PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Smoku

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (06.11.2019 21:37:59)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (19.12.2019 17:50:39)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (19.12.2019 17:51:22)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 5 Dom Akademicki 19.12.2019 18:42:57 19.12.2019 18:48:19 5 0 45
      2. 6 Instytut Radowy 19.12.2019 18:18:29 19.12.2019 18:31:51 5 0 45
      3. 7 Reduta KALISKA 19.12.2019 18:06:04 19.12.2019 18:11:53 4 1 33
      4. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 19.12.2019 16:10:19 19.12.2019 16:21:32 4 0 36
      5. 29 Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK 19.12.2019 16:54:47 19.12.2019 17:13:03 3 1 24
      6. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 19.12.2019 16:30:42 19.12.2019 16:39:24 5 1 42
      7. 71 Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy 19.12.2019 17:16:56 19.12.2019 17:24:04 4 1 33
      8. 109 Główny Zarząd Informacji Wojskowej 19.12.2019 17:30:40 19.12.2019 17:38:50 5 0 45
      9. 114 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego 19.12.2019 19:02:33 19.12.2019 19:06:05 5 0 45
      10. 116 Dom profesorów 19.12.2019 16:43:51 19.12.2019 16:48:33 5 1 42
      11. 137 Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli 06.11.2019 22:46:41 06.11.2019 22:50:42 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Reduta WAWELSKA
      6. Zieleniak
      7. Daab Witold Karol
      8. Perlikowski Wiesław
      9. Salamucha Jan
      10. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      11. Reduta BANK POLSKI
      12. Walki na Ryglu
      13. Barykada Żyrardów
      14. Batalion AK "Miotła"
      15. Pułk AK "Baszta"
      16. Zgrupowanie AK "Gurt"
      17. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      18. GLORIA VICTIS
      19. Grobowiec dowódców AK
      20. Kwatera na Łączce
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Zaorski Andrzej
      26. Lewandowski Zbigniew
      27. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      28. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      29. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      30. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      31. Walki na Towarowej
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      38. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      39. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      66. Fieldorf Emil gen.
      67. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      68. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      69. Żurowski Antoni płk
      70. Dziesięciu Powieszonych
      71. Obóz NKWD w Rembertowie
      72. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie Komendy Policji
      78. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      79. Wybuch transportera ładunków
      80. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      81. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      82. Szare Szeregi
      83. Rodowicz Jan "Anoda”
      84. Herman Władysław
      85. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      86. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      87. Śmigielski Manswet
      88. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      89. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      90. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      91. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      92. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      93. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      94. Batalion AK "Żubr"
      95. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      96. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      97. Sowiecki Trybunał Wojenny
      98. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      99. Kwatera główna NKWD
      100. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      101. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      102. Więzienie Pawiak
      103. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      104. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      105. Dom Janka Bytnara
      106. Baczyński Krzysztof Kamil
      107. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      108. Akcja "Góral"
      109. Obrona Pałacyku Michla
      110. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      111. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      113. Pilecki Witold rtm.
      114. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      115. Veli bej Jedigar
      116. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      117. Fedorońko - Rodzina
      118. Leski Kazimierz
      119. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      120. Baszmakow Wiktor
      121. Szirtładze Irena
      122. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      123. Jankowski Stanisław
      124. Kopiec Powstania Warszawskiego
      125. Pomnik Powstania Warszawskiego
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      127. Reduta KRÓLEWSKA 16
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. Szare Szeregi
      131. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      132. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      133. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      134. Wróbel Stanisław
      135. Obwód GARWOLIN
      136. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Obwód SOCHACZEW
      139. Obwód GRÓJEC
      140. Obwód WĘGRÓW
      141. Obwód PUŁTUSK
      142. Ośrodek GABKA - OSA
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik