PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Janusz

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (29.10.2019 10:40:15)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (29.10.2019 11:00:01)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (29.10.2019 11:04:32)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (29.10.2019 11:03:30)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 29.10.2019 12:11:48 29.10.2019 12:14:36 5 0 15
      2. 73 Fieldorf Emil gen. 03.12.2019 09:15:47 03.12.2019 09:18:59 5 0 15
      3. 98 Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch” 29.10.2019 11:50:42 29.10.2019 11:52:17 5 0 15
      4. 99 Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch” 20.11.2019 09:00:29 20.11.2019 09:01:30 3 0 9
      5. 100 Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch" 29.10.2019 11:54:05 29.10.2019 11:57:44 5 1 14
      6. 145 Wróbel Stanisław 03.12.2019 09:32:34 03.12.2019 09:36:57 5 0 15
      7. 149 Obwód SOCHACZEW 20.11.2019 09:15:56 20.11.2019 09:21:03 5 0 15
      8. 150 Obwód GRÓJEC 03.12.2019 10:05:46 03.12.2019 10:06:16 5 0 15
      9. 151 Obwód WĘGRÓW 05.11.2019 12:59:17 05.11.2019 13:03:55 5 0 15
      10. 152 Obwód PUŁTUSK 03.12.2019 09:37:29 03.12.2019 09:39:32 4 0 12
      11. 153 Ośrodek GABKA - OSA 29.10.2019 12:16:14 29.10.2019 12:22:11 5 0 15
      12. 154 Kusociński Janusz 03.12.2019 09:39:56 03.12.2019 09:41:43 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Walki o Uniwersytet Warszawski
      27. Műller Aleksander
      28. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      29. Zaorski Andrzej
      30. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      33. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      34. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      35. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      36. Walki na Towarowej
      37. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      38. Zdobycie Gęsiówki
      39. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      40. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      41. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      42. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      43. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      44. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      45. Filmowcy Armii Krajowej
      46. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      47. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      48. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      49. Grupa Artyleryjska "Granat”
      50. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      51. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      52. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      53. Reduta BRÓDNOWSKA
      54. Szpitale placówki "Kordian"
      55. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      56. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      57. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      58. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      59. Baza Lotnicza "Łużyce”
      60. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      61. Kompania AK por. "Gryfa”
      62. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      63. Żołnierze Wyklęci
      64. MALI POWSTAŃCY
      65. Akcja oddziału AK "Osjan”
      66. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      67. Reduta ALKAZAR
      68. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      69. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      70. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      71. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      72. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      73. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      74. Żurowski Antoni płk
      75. Dziesięciu Powieszonych
      76. Obóz NKWD w Rembertowie
      77. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      78. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      79. Cichociemni
      80. Zamach na Kutscherę
      81. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      82. Zdobycie Komendy Policji
      83. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      84. Wybuch transportera ładunków
      85. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      86. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      87. Szare Szeregi
      88. Rodowicz Jan "Anoda”
      89. Herman Władysław
      90. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      91. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      92. Śmigielski Manswet
      93. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      94. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      95. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      96. Batalion AK "Żubr"
      97. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      98. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      99. Sowiecki Trybunał Wojenny
      100. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      101. Kwatera główna NKWD
      102. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      103. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      104. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      105. Więzienie Pawiak
      106. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      107. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Dom Janka Bytnara
      109. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      110. Baczyński Krzysztof Kamil
      111. Dom profesorów
      112. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      113. Akcja "Góral"
      114. Obrona Pałacyku Michla
      115. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      116. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      117. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      118. Pilecki Witold rtm.
      119. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      120. Veli bej Jedigar
      121. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      122. Fedorońko - Rodzina
      123. Leski Kazimierz
      124. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      125. Baszmakow Wiktor
      126. Szirtładze Irena
      127. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      128. Jankowski Stanisław
      129. Kopiec Powstania Warszawskiego
      130. Pomnik Powstania Warszawskiego
      131. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      132. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      133. Reduta KRÓLEWSKA 16
      134. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      135. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      136. Szare Szeregi
      137. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      138. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      139. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      140. Obwód GARWOLIN
      141. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      142. Obwód SIEDLCE

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik