Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Pawledz3

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.12.2019 14:59:40)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (24.12.2019 20:39:33)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 24.12.2019 22:20:10 24.12.2019 22:20:58 4 0 12
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 24.12.2019 21:58:07 24.12.2019 21:59:13 5 0 15
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 24.12.2019 22:00:24 24.12.2019 22:01:25 5 0 15
      4. 5 Dom Akademicki 24.12.2019 22:03:24 24.12.2019 22:04:29 5 0 15
      5. 6 Instytut Radowy 24.12.2019 22:18:41 24.12.2019 22:19:40 4 0 12
      6. 7 Reduta KALISKA 24.12.2019 21:45:54 24.12.2019 21:47:02 5 0 15
      7. 8 Reduta WAWELSKA 24.12.2019 22:01:54 24.12.2019 22:02:43 5 0 15
      8. 10 Daab Witold Karol 24.12.2019 22:21:29 24.12.2019 22:22:12 3 0 9
      9. 21 GLORIA VICTIS 24.12.2019 22:07:40 24.12.2019 22:08:41 5 0 15
      10. 23 Kwatera na Łączce 24.12.2019 22:09:35 24.12.2019 22:11:04 5 0 15
      11. 30 Zaorski Andrzej 24.12.2019 21:26:42 24.12.2019 21:27:32 5 0 15
      12. 32 Lewandowski Zbigniew 24.12.2019 22:13:54 24.12.2019 22:15:11 5 0 15
      13. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 24.12.2019 21:14:04 24.12.2019 21:15:48 5 0 15
      14. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 24.12.2019 21:44:10 24.12.2019 21:45:18 5 0 15
      15. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 24.12.2019 21:48:13 24.12.2019 21:49:01 5 0 15
      16. 65 MALI POWSTAŃCY 24.12.2019 21:42:46 24.12.2019 21:43:47 5 0 15
      17. 69 Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta" 24.12.2019 22:12:10 24.12.2019 22:13:27 5 0 15
      18. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 24.12.2019 21:52:59 24.12.2019 21:54:27 5 0 15
      19. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 24.12.2019 21:30:18 24.12.2019 21:31:14 5 0 15
      20. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 24.12.2019 21:22:20 24.12.2019 21:23:29 5 0 15
      21. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 24.12.2019 21:28:51 24.12.2019 21:29:43 5 0 15
      22. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 24.12.2019 21:56:13 24.12.2019 21:57:30 5 0 15
      23. 113 Dom Janka Bytnara 24.12.2019 21:18:25 24.12.2019 21:19:33 5 0 15
      24. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 24.12.2019 21:25:24 24.12.2019 21:26:15 5 0 15
      25. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 24.12.2019 22:05:43 24.12.2019 22:06:54 5 0 15
      26. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 24.12.2019 21:20:38 24.12.2019 21:21:26 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Zieleniak
      3. Perlikowski Wiesław
      4. Salamucha Jan
      5. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      6. Reduta BANK POLSKI
      7. Walki na Ryglu
      8. Barykada Żyrardów
      9. Batalion AK "Miotła"
      10. Pułk AK "Baszta"
      11. Zgrupowanie AK "Gurt"
      12. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      13. Grobowiec dowódców AK
      14. Siedziba Gestapo
      15. Radomska Maria Joanna
      16. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      17. Walki o Uniwersytet Warszawski
      18. Műller Aleksander
      19. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      20. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      21. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      22. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      23. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      24. Walki na Towarowej
      25. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      26. Zdobycie Gęsiówki
      27. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      28. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      29. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      30. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      31. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      32. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      33. Filmowcy Armii Krajowej
      34. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      35. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      36. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      37. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      38. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      39. Reduta BRÓDNOWSKA
      40. Szpitale placówki "Kordian"
      41. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      42. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      43. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      44. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      45. Baza Lotnicza "Łużyce”
      46. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      47. Kompania AK por. "Gryfa”
      48. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      49. Żołnierze Wyklęci
      50. Akcja oddziału AK "Osjan”
      51. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      52. Reduta ALKAZAR
      53. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      54. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      55. Fieldorf Emil gen.
      56. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      57. Żurowski Antoni płk
      58. Dziesięciu Powieszonych
      59. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      60. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      61. Cichociemni
      62. Zamach na Kutscherę
      63. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      64. Zdobycie Komendy Policji
      65. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      66. Wybuch transportera ładunków
      67. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      68. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      69. Szare Szeregi
      70. Rodowicz Jan "Anoda”
      71. Herman Władysław
      72. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      73. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      74. Śmigielski Manswet
      75. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      76. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      77. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      78. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      79. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      80. Batalion AK "Żubr"
      81. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      82. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      83. Sowiecki Trybunał Wojenny
      84. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      85. Kwatera główna NKWD
      86. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      87. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      88. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      89. Więzienie Pawiak
      90. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      91. Baczyński Krzysztof Kamil
      92. Dom profesorów
      93. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      94. Akcja "Góral"
      95. Obrona Pałacyku Michla
      96. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      97. Pilecki Witold rtm.
      98. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      99. Veli bej Jedigar
      100. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      101. Fedorońko - Rodzina
      102. Leski Kazimierz
      103. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      104. Baszmakow Wiktor
      105. Szirtładze Irena
      106. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      107. Jankowski Stanisław
      108. Kopiec Powstania Warszawskiego
      109. Pomnik Powstania Warszawskiego
      110. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      111. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      112. Reduta KRÓLEWSKA 16
      113. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      114. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      115. Szare Szeregi
      116. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      117. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      118. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      119. Wróbel Stanisław
      120. Obwód GARWOLIN
      121. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      122. Obwód SIEDLCE
      123. Obwód SOCHACZEW
      124. Obwód GRÓJEC
      125. Obwód WĘGRÓW
      126. Obwód PUŁTUSK
      127. Ośrodek GABKA - OSA
      128. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik