Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: 36425

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.12.2019 14:51:29)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 30.12.2019 15:56:39 30.12.2019 15:56:59 5 10 5
      2. 62 Kompania AK por. "Gryfa” 30.12.2019 15:57:50 30.12.2019 15:58:12 5 10 5
      3. 64 Żołnierze Wyklęci 30.12.2019 16:04:20 30.12.2019 16:04:39 5 10 5
      4. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 30.12.2019 16:00:46 30.12.2019 16:01:27 5 10 5
      5. 73 Fieldorf Emil gen. 30.12.2019 15:52:38 30.12.2019 15:54:07 4 5 7
      6. 89 Szare Szeregi 30.12.2019 15:55:08 30.12.2019 15:55:34 5 10 5
      7. 95 Akcja Kedywu KG AK "Wilanów” 30.12.2019 16:03:00 30.12.2019 16:03:17 5 10 5
      8. 96 Grób wojenny sześciu podchorążych AK 30.12.2019 16:02:20 30.12.2019 16:02:38 5 10 5
      9. 111 Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów 30.12.2019 16:01:45 30.12.2019 16:02:02 5 10 5
      10. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 30.12.2019 16:00:13 30.12.2019 16:00:34 5 10 5
      11. 122 Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego 30.12.2019 16:03:41 30.12.2019 16:04:00 5 10 5
      12. 141 Szare Szeregi 30.12.2019 15:56:05 30.12.2019 15:56:28 5 11 4
      13. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 30.12.2019 15:57:11 30.12.2019 15:57:40 5 11 4
      14. 145 Wróbel Stanisław 30.12.2019 15:59:30 30.12.2019 15:59:48 1 6 0
      15. 149 Obwód SOCHACZEW 30.12.2019 15:59:04 30.12.2019 15:59:21 5 10 5
      16. 150 Obwód GRÓJEC 30.12.2019 15:58:36 30.12.2019 15:58:53 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      62. MALI POWSTAŃCY
      63. Akcja oddziału AK "Osjan”
      64. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      65. Reduta ALKAZAR
      66. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      67. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      68. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      69. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      70. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      71. Żurowski Antoni płk
      72. Dziesięciu Powieszonych
      73. Obóz NKWD w Rembertowie
      74. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      75. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      76. Cichociemni
      77. Zamach na Kutscherę
      78. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      79. Zdobycie Komendy Policji
      80. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      81. Wybuch transportera ładunków
      82. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      83. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      84. Rodowicz Jan "Anoda”
      85. Herman Władysław
      86. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      87. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      88. Śmigielski Manswet
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      91. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      93. Batalion AK "Żubr"
      94. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      95. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      96. Sowiecki Trybunał Wojenny
      97. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      98. Kwatera główna NKWD
      99. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      100. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      101. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Więzienie Pawiak
      103. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Dom Janka Bytnara
      105. Baczyński Krzysztof Kamil
      106. Dom profesorów
      107. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      108. Akcja "Góral"
      109. Obrona Pałacyku Michla
      110. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      111. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Pilecki Witold rtm.
      113. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      114. Veli bej Jedigar
      115. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      116. Fedorońko - Rodzina
      117. Leski Kazimierz
      118. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      119. Baszmakow Wiktor
      120. Szirtładze Irena
      121. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      122. Jankowski Stanisław
      123. Kopiec Powstania Warszawskiego
      124. Pomnik Powstania Warszawskiego
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      127. Reduta KRÓLEWSKA 16
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      131. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      132. Obwód GARWOLIN
      133. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      134. Obwód SIEDLCE
      135. Obwód WĘGRÓW
      136. Obwód PUŁTUSK
      137. Ośrodek GABKA - OSA
      138. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik
      1. Odzyskanie niepodleglosci 30.12.2019 16:05:06 30.12.2019 16:06:50 25 51 48
      2. Działalność konspiracyjna pracowników przedsiębiorstwa „Tramwaje i Autobusy m. st. Warszawy” 30.12.2019 16:07:02 30.12.2019 16:08:05 25 50 50