PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Asss

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.12.2019 22:41:06)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 6 Instytut Radowy 29.12.2019 23:41:52 29.12.2019 23:42:21 5 10 5
      2. 7 Reduta KALISKA 29.12.2019 23:43:00 29.12.2019 23:43:25 5 10 5
      3. 8 Reduta WAWELSKA 29.12.2019 23:43:44 29.12.2019 23:43:56 5 10 5
      4. 9 Zieleniak 29.12.2019 23:44:04 29.12.2019 23:44:27 5 17 0
      5. 12 Salamucha Jan 29.12.2019 23:45:05 29.12.2019 23:45:25 5 19 0
      6. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 29.12.2019 23:45:45 29.12.2019 23:46:04 5 18 0
      7. 14 Reduta BANK POLSKI 29.12.2019 23:46:17 29.12.2019 23:46:35 5 22 0
      8. 15 Walki na Ryglu 29.12.2019 23:46:46 29.12.2019 23:47:01 5 19 0
      9. 16 Barykada Żyrardów 29.12.2019 23:47:10 29.12.2019 23:47:31 5 20 0
      10. 17 Batalion AK "Miotła" 29.12.2019 23:47:39 29.12.2019 23:47:52 5 10 5
      11. 18 Pułk AK "Baszta" 29.12.2019 23:47:59 29.12.2019 23:48:12 5 11 4
      12. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 29.12.2019 23:48:19 29.12.2019 23:48:32 5 10 5
      13. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 29.12.2019 23:48:40 29.12.2019 23:48:55 5 10 5
      14. 21 GLORIA VICTIS 29.12.2019 23:49:02 29.12.2019 23:49:15 5 10 5
      15. 22 Grobowiec dowódców AK 29.12.2019 23:49:22 29.12.2019 23:49:40 5 14 1
      16. 24 Siedziba Gestapo 30.12.2019 07:10:06 30.12.2019 07:10:19 5 10 5
      17. 25 Radomska Maria Joanna 30.12.2019 07:10:28 30.12.2019 07:10:48 5 10 5
      18. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.12.2019 07:11:28 30.12.2019 07:11:46 5 11 4

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Daab Witold Karol
      7. Perlikowski Wiesław
      8. Kwatera na Łączce
      9. Walki o Uniwersytet Warszawski
      10. Műller Aleksander
      11. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      12. Zaorski Andrzej
      13. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      14. Lewandowski Zbigniew
      15. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      16. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      17. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      18. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      19. Walki na Towarowej
      20. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      21. Zdobycie Gęsiówki
      22. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      23. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      24. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      25. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      26. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      27. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      28. Filmowcy Armii Krajowej
      29. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      30. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      31. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      32. Grupa Artyleryjska "Granat”
      33. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      34. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      35. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      36. Reduta BRÓDNOWSKA
      37. Szpitale placówki "Kordian"
      38. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      39. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      40. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      41. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      42. Baza Lotnicza "Łużyce”
      43. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      44. Kompania AK por. "Gryfa”
      45. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      46. Żołnierze Wyklęci
      47. MALI POWSTAŃCY
      48. Akcja oddziału AK "Osjan”
      49. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      50. Reduta ALKAZAR
      51. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      52. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      53. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      54. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      55. Fieldorf Emil gen.
      56. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      57. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      58. Żurowski Antoni płk
      59. Dziesięciu Powieszonych
      60. Obóz NKWD w Rembertowie
      61. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      62. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      63. Cichociemni
      64. Zamach na Kutscherę
      65. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      66. Zdobycie Komendy Policji
      67. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      68. Wybuch transportera ładunków
      69. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      70. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      71. Szare Szeregi
      72. Rodowicz Jan "Anoda”
      73. Herman Władysław
      74. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      75. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      76. Śmigielski Manswet
      77. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      78. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      79. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      80. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      81. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      82. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      83. Batalion AK "Żubr"
      84. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      85. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      86. Sowiecki Trybunał Wojenny
      87. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      88. Kwatera główna NKWD
      89. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      90. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      92. Więzienie Pawiak
      93. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      94. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      95. Dom Janka Bytnara
      96. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      97. Baczyński Krzysztof Kamil
      98. Dom profesorów
      99. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      100. Akcja "Góral"
      101. Obrona Pałacyku Michla
      102. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      103. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Pilecki Witold rtm.
      106. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      107. Veli bej Jedigar
      108. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      109. Fedorońko - Rodzina
      110. Leski Kazimierz
      111. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      112. Baszmakow Wiktor
      113. Szirtładze Irena
      114. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      115. Jankowski Stanisław
      116. Kopiec Powstania Warszawskiego
      117. Pomnik Powstania Warszawskiego
      118. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      120. Reduta KRÓLEWSKA 16
      121. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      122. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      123. Szare Szeregi
      124. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      125. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      126. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      127. Wróbel Stanisław
      128. Obwód GARWOLIN
      129. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      130. Obwód SIEDLCE
      131. Obwód SOCHACZEW
      132. Obwód GRÓJEC
      133. Obwód WĘGRÓW
      134. Obwód PUŁTUSK
      135. Ośrodek GABKA - OSA
      136. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik