Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: aina69

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.11.2019 07:41:24)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (24.11.2019 07:57:11)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (24.11.2019 20:33:09)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (24.11.2019 20:35:44)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.11.2019 08:42:47 24.11.2019 08:45:32 5 0 15
      2. 2 Antonin 24.11.2019 08:49:58 24.11.2019 08:52:40 5 0 15
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 24.11.2019 21:36:11 24.11.2019 21:38:29 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 24.11.2019 21:38:59 24.11.2019 21:40:27 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 24.11.2019 21:41:09 24.11.2019 21:42:52 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 24.11.2019 21:43:40 24.11.2019 21:44:51 5 0 15
      7. 7 Reduta KALISKA 24.11.2019 21:45:09 24.11.2019 21:47:17 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 24.11.2019 21:47:40 24.11.2019 21:48:46 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 24.11.2019 21:48:59 24.11.2019 21:49:54 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 24.11.2019 21:50:08 24.11.2019 21:51:17 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 01.12.2019 22:07:46 01.12.2019 22:08:42 5 0 15
      12. 12 Salamucha Jan 01.12.2019 22:09:58 01.12.2019 22:10:58 5 0 15
      13. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 01.12.2019 22:11:18 01.12.2019 22:12:37 5 0 15
      14. 14 Reduta BANK POLSKI 01.12.2019 22:12:50 01.12.2019 22:14:03 5 0 15
      15. 15 Walki na Ryglu 01.12.2019 22:14:20 01.12.2019 22:15:30 5 0 15
      16. 16 Barykada Żyrardów 01.12.2019 22:15:46 01.12.2019 22:17:02 5 0 15
      17. 17 Batalion AK "Miotła" 01.12.2019 22:17:19 01.12.2019 22:18:38 5 0 15
      18. 18 Pułk AK "Baszta" 01.12.2019 22:19:04 01.12.2019 22:20:11 4 0 12
      19. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 01.12.2019 22:20:39 01.12.2019 22:21:41 5 0 15
      20. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 01.12.2019 22:21:53 01.12.2019 22:22:48 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. GLORIA VICTIS
      2. Grobowiec dowódców AK
      3. Kwatera na Łączce
      4. Siedziba Gestapo
      5. Radomska Maria Joanna
      6. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      7. Walki o Uniwersytet Warszawski
      8. Műller Aleksander
      9. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      10. Zaorski Andrzej
      11. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      12. Lewandowski Zbigniew
      13. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      14. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      15. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      16. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      17. Walki na Towarowej
      18. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      19. Zdobycie Gęsiówki
      20. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      21. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      22. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      23. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      24. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      25. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      26. Filmowcy Armii Krajowej
      27. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      28. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      29. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      30. Grupa Artyleryjska "Granat”
      31. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      32. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      33. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      34. Reduta BRÓDNOWSKA
      35. Szpitale placówki "Kordian"
      36. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      37. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      38. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      39. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      40. Baza Lotnicza "Łużyce”
      41. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      42. Kompania AK por. "Gryfa”
      43. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      44. Żołnierze Wyklęci
      45. MALI POWSTAŃCY
      46. Akcja oddziału AK "Osjan”
      47. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      48. Reduta ALKAZAR
      49. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      50. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      51. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      52. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      53. Fieldorf Emil gen.
      54. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      55. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      56. Żurowski Antoni płk
      57. Dziesięciu Powieszonych
      58. Obóz NKWD w Rembertowie
      59. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      60. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      61. Cichociemni
      62. Zamach na Kutscherę
      63. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      64. Zdobycie Komendy Policji
      65. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      66. Wybuch transportera ładunków
      67. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      68. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      69. Szare Szeregi
      70. Rodowicz Jan "Anoda”
      71. Herman Władysław
      72. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      73. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      74. Śmigielski Manswet
      75. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      76. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      77. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      78. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      79. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      80. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      81. Batalion AK "Żubr"
      82. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      83. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      84. Sowiecki Trybunał Wojenny
      85. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      86. Kwatera główna NKWD
      87. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      88. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      89. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Więzienie Pawiak
      91. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      92. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Dom Janka Bytnara
      94. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      95. Baczyński Krzysztof Kamil
      96. Dom profesorów
      97. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      98. Akcja "Góral"
      99. Obrona Pałacyku Michla
      100. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      101. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Pilecki Witold rtm.
      104. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      105. Veli bej Jedigar
      106. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      107. Fedorońko - Rodzina
      108. Leski Kazimierz
      109. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      110. Baszmakow Wiktor
      111. Szirtładze Irena
      112. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      113. Jankowski Stanisław
      114. Kopiec Powstania Warszawskiego
      115. Pomnik Powstania Warszawskiego
      116. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      117. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      118. Reduta KRÓLEWSKA 16
      119. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      120. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      121. Szare Szeregi
      122. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      123. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      124. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      125. Wróbel Stanisław
      126. Obwód GARWOLIN
      127. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      128. Obwód SIEDLCE
      129. Obwód SOCHACZEW
      130. Obwód GRÓJEC
      131. Obwód WĘGRÓW
      132. Obwód PUŁTUSK
      133. Ośrodek GABKA - OSA
      134. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik