PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: tvsivv

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (03.11.2019 14:35:32)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (03.11.2019 17:42:08)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 04.11.2019 13:16:55 04.11.2019 13:17:32 5 2 13
      2. 17 Batalion AK "Miotła" 03.11.2019 17:25:36 03.11.2019 17:31:58 5 0 45
      3. 18 Pułk AK "Baszta" 03.11.2019 17:55:40 03.11.2019 18:01:04 5 0 45
      4. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 03.11.2019 18:30:22 03.11.2019 18:30:54 5 0 45
      5. 20 Zgrupowanie AK "Leśnik" 04.11.2019 14:00:00 04.11.2019 14:06:47 5 0 15
      6. 21 GLORIA VICTIS 03.11.2019 17:40:42 03.11.2019 17:42:22 5 0 45
      7. 22 Grobowiec dowódców AK 03.11.2019 17:18:58 03.11.2019 17:24:06 5 0 45
      8. 23 Kwatera na Łączce 03.11.2019 18:14:14 03.11.2019 18:15:27 5 0 45
      9. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 04.11.2019 13:36:12 04.11.2019 13:45:59 5 0 15
      10. 38 Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski 04.11.2019 13:18:00 04.11.2019 13:18:33 5 0 15
      11. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 04.11.2019 13:05:56 04.11.2019 13:12:35 5 0 15
      12. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 06.11.2019 20:32:17 06.11.2019 20:40:40 4 2 10
      13. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 04.11.2019 12:50:43 04.11.2019 13:01:19 5 0 45
      14. 120 Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY 03.11.2019 17:05:00 03.11.2019 17:09:52 5 0 45
      15. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 04.11.2019 13:20:05 04.11.2019 13:32:34 5 4 33
      16. 131 Szirtładze Irena 03.11.2019 18:07:35 03.11.2019 18:08:01 5 0 45
      17. 133 Jankowski Stanisław 04.11.2019 13:14:46 04.11.2019 13:15:26 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Siedziba Gestapo
      17. Radomska Maria Joanna
      18. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      19. Walki o Uniwersytet Warszawski
      20. Műller Aleksander
      21. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      22. Zaorski Andrzej
      23. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      24. Lewandowski Zbigniew
      25. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      26. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      27. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      28. Walki na Towarowej
      29. Zdobycie Gęsiówki
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      41. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      42. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      43. Reduta BRÓDNOWSKA
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Fieldorf Emil gen.
      63. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      64. Żurowski Antoni płk
      65. Dziesięciu Powieszonych
      66. Obóz NKWD w Rembertowie
      67. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      72. Zdobycie Komendy Policji
      73. Wybuch transportera ładunków
      74. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      75. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      76. Szare Szeregi
      77. Rodowicz Jan "Anoda”
      78. Herman Władysław
      79. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      80. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      81. Śmigielski Manswet
      82. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      83. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      84. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      85. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      86. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      87. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      88. Batalion AK "Żubr"
      89. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      90. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      91. Sowiecki Trybunał Wojenny
      92. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      93. Kwatera główna NKWD
      94. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      95. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      97. Więzienie Pawiak
      98. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      99. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      100. Dom Janka Bytnara
      101. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      102. Baczyński Krzysztof Kamil
      103. Dom profesorów
      104. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      105. Akcja "Góral"
      106. Obrona Pałacyku Michla
      107. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Pilecki Witold rtm.
      110. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      111. Veli bej Jedigar
      112. Fedorońko - Rodzina
      113. Leski Kazimierz
      114. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      115. Baszmakow Wiktor
      116. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      117. Kopiec Powstania Warszawskiego
      118. Pomnik Powstania Warszawskiego
      119. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      120. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      121. Reduta KRÓLEWSKA 16
      122. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      123. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      124. Szare Szeregi
      125. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      126. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      127. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      128. Wróbel Stanisław
      129. Obwód GARWOLIN
      130. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      131. Obwód SIEDLCE
      132. Obwód SOCHACZEW
      133. Obwód GRÓJEC
      134. Obwód WĘGRÓW
      135. Obwód PUŁTUSK
      136. Ośrodek GABKA - OSA
      137. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik