Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Kacper

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.12.2019 01:18:24)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (29.12.2019 01:38:04)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (29.12.2019 01:39:29)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 55 Szpitale placówki "Kordian" 29.12.2019 02:34:20 29.12.2019 02:34:36 5 10 5
      2. 63 ŁAGIERNICY - Żołnierze AK 29.12.2019 02:31:36 29.12.2019 02:32:00 5 11 4
      3. 89 Szare Szeregi 29.12.2019 02:34:44 29.12.2019 02:35:01 5 10 5
      4. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 29.12.2019 02:35:12 29.12.2019 02:35:28 5 10 5
      5. 97 Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar" 29.12.2019 02:35:37 29.12.2019 02:35:54 5 10 5
      6. 124 Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP 29.12.2019 02:29:45 29.12.2019 02:30:08 5 10 5
      7. 139 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 29.12.2019 02:43:15 29.12.2019 02:43:30 5 10 5
      8. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 29.12.2019 02:31:01 29.12.2019 02:31:20 5 11 4
      9. 145 Wróbel Stanisław 29.12.2019 02:42:26 29.12.2019 02:42:40 5 10 5
      10. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 29.12.2019 02:41:34 29.12.2019 02:41:49 5 10 5
      11. 149 Obwód SOCHACZEW 29.12.2019 02:22:36 29.12.2019 02:26:47 5 10 5
      12. 151 Obwód WĘGRÓW 29.12.2019 02:41:55 29.12.2019 02:42:14 5 11 4
      13. 152 Obwód PUŁTUSK 29.12.2019 02:42:48 29.12.2019 02:43:03 5 10 5
      14. 153 Ośrodek GABKA - OSA 29.12.2019 02:29:03 29.12.2019 02:29:21 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      53. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      54. Reduta BRÓDNOWSKA
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. Żołnierze Wyklęci
      63. MALI POWSTAŃCY
      64. Akcja oddziału AK "Osjan”
      65. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      66. Reduta ALKAZAR
      67. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      68. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      69. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      70. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      71. Fieldorf Emil gen.
      72. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      73. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      74. Żurowski Antoni płk
      75. Dziesięciu Powieszonych
      76. Obóz NKWD w Rembertowie
      77. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      78. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie Komendy Policji
      83. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      84. Wybuch transportera ładunków
      85. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      86. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      87. Rodowicz Jan "Anoda”
      88. Herman Władysław
      89. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      90. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      91. Śmigielski Manswet
      92. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      93. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      94. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      95. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      96. Batalion AK "Żubr"
      97. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      98. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      99. Sowiecki Trybunał Wojenny
      100. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      101. Kwatera główna NKWD
      102. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      103. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Więzienie Pawiak
      106. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      107. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Dom Janka Bytnara
      109. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      110. Baczyński Krzysztof Kamil
      111. Dom profesorów
      112. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      113. Akcja "Góral"
      114. Obrona Pałacyku Michla
      115. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      116. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Pilecki Witold rtm.
      119. Veli bej Jedigar
      120. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      121. Fedorońko - Rodzina
      122. Leski Kazimierz
      123. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      124. Baszmakow Wiktor
      125. Szirtładze Irena
      126. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      127. Jankowski Stanisław
      128. Kopiec Powstania Warszawskiego
      129. Pomnik Powstania Warszawskiego
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      132. Reduta KRÓLEWSKA 16
      133. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      134. Szare Szeregi
      135. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      136. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      137. Obwód GARWOLIN
      138. Obwód SIEDLCE
      139. Obwód GRÓJEC
      140. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik