Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: mishaq

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.10.2019 22:29:18)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (31.10.2019 18:14:20)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 9 Zieleniak 30.12.2019 00:20:37 30.12.2019 00:25:29 5 0 15
      2. 23 Kwatera na Łączce 30.12.2019 02:30:53 30.12.2019 02:36:12 4 0 12
      3. 24 Siedziba Gestapo 29.12.2019 23:34:06 29.12.2019 23:46:31 4 0 12
      4. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.12.2019 01:15:38 30.12.2019 01:28:35 5 0 15
      5. 32 Lewandowski Zbigniew 29.12.2019 23:59:16 30.12.2019 00:12:21 5 0 15
      6. 37 Walki na Towarowej 30.12.2019 01:47:43 30.12.2019 01:53:55 5 0 15
      7. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 30.12.2019 02:45:11 30.12.2019 03:01:27 4 0 12
      8. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 30.12.2019 00:26:39 30.12.2019 00:34:59 5 0 15
      9. 66 Akcja oddziału AK "Osjan” 30.12.2019 03:10:51 30.12.2019 03:22:24 4 0 12
      10. 68 Reduta ALKAZAR 30.12.2019 00:12:51 30.12.2019 00:19:39 4 0 12
      11. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 30.12.2019 00:46:04 30.12.2019 00:58:56 5 0 15
      12. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 30.12.2019 03:34:12 30.12.2019 03:40:00 5 0 15
      13. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 30.12.2019 01:46:20 30.12.2019 01:47:04 4 0 12
      14. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 30.12.2019 00:36:29 30.12.2019 00:45:09 4 0 12
      15. 110 Więzienie Pawiak 30.12.2019 03:02:12 30.12.2019 03:10:14 2 0 6
      16. 113 Dom Janka Bytnara 29.12.2019 23:48:50 29.12.2019 23:56:04 5 0 15
      17. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 30.12.2019 01:07:07 30.12.2019 01:14:55 5 0 15
      18. 129 Obrona przekopu i barykady powstańczej 30.12.2019 01:55:31 30.12.2019 02:21:02 5 0 15
      19. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 30.12.2019 02:36:50 30.12.2019 02:42:49 5 0 15
      20. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 30.12.2019 03:23:37 30.12.2019 03:26:33 5 0 15
      21. 153 Ośrodek GABKA - OSA 31.10.2019 19:48:17 31.10.2019 19:56:33 5 0 15
      22. 154 Kusociński Janusz 30.12.2019 03:27:24 30.12.2019 03:32:58 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      29. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      30. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      31. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      41. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Reduta BRÓDNOWSKA
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      52. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. Kompania AK por. "Gryfa”
      55. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      56. Żołnierze Wyklęci
      57. MALI POWSTAŃCY
      58. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      59. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Fieldorf Emil gen.
      63. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      64. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      65. Żurowski Antoni płk
      66. Dziesięciu Powieszonych
      67. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      72. Zdobycie Komendy Policji
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      75. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      76. Szare Szeregi
      77. Rodowicz Jan "Anoda”
      78. Herman Władysław
      79. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      80. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      81. Śmigielski Manswet
      82. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      83. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      84. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      85. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      86. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      94. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      97. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      98. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      99. Baczyński Krzysztof Kamil
      100. Dom profesorów
      101. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      102. Akcja "Góral"
      103. Obrona Pałacyku Michla
      104. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      105. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Pilecki Witold rtm.
      108. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      109. Veli bej Jedigar
      110. Fedorońko - Rodzina
      111. Leski Kazimierz
      112. Baszmakow Wiktor
      113. Szirtładze Irena
      114. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      115. Jankowski Stanisław
      116. Pomnik Powstania Warszawskiego
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      118. Reduta KRÓLEWSKA 16
      119. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      120. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      121. Szare Szeregi
      122. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      123. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      124. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      125. Wróbel Stanisław
      126. Obwód GARWOLIN
      127. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      128. Obwód SIEDLCE
      129. Obwód SOCHACZEW
      130. Obwód GRÓJEC
      131. Obwód WĘGRÓW
      132. Obwód PUŁTUSK

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik