PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Damiano99

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (09.11.2019 08:10:32)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 09.11.2019 10:12:53 09.11.2019 10:13:24 5 0 15
      2. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 09.11.2019 10:14:18 09.11.2019 10:14:45 5 0 15
      3. 6 Instytut Radowy 09.11.2019 10:17:39 09.11.2019 10:18:06 5 0 15
      4. 7 Reduta KALISKA 09.11.2019 10:12:04 09.11.2019 10:12:32 5 0 15
      5. 9 Zieleniak 09.11.2019 10:15:02 09.11.2019 10:17:02 5 0 15
      6. 30 Zaorski Andrzej 09.11.2019 10:18:43 09.11.2019 10:19:12 5 0 15
      7. 32 Lewandowski Zbigniew 09.11.2019 10:09:02 09.11.2019 10:09:38 5 0 15
      8. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 09.11.2019 10:00:28 09.11.2019 10:01:11 5 0 15
      9. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 09.11.2019 10:20:49 09.11.2019 10:21:48 5 0 15
      10. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 09.11.2019 10:01:33 09.11.2019 10:02:40 4 0 12
      11. 64 Żołnierze Wyklęci 09.11.2019 10:04:12 09.11.2019 10:04:43 5 0 15
      12. 65 MALI POWSTAŃCY 09.11.2019 10:06:34 09.11.2019 10:07:05 5 0 15
      13. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 09.11.2019 10:19:42 09.11.2019 10:20:09 5 0 15
      14. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 09.11.2019 10:24:14 09.11.2019 10:24:51 5 0 15
      15. 76 Żurowski Antoni płk 09.11.2019 10:25:18 09.11.2019 10:25:46 5 1 14
      16. 104 Sowiecki Trybunał Wojenny 09.11.2019 10:25:57 09.11.2019 10:26:25 5 0 15
      17. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 09.11.2019 10:10:25 09.11.2019 10:11:09 5 0 15
      18. 146 Obwód GARWOLIN 09.11.2019 09:33:44 09.11.2019 09:37:02 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Dom Akademicki
      4. Reduta WAWELSKA
      5. Daab Witold Karol
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      9. Reduta BANK POLSKI
      10. Walki na Ryglu
      11. Barykada Żyrardów
      12. Batalion AK "Miotła"
      13. Pułk AK "Baszta"
      14. Zgrupowanie AK "Gurt"
      15. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      16. GLORIA VICTIS
      17. Grobowiec dowódców AK
      18. Kwatera na Łączce
      19. Siedziba Gestapo
      20. Radomska Maria Joanna
      21. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      22. Walki o Uniwersytet Warszawski
      23. Műller Aleksander
      24. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      25. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      28. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      29. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      30. Walki na Towarowej
      31. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      41. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      42. Grupa Artyleryjska "Granat”
      43. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      44. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      45. Reduta BRÓDNOWSKA
      46. Szpitale placówki "Kordian"
      47. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      48. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      49. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      50. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      51. Baza Lotnicza "Łużyce”
      52. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      53. Kompania AK por. "Gryfa”
      54. Akcja oddziału AK "Osjan”
      55. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      56. Reduta ALKAZAR
      57. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      58. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      59. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      60. Fieldorf Emil gen.
      61. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      62. Dziesięciu Powieszonych
      63. Obóz NKWD w Rembertowie
      64. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      65. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      66. Cichociemni
      67. Zamach na Kutscherę
      68. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      69. Zdobycie Komendy Policji
      70. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      71. Wybuch transportera ładunków
      72. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      73. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      74. Szare Szeregi
      75. Rodowicz Jan "Anoda”
      76. Herman Władysław
      77. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      78. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      79. Śmigielski Manswet
      80. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      81. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      82. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      83. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      84. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      85. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      86. Batalion AK "Żubr"
      87. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      88. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      89. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      90. Kwatera główna NKWD
      91. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      92. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      93. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      94. Więzienie Pawiak
      95. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      96. Dom Janka Bytnara
      97. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      98. Baczyński Krzysztof Kamil
      99. Dom profesorów
      100. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      101. Akcja "Góral"
      102. Obrona Pałacyku Michla
      103. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      104. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Pilecki Witold rtm.
      107. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      108. Veli bej Jedigar
      109. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      110. Fedorońko - Rodzina
      111. Leski Kazimierz
      112. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      113. Baszmakow Wiktor
      114. Szirtładze Irena
      115. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      116. Jankowski Stanisław
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      121. Reduta KRÓLEWSKA 16
      122. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      123. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      124. Szare Szeregi
      125. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      126. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      127. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      128. Wróbel Stanisław
      129. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      130. Obwód SIEDLCE
      131. Obwód SOCHACZEW
      132. Obwód GRÓJEC
      133. Obwód WĘGRÓW
      134. Obwód PUŁTUSK
      135. Ośrodek GABKA - OSA
      136. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik