PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: mopsiatina

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (31.10.2019 21:07:33)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 13.11.2019 16:05:35 13.11.2019 16:07:42 5 0 15
      2. 2 Antonin 13.11.2019 16:09:18 13.11.2019 16:11:23 4 0 12
      3. 3 Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego 13.11.2019 16:13:10 13.11.2019 16:14:25 5 0 15
      4. 4 Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego 13.11.2019 16:15:23 13.11.2019 16:17:09 5 0 15
      5. 5 Dom Akademicki 13.11.2019 16:19:18 13.11.2019 16:20:22 5 0 15
      6. 6 Instytut Radowy 13.11.2019 16:20:43 13.11.2019 16:21:48 5 0 15
      7. 7 Reduta KALISKA 13.11.2019 16:22:18 13.11.2019 16:24:29 5 0 15
      8. 8 Reduta WAWELSKA 13.11.2019 16:25:06 13.11.2019 16:26:31 5 0 15
      9. 9 Zieleniak 13.11.2019 16:26:49 13.11.2019 16:27:46 5 0 15
      10. 10 Daab Witold Karol 13.11.2019 16:28:14 13.11.2019 16:29:43 5 0 15
      11. 11 Perlikowski Wiesław 13.11.2019 15:56:31 13.11.2019 15:58:29 5 0 15
      12. 65 MALI POWSTAŃCY 31.10.2019 22:13:43 31.10.2019 22:15:42 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Salamucha Jan
      2. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      3. Reduta BANK POLSKI
      4. Walki na Ryglu
      5. Barykada Żyrardów
      6. Batalion AK "Miotła"
      7. Pułk AK "Baszta"
      8. Zgrupowanie AK "Gurt"
      9. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      10. GLORIA VICTIS
      11. Grobowiec dowódców AK
      12. Kwatera na Łączce
      13. Siedziba Gestapo
      14. Radomska Maria Joanna
      15. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      16. Walki o Uniwersytet Warszawski
      17. Műller Aleksander
      18. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      19. Zaorski Andrzej
      20. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      21. Lewandowski Zbigniew
      22. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      23. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      24. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      25. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      26. Walki na Towarowej
      27. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      41. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      42. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      43. Reduta BRÓDNOWSKA
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. Akcja oddziału AK "Osjan”
      55. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      56. Reduta ALKAZAR
      57. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      58. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      59. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      60. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      61. Fieldorf Emil gen.
      62. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      63. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      64. Żurowski Antoni płk
      65. Dziesięciu Powieszonych
      66. Obóz NKWD w Rembertowie
      67. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      68. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      69. Cichociemni
      70. Zamach na Kutscherę
      71. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      72. Zdobycie Komendy Policji
      73. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      74. Wybuch transportera ładunków
      75. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      76. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      77. Szare Szeregi
      78. Rodowicz Jan "Anoda”
      79. Herman Władysław
      80. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      81. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      82. Śmigielski Manswet
      83. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      84. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      85. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      86. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      87. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      88. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      89. Batalion AK "Żubr"
      90. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      91. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      92. Sowiecki Trybunał Wojenny
      93. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      94. Kwatera główna NKWD
      95. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      96. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      97. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Więzienie Pawiak
      99. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      100. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      101. Dom Janka Bytnara
      102. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      103. Baczyński Krzysztof Kamil
      104. Dom profesorów
      105. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      106. Akcja "Góral"
      107. Obrona Pałacyku Michla
      108. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      109. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Pilecki Witold rtm.
      112. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      113. Veli bej Jedigar
      114. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      115. Fedorońko - Rodzina
      116. Leski Kazimierz
      117. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      118. Baszmakow Wiktor
      119. Szirtładze Irena
      120. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      121. Jankowski Stanisław
      122. Kopiec Powstania Warszawskiego
      123. Pomnik Powstania Warszawskiego
      124. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      126. Reduta KRÓLEWSKA 16
      127. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      128. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      129. Szare Szeregi
      130. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      131. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      132. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      133. Wróbel Stanisław
      134. Obwód GARWOLIN
      135. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      136. Obwód SIEDLCE
      137. Obwód SOCHACZEW
      138. Obwód GRÓJEC
      139. Obwód WĘGRÓW
      140. Obwód PUŁTUSK
      141. Ośrodek GABKA - OSA
      142. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik