PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Martishiru

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (31.10.2019 10:27:59)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 31.10.2019 11:30:07 31.10.2019 11:31:46 5 10 5
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 11:32:14 31.10.2019 11:33:06 5 10 5
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 31.10.2019 11:33:31 31.10.2019 11:34:11 5 10 5
      4. 5 Dom Akademicki 31.10.2019 11:35:03 31.10.2019 11:35:23 5 10 5
      5. 6 Instytut Radowy 31.10.2019 11:35:33 31.10.2019 11:35:53 5 11 4
      6. 7 Reduta KALISKA 31.10.2019 11:36:07 31.10.2019 11:36:26 5 11 4
      7. 8 Reduta WAWELSKA 31.10.2019 11:37:59 31.10.2019 11:38:39 5 10 5
      8. 9 Zieleniak 31.10.2019 11:39:12 31.10.2019 11:39:26 5 10 5
      9. 10 Daab Witold Karol 31.10.2019 11:39:50 31.10.2019 11:40:10 5 10 5
      10. 30 Zaorski Andrzej 31.10.2019 11:40:26 31.10.2019 11:40:47 5 11 4
      11. 42 Batalion szturmowy AK "Odwet II" 31.10.2019 11:41:07 31.10.2019 11:42:15 5 10 5
      12. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 31.10.2019 11:44:26 31.10.2019 11:44:51 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Perlikowski Wiesław
      3. Salamucha Jan
      4. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      5. Reduta BANK POLSKI
      6. Walki na Ryglu
      7. Barykada Żyrardów
      8. Batalion AK "Miotła"
      9. Pułk AK "Baszta"
      10. Zgrupowanie AK "Gurt"
      11. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      12. GLORIA VICTIS
      13. Grobowiec dowódców AK
      14. Kwatera na Łączce
      15. Siedziba Gestapo
      16. Radomska Maria Joanna
      17. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      18. Walki o Uniwersytet Warszawski
      19. Műller Aleksander
      20. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      21. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      22. Lewandowski Zbigniew
      23. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      24. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      25. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      26. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      27. Walki na Towarowej
      28. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      29. Zdobycie Gęsiówki
      30. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      31. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      41. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      42. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      43. Reduta BRÓDNOWSKA
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Fieldorf Emil gen.
      63. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      64. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      65. Żurowski Antoni płk
      66. Dziesięciu Powieszonych
      67. Obóz NKWD w Rembertowie
      68. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      69. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      70. Cichociemni
      71. Zamach na Kutscherę
      72. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      73. Zdobycie Komendy Policji
      74. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      75. Wybuch transportera ładunków
      76. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      77. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      78. Szare Szeregi
      79. Rodowicz Jan "Anoda”
      80. Herman Władysław
      81. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      82. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      83. Śmigielski Manswet
      84. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      85. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      86. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      87. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      88. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      89. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      90. Batalion AK "Żubr"
      91. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      92. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      93. Sowiecki Trybunał Wojenny
      94. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      95. Kwatera główna NKWD
      96. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      97. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Więzienie Pawiak
      100. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      101. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Dom Janka Bytnara
      103. Baczyński Krzysztof Kamil
      104. Dom profesorów
      105. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      106. Akcja "Góral"
      107. Obrona Pałacyku Michla
      108. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      109. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Pilecki Witold rtm.
      112. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      113. Veli bej Jedigar
      114. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      115. Fedorońko - Rodzina
      116. Leski Kazimierz
      117. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      118. Baszmakow Wiktor
      119. Szirtładze Irena
      120. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      121. Jankowski Stanisław
      122. Kopiec Powstania Warszawskiego
      123. Pomnik Powstania Warszawskiego
      124. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      126. Reduta KRÓLEWSKA 16
      127. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      128. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      129. Szare Szeregi
      130. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      131. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      132. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      133. Wróbel Stanisław
      134. Obwód GARWOLIN
      135. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      136. Obwód SIEDLCE
      137. Obwód SOCHACZEW
      138. Obwód GRÓJEC
      139. Obwód WĘGRÓW
      140. Obwód PUŁTUSK
      141. Ośrodek GABKA - OSA
      142. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik