PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: el.luts

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (10.11.2019 08:05:07)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (10.11.2019 08:22:43)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 10.11.2019 09:20:28 10.11.2019 09:21:16 5 0 15
      2. 5 Dom Akademicki 29.11.2019 20:02:05 29.11.2019 20:05:44 5 0 15
      3. 6 Instytut Radowy 29.11.2019 19:33:41 29.11.2019 19:38:01 5 0 15
      4. 8 Reduta WAWELSKA 29.11.2019 19:49:54 29.11.2019 19:53:23 3 0 9
      5. 9 Zieleniak 29.11.2019 19:43:37 29.11.2019 19:46:41 5 0 15
      6. 10 Daab Witold Karol 29.11.2019 19:39:28 29.11.2019 19:42:54 5 0 15
      7. 11 Perlikowski Wiesław 29.11.2019 20:06:19 29.11.2019 20:08:49 5 0 15
      8. 12 Salamucha Jan 29.11.2019 20:09:06 29.11.2019 20:12:44 4 0 12
      9. 13 Sokołowski Mieczysław Kazimierz 29.11.2019 20:13:02 29.11.2019 20:15:55 5 0 15
      10. 14 Reduta BANK POLSKI 29.11.2019 20:16:38 29.11.2019 20:18:16 5 0 15
      11. 15 Walki na Ryglu 29.11.2019 20:18:40 29.11.2019 20:21:58 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Reduta KALISKA
      5. Barykada Żyrardów
      6. Batalion AK "Miotła"
      7. Pułk AK "Baszta"
      8. Zgrupowanie AK "Gurt"
      9. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      10. GLORIA VICTIS
      11. Grobowiec dowódców AK
      12. Kwatera na Łączce
      13. Siedziba Gestapo
      14. Radomska Maria Joanna
      15. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      16. Walki o Uniwersytet Warszawski
      17. Műller Aleksander
      18. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      19. Zaorski Andrzej
      20. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      21. Lewandowski Zbigniew
      22. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      23. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      24. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      25. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      26. Walki na Towarowej
      27. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      28. Zdobycie Gęsiówki
      29. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      30. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      31. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      32. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      33. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      34. Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache”
      35. Filmowcy Armii Krajowej
      36. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      37. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      38. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      39. Grupa Artyleryjska "Granat”
      40. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      41. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      42. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      43. Reduta BRÓDNOWSKA
      44. Szpitale placówki "Kordian"
      45. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      46. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      47. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      48. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      49. Baza Lotnicza "Łużyce”
      50. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      51. Kompania AK por. "Gryfa”
      52. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      53. Żołnierze Wyklęci
      54. MALI POWSTAŃCY
      55. Akcja oddziału AK "Osjan”
      56. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      57. Reduta ALKAZAR
      58. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      59. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      60. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      61. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      62. Fieldorf Emil gen.
      63. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      64. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      65. Żurowski Antoni płk
      66. Dziesięciu Powieszonych
      67. Obóz NKWD w Rembertowie
      68. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      69. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      70. Cichociemni
      71. Zamach na Kutscherę
      72. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      73. Zdobycie Komendy Policji
      74. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      75. Wybuch transportera ładunków
      76. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      77. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      78. Szare Szeregi
      79. Rodowicz Jan "Anoda”
      80. Herman Władysław
      81. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      82. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      83. Śmigielski Manswet
      84. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      85. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      86. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      87. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      88. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      89. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      90. Batalion AK "Żubr"
      91. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      92. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      93. Sowiecki Trybunał Wojenny
      94. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      95. Kwatera główna NKWD
      96. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      97. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Więzienie Pawiak
      100. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      101. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Dom Janka Bytnara
      103. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      107. Akcja "Góral"
      108. Obrona Pałacyku Michla
      109. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      110. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Pilecki Witold rtm.
      113. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      114. Veli bej Jedigar
      115. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      116. Fedorońko - Rodzina
      117. Leski Kazimierz
      118. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      119. Baszmakow Wiktor
      120. Szirtładze Irena
      121. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      122. Jankowski Stanisław
      123. Kopiec Powstania Warszawskiego
      124. Pomnik Powstania Warszawskiego
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      126. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      127. Reduta KRÓLEWSKA 16
      128. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      129. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      130. Szare Szeregi
      131. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      132. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      133. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      134. Wróbel Stanisław
      135. Obwód GARWOLIN
      136. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      137. Obwód SIEDLCE
      138. Obwód SOCHACZEW
      139. Obwód GRÓJEC
      140. Obwód WĘGRÓW
      141. Obwód PUŁTUSK
      142. Ośrodek GABKA - OSA
      143. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik