PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Rolegan

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (31.10.2019 10:27:52)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 2 Antonin 31.10.2019 11:34:08 31.10.2019 11:34:25 5 10 5
      2. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 31.10.2019 11:34:34 31.10.2019 11:34:49 5 10 5
      3. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 31.10.2019 11:35:01 31.10.2019 11:35:18 5 11 4
      4. 5 Dom Akademicki 31.10.2019 11:35:50 31.10.2019 11:36:04 5 11 4
      5. 6 Instytut Radowy 31.10.2019 11:33:37 31.10.2019 11:33:54 5 10 5
      6. 7 Reduta KALISKA 31.10.2019 11:36:19 31.10.2019 11:36:34 5 10 5
      7. 8 Reduta WAWELSKA 31.10.2019 11:36:45 31.10.2019 11:36:57 5 10 5
      8. 9 Zieleniak 31.10.2019 11:30:14 31.10.2019 11:30:56 5 10 5
      9. 30 Zaorski Andrzej 31.10.2019 11:32:35 31.10.2019 11:33:01 5 10 5
      10. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 31.10.2019 11:37:35 31.10.2019 11:37:50 5 11 4
      11. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 31.10.2019 11:38:03 31.10.2019 11:38:18 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Daab Witold Karol
      3. Perlikowski Wiesław
      4. Salamucha Jan
      5. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      6. Reduta BANK POLSKI
      7. Walki na Ryglu
      8. Barykada Żyrardów
      9. Batalion AK "Miotła"
      10. Pułk AK "Baszta"
      11. Zgrupowanie AK "Gurt"
      12. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      13. GLORIA VICTIS
      14. Grobowiec dowódców AK
      15. Kwatera na Łączce
      16. Siedziba Gestapo
      17. Radomska Maria Joanna
      18. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      19. Walki o Uniwersytet Warszawski
      20. Műller Aleksander
      21. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      22. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      23. Lewandowski Zbigniew
      24. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      25. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      26. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      27. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      28. Walki na Towarowej
      29. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      30. Zdobycie Gęsiówki
      31. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      32. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      33. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      34. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      35. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      36. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      37. Filmowcy Armii Krajowej
      38. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      39. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      40. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      41. Grupa Artyleryjska "Granat”
      42. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      43. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      44. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      45. Reduta BRÓDNOWSKA
      46. Szpitale placówki "Kordian"
      47. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      48. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      49. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      50. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      51. Baza Lotnicza "Łużyce”
      52. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      53. Kompania AK por. "Gryfa”
      54. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      55. Żołnierze Wyklęci
      56. MALI POWSTAŃCY
      57. Akcja oddziału AK "Osjan”
      58. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      59. Reduta ALKAZAR
      60. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      61. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      62. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      63. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      64. Fieldorf Emil gen.
      65. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      66. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      67. Żurowski Antoni płk
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      72. Cichociemni
      73. Zamach na Kutscherę
      74. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      75. Zdobycie Komendy Policji
      76. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      77. Wybuch transportera ładunków
      78. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      79. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      80. Szare Szeregi
      81. Rodowicz Jan "Anoda”
      82. Herman Władysław
      83. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      84. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      85. Śmigielski Manswet
      86. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      87. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      88. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      89. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      90. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      91. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      92. Batalion AK "Żubr"
      93. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      94. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      95. Sowiecki Trybunał Wojenny
      96. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      97. Kwatera główna NKWD
      98. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      99. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Więzienie Pawiak
      101. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      102. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Dom Janka Bytnara
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      107. Akcja "Góral"
      108. Obrona Pałacyku Michla
      109. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      110. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Pilecki Witold rtm.
      113. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      114. Veli bej Jedigar
      115. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      116. Fedorońko - Rodzina
      117. Leski Kazimierz
      118. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      119. Baszmakow Wiktor
      120. Szirtładze Irena
      121. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      122. Jankowski Stanisław
      123. Kopiec Powstania Warszawskiego
      124. Pomnik Powstania Warszawskiego
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      127. Reduta KRÓLEWSKA 16
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. Szare Szeregi
      131. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      132. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      133. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      134. Wróbel Stanisław
      135. Obwód GARWOLIN
      136. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Obwód SOCHACZEW
      139. Obwód GRÓJEC
      140. Obwód WĘGRÓW
      141. Obwód PUŁTUSK
      142. Ośrodek GABKA - OSA
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik