Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Piotr96

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (09.11.2019 08:10:38)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (10.11.2019 09:28:17)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (10.11.2019 09:30:19)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (10.11.2019 09:29:16)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 10.11.2019 10:19:07 10.11.2019 10:20:13 5 0 15
      2. 5 Dom Akademicki 10.11.2019 10:15:18 10.11.2019 10:16:40 5 0 15
      3. 6 Instytut Radowy 10.11.2019 10:17:01 10.11.2019 10:18:38 5 0 15
      4. 8 Reduta WAWELSKA 10.11.2019 10:12:13 10.11.2019 10:13:30 5 0 15
      5. 9 Zieleniak 10.11.2019 10:13:55 10.11.2019 10:14:52 5 0 15
      6. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 09.11.2019 10:14:10 09.11.2019 10:15:00 5 0 15
      7. 30 Zaorski Andrzej 10.11.2019 10:22:16 10.11.2019 10:23:05 5 0 15
      8. 32 Lewandowski Zbigniew 09.11.2019 10:21:08 09.11.2019 10:22:10 5 0 15
      9. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 10.11.2019 10:20:49 10.11.2019 10:21:42 5 0 15
      10. 50 Grupa Artyleryjska "Granat” 09.11.2019 09:52:16 09.11.2019 09:59:07 5 2 13
      11. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 09.11.2019 09:17:07 09.11.2019 09:22:18 5 2 13
      12. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 09.11.2019 10:15:37 09.11.2019 10:16:34 5 0 15
      13. 60 Baza Lotnicza "Łużyce” 09.11.2019 09:32:59 09.11.2019 09:36:50 5 2 13
      14. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 09.11.2019 10:05:28 09.11.2019 10:08:56 5 2 13
      15. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 10.11.2019 10:23:25 10.11.2019 10:24:21 5 0 15
      16. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 09.11.2019 10:10:41 09.11.2019 10:11:29 5 0 15
      17. 91 Herman Władysław 09.11.2019 10:12:09 09.11.2019 10:12:53 5 0 15
      18. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 09.11.2019 10:16:52 09.11.2019 10:17:48 5 0 15
      19. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 09.11.2019 09:24:29 09.11.2019 09:27:16 5 2 13
      20. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 09.11.2019 10:26:38 09.11.2019 10:27:38 4 0 12
      21. 113 Dom Janka Bytnara 09.11.2019 10:24:43 09.11.2019 10:26:02 5 0 15
      22. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 10.11.2019 10:25:25 10.11.2019 10:26:19 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Reduta KALISKA
      5. Daab Witold Karol
      6. Perlikowski Wiesław
      7. Salamucha Jan
      8. Reduta BANK POLSKI
      9. Walki na Ryglu
      10. Barykada Żyrardów
      11. Batalion AK "Miotła"
      12. Pułk AK "Baszta"
      13. Zgrupowanie AK "Gurt"
      14. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      15. GLORIA VICTIS
      16. Grobowiec dowódców AK
      17. Kwatera na Łączce
      18. Siedziba Gestapo
      19. Radomska Maria Joanna
      20. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      21. Walki o Uniwersytet Warszawski
      22. Műller Aleksander
      23. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      26. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      27. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      28. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      29. Walki na Towarowej
      30. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      31. Zdobycie Gęsiówki
      32. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      33. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      34. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      35. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      36. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      37. Filmowcy Armii Krajowej
      38. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      39. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      40. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      41. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      42. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      43. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      44. Reduta BRÓDNOWSKA
      45. Szpitale placówki "Kordian"
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      49. Kompania AK por. "Gryfa”
      50. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      51. Żołnierze Wyklęci
      52. MALI POWSTAŃCY
      53. Akcja oddziału AK "Osjan”
      54. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      55. Reduta ALKAZAR
      56. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      57. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      58. Fieldorf Emil gen.
      59. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      60. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      61. Żurowski Antoni płk
      62. Dziesięciu Powieszonych
      63. Obóz NKWD w Rembertowie
      64. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      65. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      66. Cichociemni
      67. Zamach na Kutscherę
      68. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      69. Zdobycie Komendy Policji
      70. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      71. Wybuch transportera ładunków
      72. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      73. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      74. Szare Szeregi
      75. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      76. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      77. Śmigielski Manswet
      78. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      79. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      80. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      81. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      82. Batalion AK "Żubr"
      83. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      84. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      85. Sowiecki Trybunał Wojenny
      86. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      87. Kwatera główna NKWD
      88. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      89. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      90. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      91. Więzienie Pawiak
      92. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      93. Baczyński Krzysztof Kamil
      94. Dom profesorów
      95. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      96. Akcja "Góral"
      97. Obrona Pałacyku Michla
      98. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      99. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      101. Pilecki Witold rtm.
      102. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      103. Veli bej Jedigar
      104. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      105. Fedorońko - Rodzina
      106. Leski Kazimierz
      107. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      108. Baszmakow Wiktor
      109. Szirtładze Irena
      110. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      111. Jankowski Stanisław
      112. Kopiec Powstania Warszawskiego
      113. Pomnik Powstania Warszawskiego
      114. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      115. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      116. Reduta KRÓLEWSKA 16
      117. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      118. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      119. Szare Szeregi
      120. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      121. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      122. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      123. Wróbel Stanisław
      124. Obwód GARWOLIN
      125. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      126. Obwód SIEDLCE
      127. Obwód SOCHACZEW
      128. Obwód GRÓJEC
      129. Obwód WĘGRÓW
      130. Obwód PUŁTUSK
      131. Ośrodek GABKA - OSA
      132. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik