówki
      21. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      22. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      23. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      24. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      25. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      26. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      27. Filmowcy Armii Krajowej
      28. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      29. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      30. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      31. Grupa Artyleryjska "Granat”
      32. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      33. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      34. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      35. Reduta BRÓDNOWSKA
      36. Szpitale placówki "Kordian"
      37. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      38. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      39. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      40. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      41. Baza Lotnicza "Łużyce”
      42. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      43. Kompania AK por. "Gryfa”
      44. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      45. Żołnierze Wyklęci
      46. MALI POWSTAŃCY
      47. Akcja oddziału AK "Osjan”
      48. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      49. Reduta ALKAZAR
      50. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      51. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      52. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      53. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      54. Fieldorf Emil gen.
      55. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      56. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      57. Żurowski Antoni płk
      58. Dziesięciu Powieszonych
      59. Obóz NKWD w Rembertowie
      60. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      61. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      62. Cichociemni
      63. Zamach na Kutscherę
      64. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      65. Zdobycie Komendy Policji
      66. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      67. Wybuch transportera ładunków
      68. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      69. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      70. Szare Szeregi
      71. Rodowicz Jan "Anoda”
      72. Herman Władysław
      73. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      74. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      75. Śmigielski Manswet
      76. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      77. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      78. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      79. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      80. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      81. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      82. Batalion AK "Żubr"
      83. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      84. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      85. Sowiecki Trybunał Wojenny
      86. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      87. Kwatera główna NKWD
      88. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      89. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Więzienie Pawiak
      92. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      93. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Dom Janka Bytnara
      95. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      96. Baczyński Krzysztof Kamil
      97. Dom profesorów
      98. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      99. Akcja "Góral"
      100. Obrona Pałacyku Michla
      101. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      102. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Pilecki Witold rtm.
      105. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      106. Veli bej Jedigar
      107. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      108. Fedorońko - Rodzina
      109. Leski Kazimierz
      110. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      111. Baszmakow Wiktor
      112. Szirtładze Irena
      113. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      114. Jankowski Stanisław
      115. Kopiec Powstania Warszawskiego
      116. Pomnik Powstania Warszawskiego
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      118. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      119. Reduta KRÓLEWSKA 16
      120. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      121. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      122. Szare Szeregi
      123. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      124. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      125. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      126. Wróbel Stanisław
      127. Obwód GARWOLIN
      128. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      129. Obwód SIEDLCE
      130. Obwód SOCHACZEW
      131. Obwód GRÓJEC
      132. Obwód WĘGRÓW
      133. Obwód PUŁTUSK
      134. Ośrodek GABKA - OSA
      135. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 20.11.2019 09:33:08 20.11.2019 09:36:54 21 23 80