PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: chemaa

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (27.11.2019 07:40:45)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (27.11.2019 08:35:16)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 27.11.2019 08:48:39 27.11.2019 08:49:42 5 0 45
      2. 2 Antonin 27.11.2019 09:52:17 27.11.2019 09:52:45 5 0 15
      3. 8 Reduta WAWELSKA 27.11.2019 09:51:01 27.11.2019 09:51:58 5 0 15
      4. 9 Zieleniak 27.11.2019 09:41:22 27.11.2019 09:42:17 5 0 15
      5. 30 Zaorski Andrzej 27.11.2019 08:49:53 27.11.2019 08:51:02 5 0 15
      6. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 27.11.2019 09:47:48 27.11.2019 09:48:44 5 0 15
      7. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 27.11.2019 09:45:30 27.11.2019 09:46:11 5 0 15
      8. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 27.11.2019 09:49:45 27.11.2019 09:50:48 5 0 15
      9. 46 Filmowcy Armii Krajowej 27.11.2019 09:54:43 27.11.2019 09:55:36 5 0 15
      10. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 27.11.2019 09:39:25 27.11.2019 09:40:35 4 0 12
      11. 73 Fieldorf Emil gen. 27.11.2019 09:37:49 27.11.2019 09:39:05 5 0 15
      12. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 27.11.2019 09:42:40 27.11.2019 09:43:16 5 0 15
      13. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 27.11.2019 08:53:46 27.11.2019 08:55:04 5 0 15
      14. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 27.11.2019 08:51:16 27.11.2019 08:53:37 5 2 13
      15. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 27.11.2019 09:53:00 27.11.2019 09:53:52 5 0 15
      16. 115 Baczyński Krzysztof Kamil 27.11.2019 09:46:51 27.11.2019 09:47:25 5 0 15
      17. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 27.11.2019 09:43:35 27.11.2019 09:44:48 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      2. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      3. Dom Akademicki
      4. Instytut Radowy
      5. Reduta KALISKA
      6. Daab Witold Karol
      7. Perlikowski Wiesław
      8. Salamucha Jan
      9. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      10. Reduta BANK POLSKI
      11. Walki na Ryglu
      12. Barykada Żyrardów
      13. Batalion AK "Miotła"
      14. Pułk AK "Baszta"
      15. Zgrupowanie AK "Gurt"
      16. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      17. GLORIA VICTIS
      18. Grobowiec dowódców AK
      19. Kwatera na Łączce
      20. Siedziba Gestapo
      21. Radomska Maria Joanna
      22. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Lewandowski Zbigniew
      27. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      28. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      29. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      30. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      31. Walki na Towarowej
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      35. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      36. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      37. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      38. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      39. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      40. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      41. Grupa Artyleryjska "Granat”
      42. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      43. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      44. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      45. Reduta BRÓDNOWSKA
      46. Szpitale placówki "Kordian"
      47. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      48. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      49. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      50. Baza Lotnicza "Łużyce”
      51. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      52. Kompania AK por. "Gryfa”
      53. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      54. Żołnierze Wyklęci
      55. MALI POWSTAŃCY
      56. Akcja oddziału AK "Osjan”
      57. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      58. Reduta ALKAZAR
      59. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      60. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      61. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      62. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      63. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      64. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      65. Żurowski Antoni płk
      66. Dziesięciu Powieszonych
      67. Obóz NKWD w Rembertowie
      68. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      69. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      70. Cichociemni
      71. Zamach na Kutscherę
      72. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      73. Zdobycie Komendy Policji
      74. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      75. Wybuch transportera ładunków
      76. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      77. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      78. Szare Szeregi
      79. Rodowicz Jan "Anoda”
      80. Herman Władysław
      81. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      82. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      83. Śmigielski Manswet
      84. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      85. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      86. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      94. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Więzienie Pawiak
      97. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      98. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Dom Janka Bytnara
      100. Dom profesorów
      101. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      102. Akcja "Góral"
      103. Obrona Pałacyku Michla
      104. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      105. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      106. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Pilecki Witold rtm.
      108. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      109. Veli bej Jedigar
      110. Fedorońko - Rodzina
      111. Leski Kazimierz
      112. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      113. Baszmakow Wiktor
      114. Szirtładze Irena
      115. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      116. Jankowski Stanisław
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      121. Reduta KRÓLEWSKA 16
      122. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      123. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      124. Szare Szeregi
      125. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      126. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      127. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      128. Wróbel Stanisław
      129. Obwód GARWOLIN
      130. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      131. Obwód SIEDLCE
      132. Obwód SOCHACZEW
      133. Obwód GRÓJEC
      134. Obwód WĘGRÓW
      135. Obwód PUŁTUSK
      136. Ośrodek GABKA - OSA
      137. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik