PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: ales2222

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.11.2019 10:30:11)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 30 Zaorski Andrzej 27.11.2019 11:33:12 27.11.2019 11:33:25 5 10 5
      2. 32 Lewandowski Zbigniew 27.11.2019 11:32:03 27.11.2019 11:32:28 5 16 0
      3. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 27.11.2019 11:34:46 27.11.2019 11:35:05 5 11 4
      4. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 27.11.2019 11:32:46 27.11.2019 11:33:04 5 11 4
      5. 89 Szare Szeregi 27.11.2019 11:35:56 27.11.2019 11:36:17 5 10 5
      6. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 27.11.2019 11:42:17 27.11.2019 11:42:43 5 23 0
      7. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 27.11.2019 11:36:59 27.11.2019 11:37:16 5 12 3
      8. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 27.11.2019 11:35:10 27.11.2019 11:35:38 5 12 3
      9. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 27.11.2019 11:42:59 27.11.2019 11:43:21 5 20 0
      10. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 27.11.2019 11:34:02 27.11.2019 11:34:17 5 10 5
      11. 113 Dom Janka Bytnara 27.11.2019 11:34:27 27.11.2019 11:34:42 5 10 5
      12. 141 Szare Szeregi 27.11.2019 11:37:21 27.11.2019 11:37:38 5 12 3
      13. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 27.11.2019 11:31:30 27.11.2019 11:31:53 5 11 4
      14. 145 Wróbel Stanisław 27.11.2019 11:40:43 27.11.2019 11:41:01 5 13 2
      15. 146 Obwód GARWOLIN 27.11.2019 11:38:05 27.11.2019 11:38:23 5 11 4
      16. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 27.11.2019 11:41:31 27.11.2019 11:41:55 5 21 0
      17. 148 Obwód SIEDLCE 27.11.2019 11:37:45 27.11.2019 11:37:59 5 11 4
      18. 149 Obwód SOCHACZEW 27.11.2019 11:39:36 27.11.2019 11:39:49 5 12 3
      19. 150 Obwód GRÓJEC 27.11.2019 11:38:43 27.11.2019 11:38:58 5 10 5
      20. 151 Obwód WĘGRÓW 27.11.2019 11:41:09 27.11.2019 11:41:26 5 15 0
      21. 152 Obwód PUŁTUSK 27.11.2019 11:40:19 27.11.2019 11:40:37 5 13 2
      22. 153 Ośrodek GABKA - OSA 27.11.2019 11:39:15 27.11.2019 11:39:30 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      46. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      55. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      56. Baza Lotnicza "Łużyce”
      57. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      58. Kompania AK por. "Gryfa”
      59. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      60. Żołnierze Wyklęci
      61. MALI POWSTAŃCY
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      64. Reduta ALKAZAR
      65. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      66. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      67. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      68. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      69. Fieldorf Emil gen.
      70. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      71. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      72. Żurowski Antoni płk
      73. Dziesięciu Powieszonych
      74. Obóz NKWD w Rembertowie
      75. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      76. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      77. Cichociemni
      78. Zamach na Kutscherę
      79. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      80. Zdobycie Komendy Policji
      81. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      82. Wybuch transportera ładunków
      83. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      84. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      85. Herman Władysław
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      91. Batalion AK "Żubr"
      92. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      93. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      94. Sowiecki Trybunał Wojenny
      95. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      96. Kwatera główna NKWD
      97. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      98. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Więzienie Pawiak
      101. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      102. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      103. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      107. Akcja "Góral"
      108. Obrona Pałacyku Michla
      109. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      110. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Pilecki Witold rtm.
      113. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      114. Veli bej Jedigar
      115. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      116. Fedorońko - Rodzina
      117. Leski Kazimierz
      118. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      119. Baszmakow Wiktor
      120. Szirtładze Irena
      121. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      122. Jankowski Stanisław
      123. Kopiec Powstania Warszawskiego
      124. Pomnik Powstania Warszawskiego
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      127. Reduta KRÓLEWSKA 16
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      131. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      132. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik