Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: gruszka96

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (15.11.2019 09:26:03)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (15.11.2019 09:42:53)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 15.11.2019 11:34:26 15.11.2019 11:39:35 5 0 15
      2. 57 Oddział Bojowy AK "Skryty” 15.11.2019 10:48:53 15.11.2019 10:53:01 4 0 12
      3. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 15.11.2019 10:54:43 15.11.2019 10:58:47 5 0 15
      4. 77 Dziesięciu Powieszonych 15.11.2019 11:31:36 15.11.2019 11:34:08 5 0 15
      5. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 15.11.2019 11:26:32 15.11.2019 11:30:30 5 0 15
      6. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 15.11.2019 10:44:22 15.11.2019 10:48:34 5 0 15
      7. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 15.11.2019 11:22:58 15.11.2019 11:26:15 5 0 15
      8. 94 Śmigielski Manswet 15.11.2019 10:59:06 15.11.2019 11:15:36 5 0 15
      9. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 15.11.2019 15:51:51 15.11.2019 15:59:09 5 0 15
      10. 141 Szare Szeregi 15.11.2019 10:37:41 15.11.2019 10:41:03 5 0 15
      11. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 15.11.2019 10:31:43 15.11.2019 10:35:40 5 0 15
      12. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 15.11.2019 12:04:08 15.11.2019 12:08:20 5 0 15
      13. 145 Wróbel Stanisław 15.11.2019 11:50:49 15.11.2019 11:53:58 5 0 15
      14. 146 Obwód GARWOLIN 15.11.2019 11:54:15 15.11.2019 11:56:45 5 0 15
      15. 151 Obwód WĘGRÓW 15.11.2019 11:57:39 15.11.2019 12:02:46 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      57. Baza Lotnicza "Łużyce”
      58. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      59. Kompania AK por. "Gryfa”
      60. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      61. Żołnierze Wyklęci
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      70. Fieldorf Emil gen.
      71. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      72. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      73. Żurowski Antoni płk
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Szare Szeregi
      85. Rodowicz Jan "Anoda”
      86. Herman Władysław
      87. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      88. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      91. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      93. Batalion AK "Żubr"
      94. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      95. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      96. Sowiecki Trybunał Wojenny
      97. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      98. Kwatera główna NKWD
      99. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      100. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      101. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Więzienie Pawiak
      103. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      104. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Dom Janka Bytnara
      106. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      107. Baczyński Krzysztof Kamil
      108. Dom profesorów
      109. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      110. Akcja "Góral"
      111. Obrona Pałacyku Michla
      112. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      113. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      115. Pilecki Witold rtm.
      116. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      117. Veli bej Jedigar
      118. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      119. Fedorońko - Rodzina
      120. Leski Kazimierz
      121. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      122. Baszmakow Wiktor
      123. Szirtładze Irena
      124. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      125. Jankowski Stanisław
      126. Kopiec Powstania Warszawskiego
      127. Pomnik Powstania Warszawskiego
      128. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      129. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      130. Reduta KRÓLEWSKA 16
      131. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      132. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      133. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      134. Obwód SIEDLCE
      135. Obwód SOCHACZEW
      136. Obwód GRÓJEC
      137. Obwód PUŁTUSK
      138. Ośrodek GABKA - OSA
      139. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik