Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: michas

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.12.2019 15:24:09)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 11 Perlikowski Wiesław 30.12.2019 17:50:34 30.12.2019 17:53:30 5 0 15
      2. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 30.12.2019 16:32:21 30.12.2019 16:40:31 5 0 15
      3. 64 Żołnierze Wyklęci 30.12.2019 16:26:25 30.12.2019 16:29:42 5 0 15
      4. 65 MALI POWSTAŃCY 30.12.2019 18:03:48 30.12.2019 18:09:18 5 0 15
      5. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 30.12.2019 17:53:53 30.12.2019 17:59:11 4 0 12
      6. 73 Fieldorf Emil gen. 30.12.2019 17:35:41 30.12.2019 17:38:24 4 0 12
      7. 76 Żurowski Antoni płk 30.12.2019 17:31:29 30.12.2019 17:35:09 5 0 15
      8. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 30.12.2019 16:47:11 30.12.2019 16:51:04 5 0 15
      9. 91 Herman Władysław 30.12.2019 17:10:25 30.12.2019 17:15:16 5 0 15
      10. 94 Śmigielski Manswet 30.12.2019 17:15:56 30.12.2019 17:26:10 5 0 15
      11. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 30.12.2019 18:13:27 30.12.2019 18:17:36 4 0 12
      12. 117 Rowecki Stefan "Grot” gen. 30.12.2019 17:39:38 30.12.2019 17:44:36 5 0 15
      13. 125 Veli bej Jedigar 30.12.2019 17:26:58 30.12.2019 17:30:06 4 0 12
      14. 130 Baszmakow Wiktor 30.12.2019 17:47:49 30.12.2019 17:49:45 5 0 15
      15. 154 Kusociński Janusz 30.12.2019 16:41:12 30.12.2019 16:46:16 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. Akcja oddziału AK "Osjan”
      63. Reduta ALKAZAR
      64. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      65. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      66. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      67. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      68. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      69. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      84. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      85. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      86. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      87. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      88. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      89. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      90. Batalion AK "Żubr"
      91. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      92. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      93. Sowiecki Trybunał Wojenny
      94. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      95. Kwatera główna NKWD
      96. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      97. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Więzienie Pawiak
      100. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      101. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Dom Janka Bytnara
      103. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Akcja "Góral"
      107. Obrona Pałacyku Michla
      108. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      109. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Pilecki Witold rtm.
      112. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      113. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      114. Fedorońko - Rodzina
      115. Leski Kazimierz
      116. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      117. Szirtładze Irena
      118. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      119. Jankowski Stanisław
      120. Kopiec Powstania Warszawskiego
      121. Pomnik Powstania Warszawskiego
      122. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      123. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      124. Reduta KRÓLEWSKA 16
      125. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      126. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      127. Szare Szeregi
      128. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      129. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      130. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      131. Wróbel Stanisław
      132. Obwód GARWOLIN
      133. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      134. Obwód SIEDLCE
      135. Obwód SOCHACZEW
      136. Obwód GRÓJEC
      137. Obwód WĘGRÓW
      138. Obwód PUŁTUSK
      139. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik