Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Maciek12321

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.11.2019 07:35:05)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (24.11.2019 08:29:15)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (25.12.2019 12:59:48)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (25.12.2019 13:03:25)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 25.12.2019 14:32:21 25.12.2019 14:36:46 5 0 15
      2. 12 Salamucha Jan 25.12.2019 14:09:36 25.12.2019 14:14:00 5 0 15
      3. 21 GLORIA VICTIS 25.12.2019 14:49:19 25.12.2019 14:50:40 5 0 15
      4. 22 Grobowiec dowódców AK 25.12.2019 14:50:48 25.12.2019 14:51:26 5 0 15
      5. 23 Kwatera na Łączce 25.12.2019 14:51:35 25.12.2019 14:53:02 5 0 15
      6. 24 Siedziba Gestapo 25.12.2019 14:53:17 25.12.2019 14:54:22 5 0 15
      7. 25 Radomska Maria Joanna 25.12.2019 14:56:01 25.12.2019 14:57:05 5 0 15
      8. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 25.12.2019 14:59:02 25.12.2019 15:00:50 5 0 15
      9. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 25.12.2019 14:17:39 25.12.2019 14:18:50 5 0 15
      10. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 25.12.2019 13:52:09 25.12.2019 13:53:23 5 0 15
      11. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 25.12.2019 14:34:19 25.12.2019 14:37:35 5 0 15
      12. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 25.12.2019 14:14:33 25.12.2019 14:16:46 5 0 15
      13. 77 Dziesięciu Powieszonych 25.12.2019 14:36:57 25.12.2019 14:42:57 5 0 15
      14. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 25.12.2019 14:37:00 25.12.2019 14:43:00 5 0 15
      15. 80 Właz do kanału przy placu Krasińskich 25.12.2019 14:20:07 25.12.2019 14:25:10 5 0 15
      16. 86 Wybuch transportera ładunków 25.12.2019 14:19:08 25.12.2019 14:23:01 5 0 15
      17. 110 Więzienie Pawiak 25.12.2019 14:29:37 25.12.2019 14:34:23 5 0 15
      18. 118 Akcja "Góral" 25.12.2019 14:15:50 25.12.2019 14:17:23 5 0 15
      19. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 25.12.2019 13:56:22 25.12.2019 13:57:52 5 0 15
      20. 127 Fedorońko - Rodzina 25.12.2019 14:04:43 25.12.2019 14:05:52 5 0 15
      21. 135 Pomnik Powstania Warszawskiego 25.12.2019 14:21:10 25.12.2019 14:26:54 5 0 15
      22. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 25.12.2019 14:29:53 25.12.2019 14:35:49 5 0 15
      23. 146 Obwód GARWOLIN 25.12.2019 14:06:15 25.12.2019 14:08:40 5 0 15
      24. 154 Kusociński Janusz 25.11.2019 12:26:32 25.11.2019 12:27:49 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. Walki o Uniwersytet Warszawski
      20. Műller Aleksander
      21. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      22. Zaorski Andrzej
      23. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      24. Lewandowski Zbigniew
      25. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      26. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      27. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      28. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      29. Walki na Towarowej
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Zdobycie Gęsiówki
      32. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      33. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      34. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      35. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      36. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      37. Filmowcy Armii Krajowej
      38. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      39. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      40. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      41. Grupa Artyleryjska "Granat”
      42. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      43. Reduta BRÓDNOWSKA
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Fieldorf Emil gen.
      63. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      64. Żurowski Antoni płk
      65. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      66. Cichociemni
      67. Zamach na Kutscherę
      68. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      69. Zdobycie Komendy Policji
      70. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      71. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      72. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      73. Szare Szeregi
      74. Rodowicz Jan "Anoda”
      75. Herman Władysław
      76. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      77. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      78. Śmigielski Manswet
      79. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      80. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      81. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      82. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      83. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      84. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      85. Batalion AK "Żubr"
      86. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      87. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      88. Sowiecki Trybunał Wojenny
      89. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      90. Kwatera główna NKWD
      91. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      92. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      93. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      94. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      95. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Dom Janka Bytnara
      97. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      98. Baczyński Krzysztof Kamil
      99. Dom profesorów
      100. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      101. Obrona Pałacyku Michla
      102. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      103. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Pilecki Witold rtm.
      105. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      106. Veli bej Jedigar
      107. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      108. Leski Kazimierz
      109. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      110. Baszmakow Wiktor
      111. Szirtładze Irena
      112. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      113. Jankowski Stanisław
      114. Kopiec Powstania Warszawskiego
      115. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      116. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      117. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      118. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      119. Szare Szeregi
      120. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      121. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      122. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      123. Wróbel Stanisław
      124. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      125. Obwód SIEDLCE
      126. Obwód SOCHACZEW
      127. Obwód GRÓJEC
      128. Obwód WĘGRÓW
      129. Obwód PUŁTUSK
      130. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik