Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: ŁKacper

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (30.12.2019 10:23:11)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (30.12.2019 10:27:49)


      Powiadom znajomego

      Brak powiadomień znajomego.


      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (30.12.2019 10:28:22)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 10 Daab Witold Karol 30.12.2019 11:24:58 30.12.2019 11:25:12 5 10 5
      2. 19 Zgrupowanie AK "Gurt" 30.12.2019 11:24:27 30.12.2019 11:24:42 5 11 4
      3. 23 Kwatera na Łączce 30.12.2019 11:24:02 30.12.2019 11:24:17 5 10 5
      4. 26 Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2 30.12.2019 11:26:14 30.12.2019 11:26:29 5 12 3
      5. 43 Okręg Warszawski - Obwód III WOLA 30.12.2019 11:29:54 30.12.2019 11:30:07 5 10 5
      6. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 30.12.2019 11:30:52 30.12.2019 11:31:05 5 10 5
      7. 46 Filmowcy Armii Krajowej 30.12.2019 11:30:33 30.12.2019 11:30:45 5 10 5
      8. 58 5. kompania III Rejonu "Dęby” 30.12.2019 11:23:22 30.12.2019 11:23:44 5 10 5
      9. 75 Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta” 30.12.2019 11:25:22 30.12.2019 11:25:37 5 10 5
      10. 85 Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu 30.12.2019 11:25:51 30.12.2019 11:26:04 5 10 5
      11. 119 Obrona Pałacyku Michla 30.12.2019 11:29:30 30.12.2019 11:29:44 5 11 4
      12. 130 Baszmakow Wiktor 30.12.2019 11:30:13 30.12.2019 11:30:25 5 10 5

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Budynek PAST-y
      2. Antonin
      3. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      4. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      5. Dom Akademicki
      6. Instytut Radowy
      7. Reduta KALISKA
      8. Reduta WAWELSKA
      9. Zieleniak
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      19. GLORIA VICTIS
      20. Grobowiec dowódców AK
      21. Siedziba Gestapo
      22. Radomska Maria Joanna
      23. Walki o Uniwersytet Warszawski
      24. Műller Aleksander
      25. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      26. Zaorski Andrzej
      27. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      28. Lewandowski Zbigniew
      29. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      30. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      31. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      32. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      33. Walki na Towarowej
      34. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      35. Zdobycie Gęsiówki
      36. Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych
      37. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      38. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      41. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      42. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      43. Grupa Artyleryjska "Granat”
      44. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      45. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      46. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      47. Reduta BRÓDNOWSKA
      48. Szpitale placówki "Kordian"
      49. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      50. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      51. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      52. Baza Lotnicza "Łużyce”
      53. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      54. Kompania AK por. "Gryfa”
      55. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      56. Żołnierze Wyklęci
      57. MALI POWSTAŃCY
      58. Akcja oddziału AK "Osjan”
      59. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      60. Reduta ALKAZAR
      61. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      62. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      63. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      64. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      65. Fieldorf Emil gen.
      66. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      67. Żurowski Antoni płk
      68. Dziesięciu Powieszonych
      69. Obóz NKWD w Rembertowie
      70. Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych
      71. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      72. Cichociemni
      73. Zamach na Kutscherę
      74. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      75. Zdobycie Komendy Policji
      76. Wybuch transportera ładunków
      77. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      78. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      79. Szare Szeregi
      80. Rodowicz Jan "Anoda”
      81. Herman Władysław
      82. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      83. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      84. Śmigielski Manswet
      85. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      86. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      87. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      88. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      89. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      90. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      91. Batalion AK "Żubr"
      92. Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna”
      93. Twierdza "Zmartwychwstanek"
      94. Sowiecki Trybunał Wojenny
      95. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      96. Kwatera główna NKWD
      97. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      98. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      100. Więzienie Pawiak
      101. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      102. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      103. Dom Janka Bytnara
      104. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      105. Baczyński Krzysztof Kamil
      106. Dom profesorów
      107. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      108. Akcja "Góral"
      109. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      110. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      112. Pilecki Witold rtm.
      113. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      114. Veli bej Jedigar
      115. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      116. Fedorońko - Rodzina
      117. Leski Kazimierz
      118. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      119. Szirtładze Irena
      120. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      121. Jankowski Stanisław
      122. Kopiec Powstania Warszawskiego
      123. Pomnik Powstania Warszawskiego
      124. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      126. Reduta KRÓLEWSKA 16
      127. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      128. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      129. Szare Szeregi
      130. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      131. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      132. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      133. Wróbel Stanisław
      134. Obwód GARWOLIN
      135. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      136. Obwód SIEDLCE
      137. Obwód SOCHACZEW
      138. Obwód GRÓJEC
      139. Obwód WĘGRÓW
      140. Obwód PUŁTUSK
      141. Ośrodek GABKA - OSA
      142. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik