PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: cruzeN

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (06.11.2019 08:20:52)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (06.11.2019 08:35:48)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 9 Zieleniak 28.12.2019 23:33:09 28.12.2019 23:35:59 5 0 15
      2. 11 Perlikowski Wiesław 29.12.2019 00:06:14 29.12.2019 00:07:42 5 0 15
      3. 24 Siedziba Gestapo 29.12.2019 00:00:32 29.12.2019 00:03:11 5 0 15
      4. 32 Lewandowski Zbigniew 28.12.2019 23:27:29 28.12.2019 23:29:54 5 0 15
      5. 54 Reduta BRÓDNOWSKA 29.12.2019 00:03:57 29.12.2019 00:06:05 5 0 15
      6. 56 Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty” 28.12.2019 23:12:49 28.12.2019 23:20:13 5 0 15
      7. 64 Żołnierze Wyklęci 28.12.2019 23:39:49 28.12.2019 23:55:24 5 0 15
      8. 67 Strzelczyk Jerzy ps. "Spad” 28.12.2019 23:55:33 28.12.2019 23:59:37 5 0 15
      9. 68 Reduta ALKAZAR 28.12.2019 23:30:03 28.12.2019 23:32:55 4 0 12
      10. 126 Słowacy w Powstaniu Warszawskim 28.12.2019 23:25:07 28.12.2019 23:27:12 5 0 15
      11. 134 Kopiec Powstania Warszawskiego 28.12.2019 23:21:41 28.12.2019 23:24:59 5 0 15
      12. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 28.12.2019 23:37:58 28.12.2019 23:39:35 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Daab Witold Karol
      10. Salamucha Jan
      11. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      12. Reduta BANK POLSKI
      13. Walki na Ryglu
      14. Barykada Żyrardów
      15. Batalion AK "Miotła"
      16. Pułk AK "Baszta"
      17. Zgrupowanie AK "Gurt"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Kwatera na Łączce
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      24. Walki o Uniwersytet Warszawski
      25. Műller Aleksander
      26. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      27. Zaorski Andrzej
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      40. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      41. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      42. Filmowcy Armii Krajowej
      43. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      44. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      45. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      46. Grupa Artyleryjska "Granat”
      47. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      48. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      49. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      50. Szpitale placówki "Kordian"
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. MALI POWSTAŃCY
      59. Akcja oddziału AK "Osjan”
      60. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      61. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      62. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      63. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      64. Fieldorf Emil gen.
      65. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      66. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      67. Żurowski Antoni płk
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      72. Cichociemni
      73. Zamach na Kutscherę
      74. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      75. Zdobycie Komendy Policji
      76. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      77. Wybuch transportera ładunków
      78. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      79. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      80. Szare Szeregi
      81. Rodowicz Jan "Anoda”
      82. Herman Władysław
      83. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      84. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      85. Śmigielski Manswet
      86. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      87. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      88. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      89. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      90. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      91. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      92. Batalion AK "Żubr"
      93. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      94. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      95. Sowiecki Trybunał Wojenny
      96. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      97. Kwatera główna NKWD
      98. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      99. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      101. Więzienie Pawiak
      102. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      103. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      104. Dom Janka Bytnara
      105. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      106. Baczyński Krzysztof Kamil
      107. Dom profesorów
      108. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      109. Akcja "Góral"
      110. Obrona Pałacyku Michla
      111. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      112. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      114. Pilecki Witold rtm.
      115. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      116. Veli bej Jedigar
      117. Fedorońko - Rodzina
      118. Leski Kazimierz
      119. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      120. Baszmakow Wiktor
      121. Szirtładze Irena
      122. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      123. Jankowski Stanisław
      124. Pomnik Powstania Warszawskiego
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      126. Reduta KRÓLEWSKA 16
      127. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      128. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      129. Szare Szeregi
      130. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      131. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      132. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      133. Wróbel Stanisław
      134. Obwód GARWOLIN
      135. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      136. Obwód SIEDLCE
      137. Obwód SOCHACZEW
      138. Obwód GRÓJEC
      139. Obwód WĘGRÓW
      140. Obwód PUŁTUSK
      141. Ośrodek GABKA - OSA
      142. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik