Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: K00029

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (28.09.2019 16:31:52)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 28.09.2019 17:36:15 28.09.2019 18:30:30 5 0 15
      2. 2 Antonin 28.09.2019 18:39:05 28.09.2019 19:03:03 2 0 6
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 02.11.2019 18:15:16 02.11.2019 18:31:39 5 0 15
      4. 6 Instytut Radowy 02.11.2019 18:33:50 02.11.2019 18:47:03 4 0 12
      5. 10 Daab Witold Karol 19.10.2019 15:40:46 19.10.2019 15:44:51 3 0 9
      6. 11 Perlikowski Wiesław 19.10.2019 16:07:30 19.10.2019 16:12:49 5 0 15
      7. 12 Salamucha Jan 19.10.2019 15:47:29 19.10.2019 15:50:53 4 0 12
      8. 52 Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta" 02.11.2019 19:04:27 02.11.2019 19:19:29 2 0 6
      9. 76 Żurowski Antoni płk 02.11.2019 19:37:17 02.11.2019 19:42:20 5 0 15
      10. 105 Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie 02.11.2019 19:22:43 02.11.2019 19:34:05 2 0 6
      11. 106 Kwatera główna NKWD 02.11.2019 18:49:49 02.11.2019 19:02:51 4 0 12
      12. 127 Fedorońko - Rodzina 03.11.2019 10:00:35 03.11.2019 10:05:00 5 0 15
      13. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 03.11.2019 10:08:24 03.11.2019 10:13:43 5 0 15
      14. 141 Szare Szeregi 03.11.2019 10:14:57 03.11.2019 10:35:56 4 0 12
      15. 149 Obwód SOCHACZEW 02.11.2019 19:43:41 02.11.2019 19:50:48 1 0 3
      16. 154 Kusociński Janusz 19.10.2019 15:53:10 19.10.2019 16:00:59 3 0 9

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Dom Akademicki
      3. Reduta KALISKA
      4. Reduta WAWELSKA
      5. Zieleniak
      6. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      7. Reduta BANK POLSKI
      8. Walki na Ryglu
      9. Barykada Żyrardów
      10. Batalion AK "Miotła"
      11. Pułk AK "Baszta"
      12. Zgrupowanie AK "Gurt"
      13. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      14. GLORIA VICTIS
      15. Grobowiec dowódców AK
      16. Kwatera na Łączce
      17. Siedziba Gestapo
      18. Radomska Maria Joanna
      19. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      20. Walki o Uniwersytet Warszawski
      21. Műller Aleksander
      22. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      23. Zaorski Andrzej
      24. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      25. Lewandowski Zbigniew
      26. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      27. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      28. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      29. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      30. Walki na Towarowej
      31. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      32. Zdobycie Gęsiówki
      33. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      36. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      37. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      38. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      39. Filmowcy Armii Krajowej
      40. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      41. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      46. Reduta BRÓDNOWSKA
      47. Szpitale placówki "Kordian"
      48. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      49. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      50. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. Kompania AK por. "Gryfa”
      55. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      56. Żołnierze Wyklęci
      57. MALI POWSTAŃCY
      58. Akcja oddziału AK "Osjan”
      59. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      60. Reduta ALKAZAR
      61. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      62. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      63. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      64. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      65. Fieldorf Emil gen.
      66. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      67. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      72. Cichociemni
      73. Zamach na Kutscherę
      74. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      75. Zdobycie Komendy Policji
      76. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      77. Wybuch transportera ładunków
      78. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      79. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      80. Szare Szeregi
      81. Rodowicz Jan "Anoda”
      82. Herman Władysław
      83. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      84. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      85. Śmigielski Manswet
      86. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      87. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      88. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      89. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      90. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      91. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      92. Batalion AK "Żubr"
      93. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      94. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      95. Sowiecki Trybunał Wojenny
      96. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      97. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Więzienie Pawiak
      100. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      101. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Dom Janka Bytnara
      103. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      107. Akcja "Góral"
      108. Obrona Pałacyku Michla
      109. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      110. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Pilecki Witold rtm.
      113. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      114. Veli bej Jedigar
      115. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      116. Leski Kazimierz
      117. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      118. Baszmakow Wiktor
      119. Szirtładze Irena
      120. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      121. Jankowski Stanisław
      122. Kopiec Powstania Warszawskiego
      123. Pomnik Powstania Warszawskiego
      124. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      125. Reduta KRÓLEWSKA 16
      126. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      127. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      128. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      129. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      130. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      131. Wróbel Stanisław
      132. Obwód GARWOLIN
      133. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      134. Obwód SIEDLCE
      135. Obwód GRÓJEC
      136. Obwód WĘGRÓW
      137. Obwód PUŁTUSK
      138. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 29.09.2019 08:55:24 29.09.2019 09:43:41 21 2 122
      2. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 19.10.2019 15:19:30 19.10.2019 15:38:49 11 0 66