Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Ula

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (08.10.2019 14:16:18)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 17.10.2019 19:12:49 17.10.2019 19:13:47 4 2 10
      2. 2 Antonin 29.11.2019 12:08:41 29.11.2019 12:11:50 2 0 6
      3. 6 Instytut Radowy 29.11.2019 12:17:06 29.11.2019 12:17:35 2 4 2
      4. 7 Reduta KALISKA 29.11.2019 12:12:00 29.11.2019 12:12:24 2 0 6
      5. 8 Reduta WAWELSKA 11.10.2019 13:47:13 11.10.2019 13:53:26 5 3 12
      6. 9 Zieleniak 17.10.2019 19:14:03 17.10.2019 19:16:45 3 4 5
      7. 10 Daab Witold Karol 29.11.2019 12:12:50 29.11.2019 12:15:58 4 1 11
      8. 14 Reduta BANK POLSKI 29.11.2019 12:18:09 29.11.2019 12:18:31 1 1 2
      9. 18 Pułk AK "Baszta" 29.11.2019 12:18:52 29.11.2019 12:20:22 3 1 8
      10. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 11.10.2019 13:54:29 11.10.2019 13:57:38 5 0 15
      11. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 29.11.2019 12:28:09 29.11.2019 12:30:08 4 0 12
      12. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 11.10.2019 13:59:17 11.10.2019 14:05:33 3 5 4
      13. 64 Żołnierze Wyklęci 11.10.2019 14:06:21 11.10.2019 14:10:28 3 4 5
      14. 110 Więzienie Pawiak 11.10.2019 14:13:49 11.10.2019 14:14:45 1 4 0
      15. 119 Obrona Pałacyku Michla 11.10.2019 14:11:30 11.10.2019 14:13:01 3 3 6
      16. 121 Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 29.11.2019 12:26:01 29.11.2019 12:27:46 1 1 2
      17. 154 Kusociński Janusz 29.11.2019 12:21:30 29.11.2019 12:25:47 5 2 13

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Dom Akademicki
      4. Perlikowski Wiesław
      5. Salamucha Jan
      6. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      7. Walki na Ryglu
      8. Barykada Żyrardów
      9. Batalion AK "Miotła"
      10. Zgrupowanie AK "Gurt"
      11. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      12. GLORIA VICTIS
      13. Grobowiec dowódców AK
      14. Kwatera na Łączce
      15. Siedziba Gestapo
      16. Radomska Maria Joanna
      17. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      18. Műller Aleksander
      19. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      20. Zaorski Andrzej
      21. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      22. Lewandowski Zbigniew
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      26. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      27. Walki na Towarowej
      28. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      29. Zdobycie Gęsiówki
      30. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      41. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      42. Reduta BRÓDNOWSKA
      43. Szpitale placówki "Kordian"
      44. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      45. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      46. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      47. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      48. Baza Lotnicza "Łużyce”
      49. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      50. Kompania AK por. "Gryfa”
      51. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      52. MALI POWSTAŃCY
      53. Akcja oddziału AK "Osjan”
      54. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      55. Reduta ALKAZAR
      56. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      57. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      58. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      59. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      60. Fieldorf Emil gen.
      61. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      62. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      63. Żurowski Antoni płk
      64. Dziesięciu Powieszonych
      65. Obóz NKWD w Rembertowie
      66. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      67. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      68. Cichociemni
      69. Zamach na Kutscherę
      70. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      71. Zdobycie Komendy Policji
      72. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      75. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      76. Szare Szeregi
      77. Rodowicz Jan "Anoda”
      78. Herman Władysław
      79. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      80. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      81. Śmigielski Manswet
      82. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      83. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      84. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      85. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      86. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      87. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      88. Batalion AK "Żubr"
      89. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      90. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      91. Sowiecki Trybunał Wojenny
      92. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      93. Kwatera główna NKWD
      94. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      95. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      97. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      98. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Dom Janka Bytnara
      100. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      101. Baczyński Krzysztof Kamil
      102. Dom profesorów
      103. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      104. Akcja "Góral"
      105. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      106. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Pilecki Witold rtm.
      108. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      109. Veli bej Jedigar
      110. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      111. Fedorońko - Rodzina
      112. Leski Kazimierz
      113. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      114. Baszmakow Wiktor
      115. Szirtładze Irena
      116. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      117. Jankowski Stanisław
      118. Kopiec Powstania Warszawskiego
      119. Pomnik Powstania Warszawskiego
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      121. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      122. Reduta KRÓLEWSKA 16
      123. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      124. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      125. Szare Szeregi
      126. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      127. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      128. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      129. Wróbel Stanisław
      130. Obwód GARWOLIN
      131. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      132. Obwód SIEDLCE
      133. Obwód SOCHACZEW
      134. Obwód GRÓJEC
      135. Obwód WĘGRÓW
      136. Obwód PUŁTUSK
      137. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik