PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: nickname

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (20.11.2019 07:51:58)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (20.11.2019 07:58:21)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 20.11.2019 08:52:47 20.11.2019 08:57:22 4 0 12
      2. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 20.11.2019 09:29:08 20.11.2019 09:31:29 5 0 15
      3. 39 Zdobycie Gęsiówki 20.11.2019 09:43:44 20.11.2019 09:53:23 5 0 15
      4. 41 Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1 20.11.2019 09:58:43 20.11.2019 10:17:29 5 1 14
      5. 53 Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK 21.11.2019 00:15:51 21.11.2019 00:24:45 5 0 15
      6. 59 Przebijanie się z Lasów Chojnowskich 20.11.2019 09:20:56 20.11.2019 09:24:32 4 0 12
      7. 73 Fieldorf Emil gen. 03.12.2019 09:10:54 03.12.2019 09:19:00 5 0 15
      8. 90 Rodowicz Jan "Anoda” 20.11.2019 09:07:35 20.11.2019 09:11:10 4 0 12
      9. 91 Herman Władysław 20.11.2019 09:14:48 20.11.2019 09:18:09 5 0 15
      10. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 20.11.2019 09:18:32 20.11.2019 09:20:20 1 0 3
      11. 145 Wróbel Stanisław 03.12.2019 09:19:24 03.12.2019 09:36:37 4 0 12
      12. 149 Obwód SOCHACZEW 03.12.2019 09:41:52 03.12.2019 09:46:11 5 0 15
      13. 150 Obwód GRÓJEC 03.12.2019 10:00:48 03.12.2019 10:06:15 5 0 15
      14. 152 Obwód PUŁTUSK 03.12.2019 09:37:31 03.12.2019 09:39:30 4 0 12
      15. 153 Ośrodek GABKA - OSA 03.12.2019 09:49:34 03.12.2019 10:00:29 4 0 12
      16. 154 Kusociński Janusz 03.12.2019 09:39:53 03.12.2019 09:41:36 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Siedziba Gestapo
      23. Radomska Maria Joanna
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      41. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      42. Filmowcy Armii Krajowej
      43. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      44. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      45. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      46. Grupa Artyleryjska "Granat”
      47. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      48. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      49. Reduta BRÓDNOWSKA
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      52. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      53. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      84. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      85. Śmigielski Manswet
      86. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      87. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      88. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      89. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      90. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      91. Batalion AK "Żubr"
      92. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      93. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      94. Sowiecki Trybunał Wojenny
      95. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      96. Kwatera główna NKWD
      97. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      98. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Więzienie Pawiak
      101. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      102. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Dom Janka Bytnara
      104. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      105. Baczyński Krzysztof Kamil
      106. Dom profesorów
      107. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      108. Akcja "Góral"
      109. Obrona Pałacyku Michla
      110. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      111. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Pilecki Witold rtm.
      114. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      115. Veli bej Jedigar
      116. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      117. Fedorońko - Rodzina
      118. Leski Kazimierz
      119. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      120. Baszmakow Wiktor
      121. Szirtładze Irena
      122. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      123. Jankowski Stanisław
      124. Kopiec Powstania Warszawskiego
      125. Pomnik Powstania Warszawskiego
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      127. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      128. Reduta KRÓLEWSKA 16
      129. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      130. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      131. Szare Szeregi
      132. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      133. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      134. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      135. Obwód GARWOLIN
      136. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Obwód WĘGRÓW

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik