PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Nina

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (13.11.2019 09:08:43)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 13.11.2019 10:09:01 13.11.2019 10:10:54 3 0 9
      2. 2 Antonin 29.11.2019 12:22:48 29.11.2019 12:23:45 2 0 6
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 28.11.2019 22:35:39 28.11.2019 22:37:14 2 0 6
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 28.11.2019 22:48:18 28.11.2019 22:49:22 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 29.11.2019 12:20:13 29.11.2019 12:21:31 4 2 10
      6. 6 Instytut Radowy 29.11.2019 12:13:13 29.11.2019 12:15:07 1 0 3
      7. 7 Reduta KALISKA 28.11.2019 22:37:50 28.11.2019 22:40:05 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 13.11.2019 10:13:24 13.11.2019 10:15:00 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 13.11.2019 10:16:07 13.11.2019 10:17:30 4 1 11
      10. 10 Daab Witold Karol 29.11.2019 12:19:07 29.11.2019 12:19:57 2 0 6
      11. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 29.11.2019 12:24:20 29.11.2019 12:25:53 3 0 9
      12. 46 Filmowcy Armii Krajowej 28.11.2019 22:41:27 28.11.2019 22:43:40 2 0 6
      13. 64 Żołnierze Wyklęci 29.11.2019 12:28:07 29.11.2019 12:28:56 2 0 6
      14. 65 MALI POWSTAŃCY 29.11.2019 12:26:23 29.11.2019 12:27:45 2 0 6
      15. 74 Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera” 28.11.2019 22:52:06 28.11.2019 22:53:54 3 0 9
      16. 154 Kusociński Janusz 28.11.2019 22:44:18 28.11.2019 22:45:34 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Perlikowski Wiesław
      2. Salamucha Jan
      3. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      4. Reduta BANK POLSKI
      5. Walki na Ryglu
      6. Barykada Żyrardów
      7. Batalion AK "Miotła"
      8. Pułk AK "Baszta"
      9. Zgrupowanie AK "Gurt"
      10. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      11. GLORIA VICTIS
      12. Grobowiec dowódców AK
      13. Kwatera na Łączce
      14. Siedziba Gestapo
      15. Radomska Maria Joanna
      16. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      17. Műller Aleksander
      18. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      19. Zaorski Andrzej
      20. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      21. Lewandowski Zbigniew
      22. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      23. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      24. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      25. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      26. Walki na Towarowej
      27. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      36. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      37. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      38. Grupa Artyleryjska "Granat”
      39. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      40. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      41. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      42. Reduta BRÓDNOWSKA
      43. Szpitale placówki "Kordian"
      44. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      45. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      46. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      47. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      48. Baza Lotnicza "Łużyce”
      49. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      50. Kompania AK por. "Gryfa”
      51. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      52. Akcja oddziału AK "Osjan”
      53. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      54. Reduta ALKAZAR
      55. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      56. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      57. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      58. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      59. Fieldorf Emil gen.
      60. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      61. Żurowski Antoni płk
      62. Dziesięciu Powieszonych
      63. Obóz NKWD w Rembertowie
      64. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      65. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      66. Cichociemni
      67. Zamach na Kutscherę
      68. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      69. Zdobycie Komendy Policji
      70. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      71. Wybuch transportera ładunków
      72. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      73. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      74. Szare Szeregi
      75. Rodowicz Jan "Anoda”
      76. Herman Władysław
      77. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      78. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      79. Śmigielski Manswet
      80. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      81. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      82. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      83. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      84. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      85. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      86. Batalion AK "Żubr"
      87. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      88. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      89. Sowiecki Trybunał Wojenny
      90. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      91. Kwatera główna NKWD
      92. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      93. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      94. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Więzienie Pawiak
      96. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      97. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      98. Dom Janka Bytnara
      99. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      100. Baczyński Krzysztof Kamil
      101. Dom profesorów
      102. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      103. Akcja "Góral"
      104. Obrona Pałacyku Michla
      105. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      106. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Pilecki Witold rtm.
      109. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      110. Veli bej Jedigar
      111. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      112. Fedorońko - Rodzina
      113. Leski Kazimierz
      114. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      115. Baszmakow Wiktor
      116. Szirtładze Irena
      117. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      118. Jankowski Stanisław
      119. Kopiec Powstania Warszawskiego
      120. Pomnik Powstania Warszawskiego
      121. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      122. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      123. Reduta KRÓLEWSKA 16
      124. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      125. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      126. Szare Szeregi
      127. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      128. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      129. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      130. Wróbel Stanisław
      131. Obwód GARWOLIN
      132. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      133. Obwód SIEDLCE
      134. Obwód SOCHACZEW
      135. Obwód GRÓJEC
      136. Obwód WĘGRÓW
      137. Obwód PUŁTUSK
      138. Ośrodek GABKA - OSA

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik