PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Rafał

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (16.10.2019 00:48:13)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (16.10.2019 00:56:38)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (16.10.2019 20:54:06)
      2. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (17.10.2019 13:55:16)
      3. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (17.10.2019 13:55:43)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (19.10.2019 12:27:26)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 5 Dom Akademicki 30.10.2019 18:34:24 30.10.2019 18:38:49 2 0 6
      2. 6 Instytut Radowy 30.10.2019 18:52:02 30.10.2019 18:54:15 4 0 12
      3. 7 Reduta KALISKA 29.10.2019 14:15:48 29.10.2019 14:16:27 2 2 4
      4. 8 Reduta WAWELSKA 30.10.2019 18:30:51 30.10.2019 18:33:53 5 0 15
      5. 9 Zieleniak 30.10.2019 18:55:44 30.10.2019 18:59:22 5 2 13
      6. 10 Daab Witold Karol 30.10.2019 19:00:04 30.10.2019 19:02:54 5 1 14
      7. 11 Perlikowski Wiesław 30.10.2019 19:11:51 30.10.2019 19:18:33 5 0 15
      8. 12 Salamucha Jan 30.10.2019 19:32:04 30.10.2019 19:36:01 3 0 9
      9. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 30.10.2019 19:38:16 30.10.2019 19:42:41 5 0 15
      10. 17 Batalion AK "Miotła" 19.10.2019 13:21:48 19.10.2019 13:22:16 5 0 15
      11. 18 Pułk AK "Baszta" 19.10.2019 12:52:12 19.10.2019 12:53:55 5 0 15
      12. 25 Radomska Maria Joanna 30.10.2019 20:02:01 30.10.2019 20:06:01 4 2 10
      13. 28 Műller Aleksander 30.10.2019 20:08:38 30.10.2019 20:11:08 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Reduta BANK POLSKI
      6. Walki na Ryglu
      7. Barykada Żyrardów
      8. Zgrupowanie AK "Gurt"
      9. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      10. GLORIA VICTIS
      11. Grobowiec dowódców AK
      12. Kwatera na Łączce
      13. Siedziba Gestapo
      14. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      15. Walki o Uniwersytet Warszawski
      16. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      17. Zaorski Andrzej
      18. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      19. Lewandowski Zbigniew
      20. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      21. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      22. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      23. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      24. Walki na Towarowej
      25. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      26. Zdobycie Gęsiówki
      27. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      28. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      29. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      30. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      31. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      32. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      33. Filmowcy Armii Krajowej
      34. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      35. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      36. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      37. Grupa Artyleryjska "Granat”
      38. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      39. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      40. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      41. Reduta BRÓDNOWSKA
      42. Szpitale placówki "Kordian"
      43. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      44. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      45. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      46. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      47. Baza Lotnicza "Łużyce”
      48. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      49. Kompania AK por. "Gryfa”
      50. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      51. Żołnierze Wyklęci
      52. MALI POWSTAŃCY
      53. Akcja oddziału AK "Osjan”
      54. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      55. Reduta ALKAZAR
      56. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      57. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      58. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      59. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      60. Fieldorf Emil gen.
      61. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      62. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      63. Żurowski Antoni płk
      64. Dziesięciu Powieszonych
      65. Obóz NKWD w Rembertowie
      66. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      67. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      68. Cichociemni
      69. Zamach na Kutscherę
      70. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      71. Zdobycie Komendy Policji
      72. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      75. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      76. Szare Szeregi
      77. Rodowicz Jan "Anoda”
      78. Herman Władysław
      79. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      80. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      81. Śmigielski Manswet
      82. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      83. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      84. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      85. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      86. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      87. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      88. Batalion AK "Żubr"
      89. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      90. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      91. Sowiecki Trybunał Wojenny
      92. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      93. Kwatera główna NKWD
      94. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      95. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      97. Więzienie Pawiak
      98. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      99. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Dom Janka Bytnara
      101. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      102. Baczyński Krzysztof Kamil
      103. Dom profesorów
      104. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      105. Akcja "Góral"
      106. Obrona Pałacyku Michla
      107. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      108. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Pilecki Witold rtm.
      111. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      112. Veli bej Jedigar
      113. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      114. Fedorońko - Rodzina
      115. Leski Kazimierz
      116. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      117. Baszmakow Wiktor
      118. Szirtładze Irena
      119. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      120. Jankowski Stanisław
      121. Kopiec Powstania Warszawskiego
      122. Pomnik Powstania Warszawskiego
      123. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      124. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      125. Reduta KRÓLEWSKA 16
      126. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      127. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      128. Szare Szeregi
      129. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      130. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      131. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      132. Wróbel Stanisław
      133. Obwód GARWOLIN
      134. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      135. Obwód SIEDLCE
      136. Obwód SOCHACZEW
      137. Obwód GRÓJEC
      138. Obwód WĘGRÓW
      139. Obwód PUŁTUSK
      140. Ośrodek GABKA - OSA
      141. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik