PATRIOTYCZNA GRA KOMUNIKACYJNA

      Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: aassss

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.12.2019 06:19:37)


      Księga gości

      Brak wpisu do księgi gości.


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta nie została wypełniona.


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 31 Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej 30.12.2019 07:27:48 30.12.2019 07:30:00 5 0 45
      2. 33 Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego 30.12.2019 07:30:42 30.12.2019 07:31:59 5 10 5
      3. 34 Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych 30.12.2019 07:32:29 30.12.2019 07:34:07 5 1 14
      4. 35 Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego 30.12.2019 07:34:21 30.12.2019 07:36:45 5 0 15
      5. 36 Zgrupowanie AK "Chrobry II” 30.12.2019 07:37:04 30.12.2019 07:39:07 5 0 15
      6. 37 Walki na Towarowej 30.12.2019 07:40:07 30.12.2019 07:41:27 5 0 45
      7. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 30.12.2019 16:24:09 30.12.2019 16:25:56 5 0 15
      8. 44 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK 30.12.2019 16:26:13 30.12.2019 16:29:53 5 0 15
      9. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 30.12.2019 16:30:05 30.12.2019 16:31:26 5 0 15
      10. 46 Filmowcy Armii Krajowej 30.12.2019 16:31:37 30.12.2019 16:35:19 5 0 15
      11. 47 Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL 30.12.2019 16:35:32 30.12.2019 16:36:48 5 0 15
      12. 48 OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW 30.12.2019 16:37:30 30.12.2019 16:38:52 5 0 15
      13. 49 Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK 30.12.2019 16:39:05 30.12.2019 16:40:24 5 0 15
      14. 51 Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI 30.12.2019 16:40:37 30.12.2019 16:42:13 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Daab Witold Karol
      11. Perlikowski Wiesław
      12. Salamucha Jan
      13. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      14. Reduta BANK POLSKI
      15. Walki na Ryglu
      16. Barykada Żyrardów
      17. Batalion AK "Miotła"
      18. Pułk AK "Baszta"
      19. Zgrupowanie AK "Gurt"
      20. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      21. GLORIA VICTIS
      22. Grobowiec dowódców AK
      23. Kwatera na Łączce
      24. Siedziba Gestapo
      25. Radomska Maria Joanna
      26. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      27. Walki o Uniwersytet Warszawski
      28. Műller Aleksander
      29. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      30. Zaorski Andrzej
      31. Lewandowski Zbigniew
      32. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      33. Zdobycie Gęsiówki
      34. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      35. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      36. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      37. Grupa Artyleryjska "Granat”
      38. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      39. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      40. Reduta BRÓDNOWSKA
      41. Szpitale placówki "Kordian"
      42. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      43. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      44. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      45. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      46. Baza Lotnicza "Łużyce”
      47. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      48. Kompania AK por. "Gryfa”
      49. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      50. Żołnierze Wyklęci
      51. MALI POWSTAŃCY
      52. Akcja oddziału AK "Osjan”
      53. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      54. Reduta ALKAZAR
      55. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      56. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      57. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      58. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      59. Fieldorf Emil gen.
      60. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      61. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      62. Żurowski Antoni płk
      63. Dziesięciu Powieszonych
      64. Obóz NKWD w Rembertowie
      65. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      66. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      67. Cichociemni
      68. Zamach na Kutscherę
      69. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      70. Zdobycie Komendy Policji
      71. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      72. Wybuch transportera ładunków
      73. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      74. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      75. Szare Szeregi
      76. Rodowicz Jan "Anoda”
      77. Herman Władysław
      78. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      79. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      80. Śmigielski Manswet
      81. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      82. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      83. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      84. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      85. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      86. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      87. Batalion AK "Żubr"
      88. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      89. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      90. Sowiecki Trybunał Wojenny
      91. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      92. Kwatera główna NKWD
      93. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      94. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      95. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      96. Więzienie Pawiak
      97. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      98. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      99. Dom Janka Bytnara
      100. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      101. Baczyński Krzysztof Kamil
      102. Dom profesorów
      103. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      104. Akcja "Góral"
      105. Obrona Pałacyku Michla
      106. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      107. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      108. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      109. Pilecki Witold rtm.
      110. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      111. Veli bej Jedigar
      112. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      113. Fedorońko - Rodzina
      114. Leski Kazimierz
      115. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      116. Baszmakow Wiktor
      117. Szirtładze Irena
      118. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      119. Jankowski Stanisław
      120. Kopiec Powstania Warszawskiego
      121. Pomnik Powstania Warszawskiego
      122. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      123. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      124. Reduta KRÓLEWSKA 16
      125. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      126. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      127. Szare Szeregi
      128. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      129. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      130. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      131. Wróbel Stanisław
      132. Obwód GARWOLIN
      133. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      134. Obwód SIEDLCE
      135. Obwód SOCHACZEW
      136. Obwód GRÓJEC
      137. Obwód WĘGRÓW
      138. Obwód PUŁTUSK
      139. Ośrodek GABKA - OSA
      140. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Test ZTM

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik

      Test Niepodległości

      Lp. Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik