Ranking indywidualny

      Powrót

      Pseudonim uczestnika: Adax454

      Dane biograficzne

      Podano wszystkie dane - 10 pkt. (15.10.2019 12:36:08)


      Księga gości

      Wpis do księgi gości - 20 pkt. (22.10.2019 17:55:31)


      Powiadom znajomego

      1. Powiadomienie znajomego - 5 pkt. (24.10.2019 12:52:34)

      Ankieta

      Ankieta została wypełniona - 20 pkt. (24.10.2019 13:21:07)


      Testy miejsca

      Legenda lokalizacji:

      Uczestnik w pobliżu miejsca
      Uczestnik w oddali od miejsca
      Brak lokalizacji lub "przybycie" przez Internet
      Lp. Numer Miejsce Data rozpoczęcia Data zakończenia Sposób przybycia Lokalizacja Poprawne odpowiedzi Podpowiedzi Wynik
      1. 1 Budynek PAST-y 24.10.2019 16:00:27 24.10.2019 16:08:18 5 0 45
      2. 27 Walki o Uniwersytet Warszawski 22.10.2019 18:27:17 22.10.2019 18:28:25 5 0 15
      3. 30 Zaorski Andrzej 24.10.2019 14:07:17 24.10.2019 14:07:35 2 0 6
      4. 39 Zdobycie Gęsiówki 24.10.2019 10:18:01 24.10.2019 10:25:50 5 0 45
      5. 40 Konspiracyjna działalność ochotniczych straży pożarnych 02.11.2019 20:47:45 02.11.2019 20:48:34 2 0 18
      6. 45 Zdobycie posterunku żandarmerii niemieckiej "Nordwache” 24.10.2019 13:34:10 24.10.2019 13:37:48 4 8 4
      7. 79 Zdobycie i obrona Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych 04.11.2019 22:08:42 04.11.2019 22:14:09 5 0 15
      8. 84 Zdobycie Komendy Policji 02.11.2019 20:49:21 02.11.2019 20:49:55 1 0 9
      9. 102 Tajna radiostacja ZWZ–AK "Łódź Podwodna” 24.10.2019 14:08:46 24.10.2019 14:12:11 5 0 15
      10. 103 Twierdza "Zmartwychwstanek" 24.10.2019 06:31:23 24.10.2019 06:32:00 5 0 45
      11. 106 Kwatera główna NKWD 22.10.2019 20:00:32 22.10.2019 20:06:23 5 0 15
      12. 118 Akcja "Góral" 24.10.2019 13:57:19 24.10.2019 14:06:26 3 0 9
      13. 141 Szare Szeregi 22.10.2019 21:13:45 22.10.2019 21:19:11 5 0 15
      14. 152 Obwód PUŁTUSK 23.10.2019 17:11:31 23.10.2019 17:17:31 5 0 15

      Nieodwiedzone miejsca

      1. Antonin
      2. Podpisanie rozkazu rozpoczęcia Powstania Warszawskiego
      3. Aresztowanie dowódcy AK gen. Stefana Roweckiego
      4. Dom Akademicki
      5. Instytut Radowy
      6. Reduta KALISKA
      7. Reduta WAWELSKA
      8. Zieleniak
      9. Daab Witold Karol
      10. Perlikowski Wiesław
      11. Salamucha Jan
      12. Sokołowski Mieczysław Kazimierz
      13. Reduta BANK POLSKI
      14. Walki na Ryglu
      15. Barykada Żyrardów
      16. Batalion AK "Miotła"
      17. Pułk AK "Baszta"
      18. Zgrupowanie AK "Gurt"
      19. Zgrupowanie AK "Leśnik"
      20. GLORIA VICTIS
      21. Grobowiec dowódców AK
      22. Kwatera na Łączce
      23. Siedziba Gestapo
      24. Radomska Maria Joanna
      25. Rozpracowanie pocisków rakietowych V-1 i V-2
      26. Műller Aleksander
      27. Absolwentki Warszawskiej Szkoły Pielęgniarstwa w AK
      28. Walki w rejonie Politechniki Warszawskiej
      29. Lewandowski Zbigniew
      30. Zdobycie budynków Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego
      31. Żołnierze AK z Instytutu Głuchoniemych i Ociemniałych
      32. Zdobycie Polskiego Monopolu Tytoniowego
      33. Zgrupowanie AK "Chrobry II”
      34. Walki na Towarowej
      35. Walki o cmentarz ewangelicko-augsburski
      36. Centralny Powstańczy Szpital Chirurgiczny nr 1
      37. Batalion szturmowy AK "Odwet II"
      38. Okręg Warszawski - Obwód III WOLA
      39. 27. Wołyńska Dywizja Piechoty AK
      40. Filmowcy Armii Krajowej
      41. Okręg Warszawski - Obwód II ŻYWICIEL
      42. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      43. Walki o Lotnisko Bielańskie "Grupy Kampinos” AK
      44. Grupa Artyleryjska "Granat”
      45. Okręg Warszawski - Obwód VI PRASKI
      46. Zdobycie Centrali Telefonicznej "Mała Pasta"
      47. Obrona Radiostacji Komendy Głównej AK
      48. Reduta BRÓDNOWSKA
      49. Szpitale placówki "Kordian"
      50. Pierwszy bój batalionu Armii Krajowej "Karpaty”
      51. Oddział Bojowy AK "Skryty”
      52. 5. kompania III Rejonu "Dęby”
      53. Przebijanie się z Lasów Chojnowskich
      54. Baza Lotnicza "Łużyce”
      55. Powstańcze natarcia na Dworzec Gdański
      56. Kompania AK por. "Gryfa”
      57. ŁAGIERNICY - Żołnierze AK
      58. Żołnierze Wyklęci
      59. MALI POWSTAŃCY
      60. Akcja oddziału AK "Osjan”
      61. Strzelczyk Jerzy ps. "Spad”
      62. Reduta ALKAZAR
      63. Tablica pamięci żołnierzy pułku AK "Baszta"
      64. Żołnierze z 1939 roku oraz żołnierze baonu "Oaza"
      65. Ofiary skazane przez Wojskowy Sad Rejonowy
      66. Przeprawy przez Wisłę żołnierzy AK na pomoc Powstańcom
      67. Fieldorf Emil gen.
      68. Miejsce śmierci uczestnikowi akcji "Kutschera”
      69. Żołnierze plutonu 1681 organizacji "Orlęta”
      70. Żurowski Antoni płk
      71. Dziesięciu Powieszonych
      72. Obóz NKWD w Rembertowie
      73. Właz do kanału przy placu Krasińskich
      74. Cichociemni
      75. Zamach na Kutscherę
      76. Walki na stadionie Klubu Sportowego "Polonia”
      77. Zdobycie i obrona elektrowni na Powiślu
      78. Wybuch transportera ładunków
      79. Szturmujący koszary przy ul. 11 Listopada
      80. Rozstrzelani przy Alei Ziemowita 42
      81. Szare Szeregi
      82. Rodowicz Jan "Anoda”
      83. Herman Władysław
      84. Pomnik GÓRA LOTNIKA
      85. Ofiary zbrodni za akcję przeciwko policjantom niemieckim
      86. Śmigielski Manswet
      87. Akcja Kedywu KG AK "Wilanów”
      88. Grób wojenny sześciu podchorążych AK
      89. Śmierć 5 oficerów ZWZ 7. pułku piechoty "Madagaskar"
      90. Polegli żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch”
      91. Zamordowani żołnierze 3 kompanii 7 p.p. "Garłuch”
      92. Rozstrzelani żołnierze 7. p.p. AK "Garłuch"
      93. Batalion AK "Żubr"
      94. Sowiecki Trybunał Wojenny
      95. Więzienie karno-śledcze nr III w Warszawie
      96. Więzienie NKWD przy ul. Cienistej 16
      97. Kontrwywiad SMIERSZ i Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      98. Główny Zarząd Informacji Wojskowej
      99. Więzienie Pawiak
      100. Areszt Śledczy Warszawa-Mokotów
      101. Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego
      102. Dom Janka Bytnara
      103. 16 Warszawska Drużyna Harcerska im. Zawiszy Czarnego
      104. Baczyński Krzysztof Kamil
      105. Dom profesorów
      106. Rowecki Stefan "Grot” gen.
      107. Obrona Pałacyku Michla
      108. Kwatera BRZOZOWYCH KRZYŻY
      109. Ofiary Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      110. Ofiary Wojewódzkiego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego
      111. Pilecki Witold rtm.
      112. Aresztowanie i proces 16 Przywódców PPP
      113. Veli bej Jedigar
      114. Słowacy w Powstaniu Warszawskim
      115. Fedorońko - Rodzina
      116. Leski Kazimierz
      117. Obrona przekopu i barykady powstańczej
      118. Baszmakow Wiktor
      119. Szirtładze Irena
      120. Współdziałanie Węgrów i Polaków podczas II Wojny Światowej
      121. Jankowski Stanisław
      122. Kopiec Powstania Warszawskiego
      123. Pomnik Powstania Warszawskiego
      124. Cmentarz Powstańców Warszawy w Powsinie
      125. Cmentarz Powstańców Warszawy na Woli
      126. Reduta KRÓLEWSKA 16
      127. OBROŻA - Rejon I MARIANOWO - BRZOZÓW
      128. OBROŻA - Rejon II CELKÓW
      129. OBROŻA - Rejon IV KORALEWO - FROMCZYN
      130. OBROŻA - Rejon V GĄTYŃ
      131. OBROŻA - Rejon VII JELSK - JAWORZYN
      132. Wróbel Stanisław
      133. Obwód GARWOLIN
      134. Obwód SOKOŁÓW PODLASKI AK
      135. Obwód SIEDLCE
      136. Obwód SOCHACZEW
      137. Obwód GRÓJEC
      138. Obwód WĘGRÓW
      139. Ośrodek GABKA - OSA
      140. Kusociński Janusz

      Przejazdy

      Lp. Przystanek początkowy Przystanek końcowy Środek transportu Linia Data rozpoczęcia Data zakończenia Docelowe Miejsce Pamięci

      Testy dodatkowe

      Lp. Nazwa Data rozpoczęcia Data zakończenia Poprawne
      odpowiedzi
      Podpowiedzi Wynik