PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: wasand

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (24.11.2019 07:32:43)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (24.11.2019 08:26:51)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (11.12.2019 21:33:46)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 11.12.2019 21:25:50 11.12.2019 21:28:35 5 0 15
      2. 11 Perlikowski Wiesław 11.12.2019 21:53:56 11.12.2019 21:56:37 4 0 12
      3. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 27.11.2019 18:21:51 27.11.2019 18:23:33 4 0 12
      4. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 27.11.2019 19:06:00 27.11.2019 19:11:23 5 0 15
      5. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 12.12.2019 23:43:01 12.12.2019 23:49:13 5 0 15
      6. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 12.12.2019 22:41:04 12.12.2019 22:46:26 5 0 15
      7. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 11.12.2019 21:43:47 11.12.2019 21:45:18 5 0 15
      8. 65 MALI POWSTAŃCY 27.11.2019 19:30:30 27.11.2019 19:32:13 5 0 15
      9. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 11.12.2019 22:24:44 11.12.2019 22:30:34 4 0 12
      10. 77 Dziesięciu Powieszonych 12.12.2019 23:08:25 12.12.2019 23:10:11 5 0 15
      11. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 12.12.2019 23:37:00 12.12.2019 23:38:08 5 0 15
      12. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 11.12.2019 23:20:15 11.12.2019 23:22:39 5 0 15
      13. 88 Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42 11.12.2019 22:06:10 11.12.2019 22:08:06 5 0 15
      14. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 12.12.2019 21:08:26 12.12.2019 21:09:56 5 0 15
      15. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 12.12.2019 23:55:54 12.12.2019 23:56:38 5 0 15
      16. 106 Kwatera główna NKWD 11.12.2019 23:42:03 11.12.2019 23:46:57 5 0 15
      17. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 27.11.2019 18:45:12 27.11.2019 18:47:51 5 0 15
      18. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 12.12.2019 21:25:08 12.12.2019 21:30:32 5 0 15
      19. 141 Szare Szeregi 27.11.2019 19:55:08 27.11.2019 19:57:15 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      41. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      42. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      43. Filmowcy Armii Krajowej
      44. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      45. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      46. Grupa Artyleryjska "Granat”
      47. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      52. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      53. Baza Lotnicza "Łużyce”
      54. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      55. Kompania AK por. "Gryfa”
      56. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      57. Żołnierze Wyklęci
      58. Akcja oddziału AK "Osjan”
      59. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      60. Reduta ALKAZAR
      61. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      62. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      63. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      64. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      65. Fieldorf Emil gen.
      66. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      67. Żurowski Antoni płk
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      72. Zdobycie Komendy Policji
      73. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      74. Wybuch transportera ładunków
      75. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      76. Szare Szeregi
      77. Rodowicz Jan "Anoda”
      78. Herman Władysław
      79. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      80. Śmigielski Manswet
      81. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      82. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      83. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      84. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      85. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      86. Batalion AK "Żubr"
      87. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      88. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      89. Sowiecki Trybunał Wojenny
      90. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      91. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      92. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      93. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      94. Więzienie Pawiak
      95. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      96. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      97. Dom Janka Bytnara
      98. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      99. Baczyński Krzysztof Kamil
      100. Dom profesorów
      101. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      102. Akcja "Góral"
      103. Obrona Pałacyku Michla
      104. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      105. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Pilecki Witold rtm.
      108. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      109. Veli bej Jedigar
      110. Fedorońko - Rodzina
      111. Leski Kazimierz
      112. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      113. Baszmakow Wiktor
      114. Szirtładze Irena
      115. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      116. Jankowski Stanisław
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      121. Reduta KRÓLEWSKA 16
      122. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      123. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      124. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      125. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      126. Wróbel Stanisław
      127. Obwód GARWOLIN
      128. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      129. Obwód SIEDLCE
      130. Obwód SOCHACZEW
      131. Obwód GRÓJEC
      132. Obwód WĘGRÓW
      133. Obwód PUŁTUSK
      134. Ośrodek GABKA - OSA
      135. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik