PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Wojciech Kulawiak

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.09.2019 22:21:15)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 30.09.2019 11:27:37 30.09.2019 11:28:41 5 12 3
      2. 2 Antonin 04.10.2019 10:52:56 04.10.2019 10:53:24 5 11 4
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 30.09.2019 11:29:28 30.09.2019 11:30:15 5 9 6
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 04.10.2019 10:57:12 04.10.2019 10:57:30 5 11 4
      5. 5 Dom Akademicki 04.10.2019 10:57:43 04.10.2019 10:58:09 5 10 5
      6. 6 Instytut Radowy 04.10.2019 10:09:43 04.10.2019 10:10:36 5 12 3
      7. 7 Reduta KALISKA 04.10.2019 10:59:03 04.10.2019 10:59:23 5 12 3
      8. 8 Reduta WAWELSKA 04.10.2019 10:59:46 04.10.2019 11:00:06 5 12 3
      9. 9 Zieleniak 04.10.2019 11:02:05 04.10.2019 11:02:07 2 0 6
      10. 10 Daab Witold Karol 04.10.2019 11:02:44 04.10.2019 11:03:00 5 11 4
      11. 11 Perlikowski Wiesław 04.10.2019 11:25:44 04.10.2019 11:26:02 5 13 2
      12. 12 Salamucha Jan 04.10.2019 11:26:22 04.10.2019 11:26:42 5 12 3
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 04.10.2019 11:26:58 04.10.2019 11:27:20 5 16 0
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 04.10.2019 11:27:39 04.10.2019 11:28:00 5 14 1
      15. 15 Walki na Ryglu 04.10.2019 11:28:12 04.10.2019 11:28:30 5 11 4
      16. 16 Barykada Żyrardów 04.10.2019 11:28:51 04.10.2019 11:29:09 5 12 3
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 04.10.2019 11:29:32 04.10.2019 11:30:03 5 16 0
      18. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 04.10.2019 10:01:14 04.10.2019 10:09:30 5 11 4
      19. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 04.10.2019 10:00:06 04.10.2019 10:00:33 5 11 4

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Pułk AK "Baszta"
      2. Zgrupowanie AK "Gurt"
      3. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      4. GLORIA VICTIS
      5. Grobowiec dowódców AK
      6. Kwatera na Łączce
      7. Siedziba Gestapo
      8. Radomska Maria Joanna
      9. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      10. Walki o Uniwersytet Warszawski
      11. Műller Aleksander
      12. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      13. Zaorski Andrzej
      14. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      15. Lewandowski Zbigniew
      16. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      17. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      18. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      19. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      20. Walki na Towarowej
      21. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      22. Zdobycie Gęsiówki
      23. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      24. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      25. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      26. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      27. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      28. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      29. Filmowcy Armii Krajowej
      30. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      31. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      32. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      33. Grupa Artyleryjska "Granat”
      34. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      35. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      36. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      37. Reduta BRÓDNOWSKA
      38. Szpitale placówki "Kordian"
      39. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      40. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      41. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      42. Baza Lotnicza "Łużyce”
      43. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      44. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      45. Żołnierze Wyklęci
      46. MALI POWSTAŃCY
      47. Akcja oddziału AK "Osjan”
      48. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      49. Reduta ALKAZAR
      50. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      51. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      52. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      53. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      54. Fieldorf Emil gen.
      55. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      56. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      57. Żurowski Antoni płk
      58. Dziesięciu Powieszonych
      59. Obóz NKWD w Rembertowie
      60. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      61. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      62. Cichociemni
      63. Zamach na Kutscherę
      64. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      65. Zdobycie Komendy Policji
      66. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      67. Wybuch transportera ładunków
      68. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      69. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      70. Szare Szeregi
      71. Rodowicz Jan "Anoda”
      72. Herman Władysław
      73. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      74. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      75. Śmigielski Manswet
      76. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      77. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      78. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      79. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      80. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      81. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      82. Batalion AK "Żubr"
      83. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      84. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      85. Sowiecki Trybunał Wojenny
      86. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      87. Kwatera główna NKWD
      88. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      89. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Więzienie Pawiak
      92. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      93. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      94. Dom Janka Bytnara
      95. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      96. Baczyński Krzysztof Kamil
      97. Dom profesorów
      98. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      99. Akcja "Góral"
      100. Obrona Pałacyku Michla
      101. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      102. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Pilecki Witold rtm.
      105. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      106. Veli bej Jedigar
      107. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      108. Fedorońko - Rodzina
      109. Leski Kazimierz
      110. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      111. Baszmakow Wiktor
      112. Szirtładze Irena
      113. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      114. Jankowski Stanisław
      115. Kopiec Powstania Warszawskiego
      116. Pomnik Powstania Warszawskiego
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      118. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      119. Reduta KRÓLEWSKA 16
      120. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      121. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      122. Szare Szeregi
      123. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      124. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      125. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      126. Wróbel Stanisław
      127. Obwód GARWOLIN
      128. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      129. Obwód SIEDLCE
      130. Obwód SOCHACZEW
      131. Obwód GRÓJEC
      132. Obwód WĘGRÓW
      133. Obwód PUŁTUSK
      134. Ośrodek GABKA - OSA
      135. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 27.09.2019 23:22:39 27.09.2019 23:28:50 24 40 64