PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Bohdanello

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.10.2019 06:18:32)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (23.10.2019 07:09:35)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (23.10.2019 07:12:38)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (23.10.2019 07:14:48)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (23.10.2019 07:15:05)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (23.10.2019 07:11:39)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 5 Dom Akademicki 27.11.2019 10:03:04 27.11.2019 10:04:19 5 0 15
      2. 8 Reduta WAWELSKA 27.11.2019 10:00:37 27.11.2019 10:02:11 5 0 15
      3. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 27.11.2019 09:21:10 27.11.2019 09:23:44 5 0 15
      4. 30 Zaorski Andrzej 27.11.2019 09:50:14 27.11.2019 09:51:58 5 0 15
      5. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 23.10.2019 08:04:14 23.10.2019 08:06:27 5 0 15
      6. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 27.11.2019 09:46:28 27.11.2019 09:49:40 5 0 15
      7. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 27.11.2019 09:09:27 27.11.2019 09:13:55 5 0 15
      8. 64 Żołnierze Wyklęci 23.10.2019 07:58:49 23.10.2019 08:03:42 5 0 15
      9. 70 Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza" 23.10.2019 07:42:35 23.10.2019 07:49:49 5 0 15
      10. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 31.10.2019 21:33:08 31.10.2019 22:05:22 3 0 9
      11. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 31.10.2019 22:05:38 31.10.2019 22:09:13 3 0 9
      12. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 27.11.2019 09:43:17 27.11.2019 09:45:18 5 0 15
      13. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 23.10.2019 07:52:58 23.10.2019 07:58:02 5 0 15
      14. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 27.11.2019 09:34:58 27.11.2019 09:39:53 5 0 15
      15. 110 Więzienie Pawiak 31.10.2019 16:47:02 31.10.2019 16:55:35 4 0 12
      16. 125 Veli bej Jedigar 23.10.2019 07:30:12 23.10.2019 07:40:01 4 0 12
      17. 146 Obwód GARWOLIN 31.10.2019 21:22:26 31.10.2019 21:31:17 3 0 9
      18. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 31.10.2019 21:01:40 31.10.2019 21:07:40 4 0 12
      19. 148 Obwód SIEDLCE 31.10.2019 21:14:05 31.10.2019 21:18:55 5 0 15
      20. 149 Obwód SOCHACZEW 31.10.2019 20:56:31 31.10.2019 20:59:50 4 0 12
      21. 154 Kusociński Janusz 31.10.2019 20:46:36 31.10.2019 20:55:13 3 0 9

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Zieleniak
      8. Daab Witold Karol
      9. Perlikowski Wiesław
      10. Salamucha Jan
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      41. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      42. Filmowcy Armii Krajowej
      43. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      44. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      45. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      46. Grupa Artyleryjska "Granat”
      47. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      48. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      49. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Baza Lotnicza "Łużyce”
      54. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      55. Kompania AK por. "Gryfa”
      56. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      57. MALI POWSTAŃCY
      58. Akcja oddziału AK "Osjan”
      59. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      60. Reduta ALKAZAR
      61. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      62. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      63. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      64. Fieldorf Emil gen.
      65. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      66. Żurowski Antoni płk
      67. Dziesięciu Powieszonych
      68. Obóz NKWD w Rembertowie
      69. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      70. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      71. Cichociemni
      72. Zamach na Kutscherę
      73. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      74. Zdobycie Komendy Policji
      75. Wybuch transportera ładunków
      76. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      77. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      78. Szare Szeregi
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Śmigielski Manswet
      82. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      83. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      84. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      85. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      86. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      94. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      97. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      98. Dom Janka Bytnara
      99. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      100. Baczyński Krzysztof Kamil
      101. Dom profesorów
      102. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      103. Akcja "Góral"
      104. Obrona Pałacyku Michla
      105. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      106. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Pilecki Witold rtm.
      109. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      110. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      111. Fedorońko - Rodzina
      112. Leski Kazimierz
      113. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      114. Baszmakow Wiktor
      115. Szirtładze Irena
      116. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      117. Jankowski Stanisław
      118. Kopiec Powstania Warszawskiego
      119. Pomnik Powstania Warszawskiego
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      121. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      122. Reduta KRÓLEWSKA 16
      123. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      124. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      125. Szare Szeregi
      126. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      127. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      128. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      129. Wróbel Stanisław
      130. Obwód GRÓJEC
      131. Obwód WĘGRÓW
      132. Obwód PUŁTUSK
      133. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik