Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Diana Ts

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (28.12.2019 16:37:59)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (28.12.2019 19:07:35)

      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 28.12.2019 20:41:15 28.12.2019 20:47:27 5 0 15
      2. 72 Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom 28.12.2019 21:24:35 28.12.2019 21:36:40 5 0 15
      3. 73 Fieldorf Emil gen. 29.12.2019 09:49:29 29.12.2019 10:01:26 5 0 15
      4. 78 Obóz NKWD w Rembertowie 29.12.2019 10:20:34 29.12.2019 10:32:21 5 0 15
      5. 93 Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim 29.12.2019 09:39:27 29.12.2019 09:47:48 5 0 15
      6. 94 Śmigielski Manswet 28.12.2019 21:13:49 28.12.2019 21:23:18 5 0 15
      7. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 28.12.2019 20:50:10 28.12.2019 20:59:25 5 0 15
      8. 141 Szare Szeregi 28.12.2019 18:41:27 28.12.2019 18:52:19 5 0 15
      9. 143 OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ 28.12.2019 20:25:25 28.12.2019 20:39:16 5 0 15
      10. 144 OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN 28.12.2019 21:11:46 28.12.2019 21:12:34 4 0 12
      11. 147 Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK 28.12.2019 19:10:46 28.12.2019 19:20:51 5 0 15
      12. 149 Obwód SOCHACZEW 28.12.2019 19:21:41 28.12.2019 19:44:12 5 0 15
      13. 150 Obwód GRÓJEC 28.12.2019 18:23:23 28.12.2019 18:39:05 5 0 15
      14. 151 Obwód WĘGRÓW 28.12.2019 18:54:20 28.12.2019 19:06:49 5 0 15
      15. 152 Obwód PUŁTUSK 29.12.2019 10:02:29 29.12.2019 10:15:20 4 0 12

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      32. Lewandowski Zbigniew
      33. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      34. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      35. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      36. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      37. Walki na Towarowej
      38. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      39. Zdobycie Gęsiówki
      40. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      41. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      42. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      43. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      44. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      45. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      46. Filmowcy Armii Krajowej
      47. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      48. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      49. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      50. Grupa Artyleryjska "Granat”
      51. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      52. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      53. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      54. Reduta BRÓDNOWSKA
      55. Szpitale placówki "Kordian"
      56. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      57. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      72. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      73. Żurowski Antoni płk
      74. Dziesięciu Powieszonych
      75. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      76. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      77. Cichociemni
      78. Zamach na Kutscherę
      79. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      80. Zdobycie Komendy Policji
      81. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      82. Wybuch transportera ładunków
      83. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      84. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      85. Szare Szeregi
      86. Rodowicz Jan "Anoda”
      87. Herman Władysław
      88. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      89. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      90. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      91. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      92. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      93. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      94. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      95. Batalion AK "Żubr"
      96. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      97. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      98. Sowiecki Trybunał Wojenny
      99. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      100. Kwatera główna NKWD
      101. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      102. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      103. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Więzienie Pawiak
      105. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      106. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      107. Dom Janka Bytnara
      108. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      109. Baczyński Krzysztof Kamil
      110. Dom profesorów
      111. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      112. Akcja "Góral"
      113. Obrona Pałacyku Michla
      114. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      115. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      116. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Pilecki Witold rtm.
      118. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      119. Veli bej Jedigar
      120. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      121. Fedorońko - Rodzina
      122. Leski Kazimierz
      123. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      124. Baszmakow Wiktor
      125. Szirtładze Irena
      126. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      127. Jankowski Stanisław
      128. Kopiec Powstania Warszawskiego
      129. Pomnik Powstania Warszawskiego
      130. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      131. Reduta KRÓLEWSKA 16
      132. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      133. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      134. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      135. Wróbel Stanisław
      136. Obwód GARWOLIN
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Ośrodek GABKA - OSA
      139. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik