Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: dawyxs34

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (23.11.2019 13:04:23)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 23.11.2019 14:04:46 23.11.2019 14:11:36 5 6 9
      2. 25 Radomska Maria Joanna 23.11.2019 14:17:13 23.11.2019 14:19:55 5 0 15
      3. 92 Pomnik GÓRA LOTNIKA 03.12.2019 02:45:57 03.12.2019 02:47:22 5 0 15
      4. 136 Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie 03.12.2019 12:02:21 03.12.2019 12:03:00 5 0 15
      5. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 03.12.2019 12:00:11 03.12.2019 12:01:14 5 0 15
      6. 138 Reduta KRÓLEWSKA 16 03.12.2019 11:57:30 03.12.2019 11:58:25 5 0 15
      7. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 03.12.2019 11:54:24 03.12.2019 11:55:24 5 0 15
      8. 140 OBROŻA - Rejon II CELKÓW 03.12.2019 11:52:46 03.12.2019 11:53:38 5 0 15
      9. 142 OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN 03.12.2019 02:25:54 03.12.2019 02:26:31 5 0 15
      10. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 03.12.2019 13:11:35 03.12.2019 13:12:23 5 0 15
      11. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 03.12.2019 13:08:15 03.12.2019 13:09:21 5 0 15
      12. 146 Obwód GARWOLIN 23.11.2019 14:28:13 23.11.2019 14:33:33 5 0 15
      13. 149 Obwód SOCHACZEW 03.12.2019 02:19:20 03.12.2019 02:20:17 5 0 15
      14. 151 Obwód WĘGRÓW 25.11.2019 11:26:40 25.11.2019 11:27:06 3 6 3
      15. 153 Ośrodek GABKA - OSA 03.12.2019 02:22:31 03.12.2019 02:23:26 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      25. Walki o Uniwersytet Warszawski
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Zaorski Andrzej
      29. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      30. Lewandowski Zbigniew
      31. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      32. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      33. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      34. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      35. Walki na Towarowej
      36. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      37. Zdobycie Gęsiówki
      38. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      39. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      40. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      41. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      42. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      43. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      44. Filmowcy Armii Krajowej
      45. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      46. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      47. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      48. Grupa Artyleryjska "Granat”
      49. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      50. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      51. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      52. Reduta BRÓDNOWSKA
      53. Szpitale placówki "Kordian"
      54. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      55. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      56. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      57. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      58. Baza Lotnicza "Łużyce”
      59. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      60. Kompania AK por. "Gryfa”
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. MALI POWSTAŃCY
      64. Akcja oddziału AK "Osjan”
      65. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      66. Reduta ALKAZAR
      67. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      68. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      69. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      70. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      71. Fieldorf Emil gen.
      72. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      73. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      74. Żurowski Antoni płk
      75. Dziesięciu Powieszonych
      76. Obóz NKWD w Rembertowie
      77. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      78. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie Komendy Policji
      83. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      84. Wybuch transportera ładunków
      85. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      86. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      87. Szare Szeregi
      88. Rodowicz Jan "Anoda”
      89. Herman Władysław
      90. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      91. Śmigielski Manswet
      92. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      93. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      94. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      95. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      96. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      97. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      98. Batalion AK "Żubr"
      99. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      100. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      101. Sowiecki Trybunał Wojenny
      102. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      103. Kwatera główna NKWD
      104. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      105. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      106. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      107. Więzienie Pawiak
      108. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      109. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Dom Janka Bytnara
      111. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      112. Baczyński Krzysztof Kamil
      113. Dom profesorów
      114. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      115. Akcja "Góral"
      116. Obrona Pałacyku Michla
      117. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      118. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      119. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      120. Pilecki Witold rtm.
      121. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      122. Veli bej Jedigar
      123. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      124. Fedorońko - Rodzina
      125. Leski Kazimierz
      126. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      127. Baszmakow Wiktor
      128. Szirtładze Irena
      129. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      130. Jankowski Stanisław
      131. Kopiec Powstania Warszawskiego
      132. Pomnik Powstania Warszawskiego
      133. Szare Szeregi
      134. Wróbel Stanisław
      135. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      136. Obwód SIEDLCE
      137. Obwód GRÓJEC
      138. Obwód PUŁTUSK
      139. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik